Şimdi Ara

'Bu İngilizce sınavını geçmem lazım' diyorsan gel.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 "Bu İngilizce sınavını geçmem lazım" diyorsan gel.
    İngilizce hocası ayağınıza geldi. yıllardır her teknolojik soruma yardım eden, alım satım yaptığım insanların olduğu donanım haber camiasına ingilizce eğitimle bir ilan da ben vereyim dedim. Malum sitenin ilanıydı direkt buraya yapıştırıyorum. ancak buradaki fiyatlar yalnızca donanım habere özel.
    Neden? çünkü donanım haber bana çok yardım etti, bu camiaya özel bir indirim yapmak lazım gelir.

Sen kimsin hocam?

Ahmet Hoca sınav hocasıyım.

Sınav hocası nedir?

Sınav hocası girmek istediğiniz herhangi bir ingilizce sınavına sizi özel olarak hazırlayan size özel ders programı çıkaran ingilizce hocalarına verilen isimdir. Ben TOEFL - IELTS _YDS ve YÖKDİL alanlarında uzmanlaşmış bir sınav hocasıyım.

Ne kadar sürede hazırlıyorsunuz öğrencilerinizi hocam?

Asgari 4 ay Azami 15 ay içerisinde öğrencilierim sınavlarına hazırlanır.

Kaç para hocam?

Aylık 800TL - 1500TL arasında değişen paket fiyatlarımız bulunmaktadır.

Bunlar nasıl miktarlar hocam, sizin 4 aylık paranıza 3 dönem kur satan yerler var.

Doğrudur, ancak o mekanların hiç biri sınav için bile ders alsanız dahi, size özel ders veremez, tamamen sizin yapınıza uygun, en azından sizin için en rahat ve en anlaşılabilir şekilde ders yöntemini gerçekleştiremez, ayrıca o mekanların herhangi biri ile konuştuğunuzda sorun; her hafta sizi gireceğiniz sınava göre bir deneme sınavına tabii tutuyorlar mı? benim öğrencilerim her hafta girdikleri sınavın deneme sınavlarını olurlar, bu bir zorunluluktur.

Dersleri nerede yapıyoruz hocam?

Kadıköy hasırcıbaşında.

Neden? Ben çok meşgulum benim işime(evime) gelseniz olmaz mı?

Hayır, keza ben sizi sınava hazırlarken bütün alanlarına hazırlıyorum, hani bir sınava girdiğinizde, ne sesten, ne ışıktan, etkilenmeyen ve hatta yanında top atsanız umrunda olmadan sınava odaklanabilen insanlar görürsünüz ya bazen. bir ihtimal onlardan biri benim öğrencimdir.

Genel ingilizce dersi de veriyor musunuz hocam?

Evet ama genellikle öğrencilerime yavaş gelen bir genel ingilizce dersi anlayışım var, üzerine basa basa tekrarlaya tekrarlaya ilerlediğimiz için sınav öğrencilerim her zaman genel ingilizce öğrencilerimden çok olmuştur.

Size nasıl ulaşabiliriz hocam?

İş hattımdan ulaşabilirsiniz.
    Ahmet hoca: 0542-694-09-46
    Fiyat : 50 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Kadıköy Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.