Şimdi Ara

Ingilizce Kursu Tavsiye (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
6
Favori
126.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paran ve zamanin varsa yurt disinda yapmani tavsiye ederim. Paran yoksa bile kredi cekip gidilebilir. Eger calistigin iste ingilizce ana planda ise kesinlikle bu yatirima degiyor. Kendinize yapacaginiz bir yatirim olarak dusunun. Turkiye'de yurtdisinda okumus dil ogrenmis kisilere farkli gozle bakiliyor malum. Yurtdisinda nasil yasanir, okul fiyatlari nedir, is bulma imkanlari gibi sorular icin bunguo.co'a bakabilirsin. Ucretsiz danismanlik. Ben Irlanda'dayim ve ingilizcemi tamamen pratik ile gelistirdim, cok dah ahizli ve kesin cozum.
    Saygilar
  • Bütün cevapları okudum gene tam bir net bir karara varamadım.Ben Avrupa yakasında oturuyorum.Eğitim için anadolu yakasına da gidebilirim. Yeter ki kaliteli hocaları olan bir kurs olsun.

1-)Marmara Üniversitesi Göztepe Yabancı Diller Yüksekokulu
    2-)İstanbul Üniversitesi İngilizce Kampüsü(Beyazıt Kampüsü )
    3-)İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Tophane
    4-)Dilko Bakırköy
    5-)Dialogue Fatih Şubesi
    6-)Amerikan Kültür Derneği Kadıköy Şubesi
    7-)İnfolang Kadıköy Şubesi

Önerileri çok gördüm. Kalite açısından nereyi öneririrsiniz? Bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler,
  • English time dil okullarını da araştırmanızı isterim. daha önce kadıköy ve mecidiyeköy şubelerinden eğitim almıştım. yabancı öğretmenleri var. konuşma pratiğinizi çok kısa zamanda geliştirebileceğiiz yoğun programları olan tek dil okulu. şuan devam eden erken kayıt kampayaları ile uygun fiyatlara kur satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnnie walker 35 -- 14 Temmuz 2017; 20:29:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: singemur

Bütün cevapları okudum gene tam bir net bir karara varamadım.Ben Avrupa yakasında oturuyorum.Eğitim için anadolu yakasına da gidebilirim. Yeter ki kaliteli hocaları olan bir kurs olsun.

1-)Marmara Üniversitesi Göztepe Yabancı Diller Yüksekokulu
    2-)İstanbul Üniversitesi İngilizce Kampüsü(Beyazıt Kampüsü )
    3-)İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Tophane
    4-)Dilko Bakırköy
    5-)Dialogue Fatih Şubesi
    6-)Amerikan Kültür Derneği Kadıköy Şubesi
    7-)İnfolang Kadıköy Şubesi

Önerileri çok gördüm. Kalite açısından nereyi öneririrsiniz? Bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler,

Ben hala MARMARA DA ögrenciyim pekçok kurs gezdim önemli olan öğretmen Marmara iyi özelliklede Feryal ve Cüneyt hoca tek geçerim

• Eğer Anadolu Yakasını düşünüyorsanız UDES İngilizceyi tavsiye edebilirim.Ben yaklaşık 8 aydır devam ediyorum ve gerçekten öğrendiğimi hissetim, diğer kurslara göre daha farklı bir sistemi ve kitapları var. Boşluk doldurmalar vs alıştırmalar yerine çeviri temelli ve böylece cümle kurmayı adam gibi öğrenmiş oluyorsunuz. Devam ettiğim bu süreçte İngilizceye dair çok güzel ince detaylar da öğrendim. Yine öğretirken İngilizce ve Türkçenin farklı yönlerine de dikkat çekiyorlar ve böylece farklılıklardan yola çıkarak öğrendiğiniz şeyler daha akılda kalıcı oluyor.. Öğrenim süresince kullanacağınız Uğur Doğrugüven'in kitapları da diğerlerine göre farklı ve keyifli. Gerçekten İngilizce öğrenmek istiyorum, kaliteli bir eğitim almak istiyorum diyorsanız bakabilirsiniz. Grup derslerinin yanında özel ders de alınabiliyor.Ben memnun kaldım bu 8 ay sürecinde , devam etmeyi planlıyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Dialogue ve İngilizce Kampüsü arasında kaldım. İkiside güzel gözüküyor. Fatih şubelerine gideceğim, fakat hala bir karar aşamasına geçemedim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İngilizce kampüsüne bugün gittim. 3 saatlik bir telafi gördüm. Dersler akıcı geçti. Toplam da 6 saat işledim bugün.

