Şimdi Ara

İngilizce kursu fiyatları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
28.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankaradaki fiyatlar hakkında bilgi verebilirmisiniz

• Ben bahcelide global english e gidiyorum fiyat 1500 tl. 10 ay taksit imkanıı var. Haftada 7 saat. Istediğin zaman speaking derslerine gelebiliyorsun. Hata bir kart veriyorlar kurs bitikten sonra bile 3 yada 4 yıl boyunca speaking derslerine ücretsiz gelebiliyorsun.
  • Askerlik problemi yüzünden çok uygun fiyata 7 aylık eğitim hakkımı satıyorum.
    http://resim.donanimhaber.com/m_60279688/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60279688
  • Yaklaşık bir sene önce Ankara Kızılay'daki neredeyse bütün ingilizce kurslarını gezdim.Bir kur için ortalama fiyat 750TL.
  • 1+1 2+1 gibi imkanlar sunan yerler var. 1500-2300 arası değişiyor fiyatlar ki hangi düzeyde olduğuna da bağlı. Eğer iyi bir ingilizce seviyen varsa doğal olarak daha erken bitirirsin C1 C2 yi.
  • Araştırdığım kadarıyla Perfect English iyi diyorlar, gidip konuşmadım ama daha.

Alkan var sakarya nt'nin üstünde. Uygun, kaliteli dediler.

Deulcom, gidip görüşmüştüm dört ay önce, sınıfları, yeri, görevlileri çok güzel. Müdürü görmeniz lazım özellikle.
  • arkadaşlar

bence ıcon dil okulu ankaradaki yabancı dil kurslarının en iyisi.hocaları natoda,amerikada ingilizce ögretmenligi yapmış hocalar kpds,üds,de üst düzey hocalar
    hemde genel ingilizcede kampanya yapmışlar %50 oranında indirimli ögrenci kaydı alıyolar.

müthiş bi yer www.icondilakademisi.com
  • Arkadaşlar, güncel ingilizce kursu fiyatları için burayı tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz ingilizce kursu fiyatları
  • Güncel ingilizce kurs fiyatlarını aşağıdaki pdf dosyasından da inceleye bilirsiniz.

ingilizce kurs fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barishazer -- 11 Nisan 2013; 19:28:01 >
  • Merhaba siz sertifikanızı aldınız bu kurstan yani global english ten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

www.infolang.com InfoLANG dil okullarını öneririm kaliteli ingilizce eğitimleri veriyorlar.
  • istanbulda British English var, bu aralar fiyatlar baya uygun, hocaları da iyi, Ankara'da da muhtemelen şubeleri vardır, sitedeki fiyatlara bakıp duruma göre irtibata geçilebilir.

https://www.britishenglish.com.tr/ingilizce-kursu-fiyatlari.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.