Şimdi Ara

İngilizce Dış okuyan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler İngilizce gerçekten zorluyor mu ? Dersleri 1. Ve 2. Sınıfta nasıl geçiyorsunuz derde hocayı anlıyor musunuz 😂😂. Sürekli bi ders çalışma gerekli mi yoksa 2-3 hafta kasmak yetiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up
    P

• Up up up up

• Up up up

• hangi unilerde hazirlik var hocam

• Medipol benim için önemli olan

• Dis okuyacaksan ingilizce okuma gerek yok, puanlara aldanma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bro yeni dunya kosullarında ingilizce şart şimdi olmaz sonra lazım olur sadece birazcık gözüm korkuyor
  • Dış okuyan birini tanımıyorum. Diş var ama

• Gktupc G kullanıcısına yanıt
    bro türkçe diş okuyan benimde tanıdıklarım varda ingilizce okumak nasıl olacak o düşündürüyor beni :d
  • Türkçe oku imkanın varsa, İngilizceyi dışardan halledersin. Çoğu tıp, diş öğrencisi ile konuştum kimse de ingilizce okumadım tüh demedi

• quote:

Orijinalden alıntı: lhaykol

bro yeni dunya kosullarında ingilizce şart şimdi olmaz sonra lazım olur sadece birazcık gözüm korkuyor

Diş okuyacaksın lan ne yeni dünya koşulu? Mesleği düzgün öğrenmek istiyorsan anadilinde öğren, anca akademik düşünüyorsan "diş hekimliğini" ingilizce öğrenmen işine yarar. İlle de ingilizce eğitimim olsun diyorsan boğaziçi fizik falan yazıp hazırlık oku, hazırlık boyunca aylık 1000 lira tübitak bursu al (10-20k arası olduğunu sanıyorum) hazırlık bitince de ağustos ayında türkçe eğitim veren bir diş bölümüne merkezi geçiş yap. Hem 10bin lirayı cebe atarsın, hem ingilizceyi boğaziçide öğrenirsin, hem de diş eğitimi alırken kafan ağrımaz, mesleği de daha detaylı düzgün öğrenirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.