1-) Hoca Türk. Derste hoca tabii ki Türkçe konuşuyor.
    2-) Gramer olarak gidiyor. Telafi ile 3.haftayı tamamlamış oldum.
    3-) Sanırım biraz para sıkıntısı var. Zaten küçük bir yer. Hoca bazen çaktırmadan paradan bahsediyor, diğer dil derslerinde bunları göremezsiniz para tuzağı dediği çok oluyor. Fiyatlar makul denilebilir.
    4-) Nedense şimdilik alışamadım. Sanırım beklentimi çok yüksek tutmuşum.
    5-) Ilk defa ingilizce kursuna gittiğim için birşey diyemeyeceğim.

Nasıl faydasını gördünüzmü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Evet faydasını gördüm hocam. 3-4 haftalık gitme sonucunda is-are ilişkisini sonunda çözdüm.

Cümle kurmak istesem, çok problem etmiyorum. Cümle kurmaya eskisi gibi devam ediyorum. Oyunlarda hala git ingilizce öğren diyenlerde var, anlayıp muhabbeti sürdürende.

"of", "the" ve türevlerinin kullanımı az buz anlamış oldum.

Fakat ingilizce için gerçekten sıkı çalışmak gerekiyor.

Kurs güzel, hoca herkesi tahtaya kaldırıyor. Uygulama olması gerçekten harika. Bu sayede aklınızda kalıyor.

Fakat kurstan 3-4 hafta sonra çıktım çünkü kursa ısınamadım. Gerek kursta ki yoğun parfüm kokusu olsun.
    Gerek maalesef hoca olsun. Neden bilmiyorum fakat gösterdiği eğitim biraz farklı geldi. Sanki yanlış bir ingilizce eğitimi alıyormuş gibi.

Gitmek isteyenler 1 ay gitsin derim. Sonuçta taahhüt vermiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 24 Kasım 2017; 4:6:43 >

• quote:

Evet faydasını gördüm hocam. 3-4 haftalık gitme sonucunda is-are ilişkisini sonunda çözdüm.

Cümle kurmak istesem, çok problem etmiyorum. Cümle kurmaya eskisi gibi devam ediyorum. Oyunlarda hala git ingilizce öğren diyenlerde var, anlayıp muhabbeti sürdürende.

Kurs güzel, hoca herkesi tahtaya kaldırıyor. Uygulama olması gerçekten harika. Bu sayede aklınızda kalıyor.

Fakat kurstan 3-4 hafta sonra çıktım çünkü kursa ısınamadım. Gerek kursta ki yoğun parfüm kokusu olsun.
    Gerek maalesef hoca olsun. Neden bilmiyorum fakat gösterdiği eğitim biraz farklı geldi. Sanki yanlış bir ingilizce eğitimi alıyormuş gibi.

Anladım hocam teşekkürler ben seviyemi yükseltmek istiyorum bu yüzden gideceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

quote:

Dostum, ben gittim bir gün dayanamadım. Bu kadar kotü bir hoca ve kurs olacağı aklıma gelmezdi. Kesinlikle tavsiye etmem ingilizce kampusu denen yeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: aşuki

quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

quote:

Dostum, ben gittim bir gün dayanamadım. Bu kadar kotü bir hoca ve kurs olacağı aklıma gelmezdi. Kesinlikle tavsiye etmem ingilizce kampusu denen yeri.

Hocam otaya gitmeyeceğim zaten ban çok ters bir bölgede. :)

• Merhaba
    İstanbul avrupa ve anadolu yakasında da şubeleri buluna JustEngilish kadıköy beşiktaş mecidiyeköy de ve dahaçok ilçede şuberli bulunmaktadır

Eğitimide güzel ben 2 sene kadıköy şubesinde ders gördüm çokta faydalı oldu
  • Arkadaşlar çok seçenek var. Ama bunların içinden açık ara en iyileri. .istanbul icin soyluyorum..udogruguven , Mustafa hocaingilizcebitmistir ve Atilla hocalardir -wordstudio. Gerçekten iyi ingilizce öğreten insanlar bunlar.

