Şimdi Ara

@ ingilizce işletme mezunu ne kadar maaş alır (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
17
Favori
77.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolegemenesor

quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

bilkent işletme mezunuyum 1350 alıyorum.. bi başvurduğum yer de 800 tl ve haftada 6 gün çalışma şartı koymuştu :) keriz arıyor millet

hocam ne yaptın sen ya ? Ben de bilkentteyim işletme okuyorum bırakıp gidiyim o zaman ? Ciddi misin?

çok ciddiyim dostum.. 2 sene iyi bir şirkette çalışmış ve askerliği tamamlamış olmalısın ciddi miktarda maaş almak için.. yoksa kimse adam yerine koymuyo iş hayatında.. sakın yükseklerde uçma, çakılması fena oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: XsI

quote:

Peki Boğaziçi İşletme mezunu olursam iş sorunu yaşarmıyım?

Hiç Boğaziçi İşletme yok mu?

Sen önce bir mezun ol da Boğaziçi'nden..

Niye dersler zor mu?İngilizce eğitim veriliyor sanırım?
  • kendini geliştirmezsen hiç bir kuruş alamazsın.. millet üni 2 den mezun oluncaya kadar staj vss. yapıyor tecrübüe kazanmaya çalışıyor . kuru kuru mezun olup ingilizce bilmezsen en fazla bin tl
  • vay be adam iş bulmuş bide ne kadar alırım diyo asgari ile başla hocam artık işin gidiş hattına göre belli olur
  • quote:

Peki Boğaziçi İşletme mezunu olursam iş sorunu yaşarmıyım?

yaşamazsın
  • Genelde maaş alamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLCoHoL111

Genelde maaş alamaz

• Sen zorlama bence aga. Sen bu kafayla ne iş bulursun, ne de işte çalışabilirsin. 27 yaşına gelmişsin daha hayatın ne olduğunu bilmiyorsun... O yüzden bedavaya bile çalışmaya razı olmasın.

Diğer konundaki yorumlarından ben bunu çıkarttım. 6 senelik tecrübem var. Muhasebe üzerine 6 sene okudum toplamda... 900 lira maaş teklif ediyorlar. O yüzden pek kendini yorma sen...
  • quote:

bilkent işletme mezunuyum 1350 alıyorum.. bi başvurduğum yer de 800 tl ve haftada 6 gün çalışma şartı koymuştu :) keriz arıyor millet

biz bittik o zaman
    gerçi şu da var benim tanıdığım iki tane selçuk işl. mezunu var pek bir artıları da yok ama 1400 tl ile işe başladılar hatta birinin maaşı 2000tl oldu şu sıralar sanırım nasip heralde bir yerden sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Lise mezunları icra müdürü oluyorlar. İşletme mezunu mübaşir...

nasıl oluyorlar kardeş???
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BySmhr_

quote:

biz bittik o zaman
    gerçi şu da var benim tanıdığım iki tane selçuk işl. mezunu var pek bir artıları da yok ama 1400 tl ile işe başladılar hatta birinin maaşı 2000tl oldu şu sıralar sanırım nasip heralde bir yerden sonra.

hangi pozisyonda calişiyolar
  • Başvurduğunuz şirkete bağlı. En az 1200TL (sigortası içinde) eline geçen 1000TL. Bir iş görüşmesine gittiğinde sana ne akdar ücret istiyorsun diye sorarlar sen miktar belirtme, şöle söle benim işe gireceğim mevkide ücretler ne kadarsa uygundur. Ama örneğin işe alan 1000TL veriyoruz dedi, şöle söleyebilirsin hayat standartlarım ve geçine bilmem için sizde uygun görürseniz 1200TL uygundur. Onlar karar verir artık onlara kalmış.
  • aöf mezunuyum askerlk yaptım 2 ay oldu ise baslayalı 1000 tl ile basladım bunada sukur cok issiz var sana tavsiyem asgari ucret alsan bile dusunmeden dırek gir derim bi yerden baslamak lazım nede olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Direk Beyaz Saray'da başkanlık koltuğunu verirler.

sende şu espiri yeteneği bnde olsaydı direk müdür olarak başlardim işe

Nerede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işine göre değişir, geçen cuma günü ikinci görüşmeye gittiğim banka 1800 net maaş 140 tl yol, 220 lira yemek ve 450 lira da dil tazminatı veriyo.
    inşallah kabul edilirim, evlenemedik bi türlü üşsizlikten...
  • düz işletme okuyanın yüksek bir maaş alacağını sanmıyorum dostum hatta iş bulamaması bile muhtemel, ancak kurslar vs vs ile kendini geliştirirsen umduğun yere gelebileceğini düşünüyorum.

ayrıca işletme mühendisliği var, sanırım açılalı 2-3 sene oluyor, okuyanlarla görüşmüştüm zamanında daha 1.sınıfta büyük şirketler bizimle görüşmeye geliyor demişti. ancak puanı bir hayli yüksek.
  • Panpalar Uluslararası İlişkiler mezunu ne is yapar? Nereye başvursun? Hacettepe'de İngilizce Uluslararası İlişkiler okumak istiyorum ama ne olduğuyla ilgili de pek bir fikrim yok.

Bu arada konu sahibi; buradan böyle sordum ama rahatsız olursan editleyip yeni konu da açabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 19 Mart 2012; 15:39:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Panpalar Uluslararası İlişkiler mezunu ne is yapar? Nereye başvursun? Hacettepe'de İngilizce Uluslararası İlişkiler okumak istiyorum ama ne olduğuyla ilgili de pek bir fikrim yok.

Bu arada konu sahibi; buradan böyle sordum ama rahatsız olursan editleyip yeni konu da açabilirim.

ne olduğunu bilmediğin bi bölüm okumayı mı düşünüyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senefro

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Panpalar Uluslararası İlişkiler mezunu ne is yapar? Nereye başvursun? Hacettepe'de İngilizce Uluslararası İlişkiler okumak istiyorum ama ne olduğuyla ilgili de pek bir fikrim yok.

ne olduğunu bilmediğin bi bölüm okumayı mı düşünüyosun?

Ne olduğunu öğrenmeye çalışıyorum sadece, insanların bu Uluslararası İlişkiler deyip de öve öve bitiremedikleri bu lanet olası fakülteyi bitiren bir kişi ne olabilir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.