Şimdi Ara

İngilizce Geliştirmek İçin Bilgisayar Oyunları Tavsiyeleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar burada İngilizceyi geliştirmek için oyunlar nasıl kullanabilir daha önce denemiş ve işe yaramış çözümleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.Hem oyunlarla iç içe olan insanlara da bu konuda yardım etmiş oluruz.

ÖRN: OYUN - YÖNTEM - SEVİYE GİBİ

• Karşılıklı konuşmalar olan kararlarını senin verdiğin oyunları tavsiye ederim. TWD oyun serisi olabilir Fallout 4 olabilir vs vs
  • bunların dışında her türlü mmorpg biraz teknik ingilizce öğrenirsin 30 strenght felan, online takıldığında mecbur kalırsın artık anlamaya :)
  • Telltale oyunları hoşuna gider bence.
  • Sagolun cevaplar icin ben pillars of eternity ile basladim sozluk falan ama epey zor geldi☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gta san andreas ile baya ilerletmiştim tavsiye ederim..
  • Su an GTA5 var ama San andreas da efsane oyundur denerim mutlaka tesekkurler

• Vice City

• quote:

Orijinalden alıntı: qusyetec

Sagolun cevaplar icin ben pillars of eternity ile basladim sozluk falan ama epey zor geldi☺

tesadüfe bakın ben de İngilizcemi geliştirmek için dün oynamaya başlamıştım.
    bende zorlandım konuşmalar çok uzun yoruyor.
  • tabi ki de Last of US oynamalısın ingilizceni çok geliştirir ve adrenalin panik atak geçirirsin korkdukca korkularını yenersin harika bi oyun outlast alt yazılı oyna daha çok oyun var ama aklıma gelmiyo
  • Eger oyunu bir egitjm araci olarak kullanirsan oyunlardan sogursun bence.

• Far Cry Primal (başlangıç seviyesinde ise yabancı dil işe yarayabilir)
    Genelde çok kısa cümleler, anlaşılır ve basit kelimeler kullanılıyor taş devri ayağına. Hani akılda kalır ve şu dene demekti diye çabucak bakmaya imkan tanır karakterler aşırı uzun cümle kurmadığından.

Ya da daha da geliştirmek istiyorum diyenlere, Vampyr oyununu öneririm. Gerçi biraz yabancı dili eski ama çok çetrefilli cümleler kurulabiliyor oyun geneli.

Aklıma bir de San Andreas geldi ama yeni nesil onu pek sallamaz gibime geliyor. Gene de yazayım dedim.

PS3 ya da 4 varsa Heavy Rain, Beyond Two Souls, Until Dawn (PS4) ve Detroit Become Human (PS4) oyunlarını öneririm.

Oyunla pek uğraşmadan amaç dili geliştirmek ise Telltale Games yazıp internette aratmak en güzeli olabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.