Sınav için akindil ve remzi hocalar var. Ama gene de önce usttekilerden temeli almak şartıyla.

iş alemi içinse özellikle Atilla hoca wordstudio. Diğerleri de akademik amaçlarla olabilir. Biraz agir kacabilirler. British Council ve cambly gibi uygulamalar konuşma pratikleriniz için iyi uygulamalar. Bu eğitimlerden sonra mutlaka bir süre yurtdışına gidin.

• Arkadaşlar çok seçenek var. Ama bunların içinden açık ara en iyileri. .istanbul icin soyluyorum..udogruguven , Mustafa hocaingilizcebitmistir ve Atilla hocalardir -wordstudio. Gerçekten iyi ingilizce öğreten insanlar bunlar.

Sınav için akindil ve remzi hocalar var. Ama gene de önce usttekilerden temeli almak şartıyla.

iş alemi içinse özellikle Atilla hoca wordstudio. Diğerleri de akademik amaçlarla olabilir. Biraz agir kacabilirler. British Council ve cambly gibi uygulamalar konuşma pratikleriniz için iyi uygulamalar. Bu eğitimlerden sonra mutlaka bir süre yurtdışına gidin. @FiersArcher

• ne amaçla istediğin önemli aslında.. sınav mı genel mi kapsamlı mı.. genel her yerden alınabilir, çünkü bir kalıp üzerine oturturlmuş A1, A2..C1,C2 bölünmüştür ve gramer yüklemesi yapılır %85. Basit formatta öğrenirsin.Ama amacın donanımlı bir şekilde öğrenmekse ve izmir de yaşıyorsan ozmn önerim Akademik Batı Dilleri olur. Teknik, hukuki, tıbbi, ticari ve akademik terminolojiyi içeren cümle analizleri, çevirilerinin yanında phrasal verb, phrase, idiom ve collacation öğrenirsin.Bu sistemle işleninlen dersler daha keyifli öğrendiğinin farkına varıyosun.. Tabiki bu benim düşüncem. Gidip kendiniz not verin :)
  • Çok iyi seviye ingilizce konuşabilen biri olarak size tavsiyem 1 kisiden birebir ders alin. Kurslar size cok bisey katmaz. Forumda kurs yazanlarda zaten sirket elemani mesaj sayilarindan anlarsiniz. Bu arada ben hem turkiye de 1 sene yurtdisinda 2 sene kursa gittim. Yurt disinda 4 sene yasadim.

Bire birde hatta arkadasiniz varsa 2 kisi de tek hocadan alabilirsiniz. Paranizi kaptirmayin kalabalik siniflsrda kaybolmayin. Beni dinleyin uzun yasarsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolcanoPower -- 11 Aralık 2018; 17:29:1 >
  • Mesleğinizi ingilizce yapmak istiyorsanız yani bu çok iyi okumak,anlamak ve yazmak demektir. Kesinlikle #wordstudio Atilla hocaya gidin..en guzel çalışmalardan birini yürütüyor. Sabırla birkaç ay gidin. Temeli almaya başladıktan sonra yavaş yavaş çok iyi konuşmaya ve yazmaya en sonunda da baştan aşağıya ingilizce bir cv 'ye kavuştugunuzu göreceksiniz. Belki birkac kurs daha vardir böyle çalışan ama Atilla hoca #wordstudio açık ara en iyisi. Yds ve ielts gibi sınavlar için de son derece faydalı.

• ben izmirde kursa gittim Akademik Batı dilleri ismi. Uzem kanalıyla uzaktan eğitimleri olduğunu biliyorum. kaliteli bir kurum bi incele bence.
  • Hafıza Teknikleri ile ingilizceyi çok kısa sürede öğretebilen bir eğitim seti bırakıyorum aşağıya-- Set çok başarılı tabii ama biliyorsunuz ki dil öğrenmek kesinlikle emek ister:) https://hafizamerkezi.com/shop/ingilizce-kampanya
  • Kurslarda grup olarak değilde birebir derslere katılmak çok daha mantıklı. Hem daha çok patik imkanı oluyor hemde istediğiniz konuyu çalışabiliyorsunuz. Grup dersleri işlevini çok kaybetti.
  • istanbul için önerim yok ama hocalarını sistemlerini iyi incelesinler ve mümkünse demo dersi talep edin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.