Şimdi Ara

İngilizce'de 1 ÖDE 8 AL Kampanyası Başladı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
6
Favori
7.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gitmeyin şunlara. FB'da yabancı öğretmenlerin kurduğu bir grup var. Kara liste dil okulları diye.. bu tarz kurslar kaçak yabancı işçi çalıştırıyor öğretmen sıfatıyla size yedirdikleri yabancı öğretmenlerin çoğunun İngilizcesi upper-intermediate seviyesinde.

Çalışma izni olmadan, part time işçi çalıştırıyorlar. Maaşlarını ödemedikleri gibi, çalışma izni olmadığı için de kafalarına göre kapı dışarı ediyorlar. Gidin Üniversitelerin yabancı dil programlarına kayıt olun, en azından öğretim görevlileri size ders verecektir.
  • legolas4121 kullanıcısına yanıt
    Ofislerimiz

ŞİŞLİ The American English
    Ortaklar Caddesi No:1 Kat:1 Daire:1 Mecidiyeköy / İSTANBUL

KADIKÖY The American English Plaza
    Kurbağalıdere cad. No:12 Kadıköy / İstanbul
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kurumumuz 2001 yılından bu yana, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve eğitmenlerimiz uluslararası sertifikasyonlara, ayrıca CELTA sertifikasına sahip akademisyenlerdir.

Lütfen ön yargılı olmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: faseww

Umarım geçersiniz ben yds.net ile hazırlandım 73.75 aldım

Alıntıları Göster
    teşekkürler. şu an hiç çalışmadan sadece seviyemi görmek için girdim bi sonraki sınava hazırlanıp girmeyi planlıyorum umarım bu sınavdan umut vadedici bi not alırımda motivasyonlu şekilde sonrakine hazırlanırım. şu an akın dil kitaplarını inceliyorum tavsiyelerine falan bakıyorum.

Çalışmayı düşündüğüm metod: her gün 1 deneme şeklinde ilerleyip çok hatalı veya eksik gördüğüm yerlere özel çalışmalar yapmayı düşünüyorum. üniversite sınavlarına hazırlanırken öyle yapardım.

• bende 10.000 tl ye Manhattan'ı satıyorum ilgilenenler için iban: oy3423423432424323
  • Ben Nişantaşı Üniversitesi'nde okuyorum B2 sınıfını çok rahat geçtim. Native Speaker olmak için size güvenebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abatrow123 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,
    Unutmayalım ki tüm egitmenlerimiz uluslarasi sertifikasyonlara sahip akademisyenlerdir sizi basarili bir sekilde hedeflerinize ulastirabiliriz.

• sunirgerep S kullanıcısına yanıt
  • hiç ödemeyip 7 alsam olur mu?
  • BİZ KİMİZ?
    The American English 2001 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan ISO 9001:2008 belgesine sahip resmi bir yabancı dil kursudur.

• Kurum nasıldır bilmem ama franhise kurumlardan uzak durun .. Demo dersi isteyin !! hocalarıyla bizzat görüşün derim.
  • banu.97 B kullanıcısına yanıt
    Tüm şubelerimiz kendi şubemizdir .Franchise şubemiz yoktur

• Almanca kursu var mı?
  • 8 ay kurs bin tl bile değil. 32 yaşımda İngilizce bilen biri olarak, evime yakın olsa sıf günü doldursun diye merakına giderim. Gidip kafelerde takılacağınıza yazılın en azından 8 ay boyunca eğitim alırsınız.

almanca olursa bende varım. Almancayı düşünün :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.