Şimdi Ara

İngiliz Turist, Kadın Polisi Taciz Etti (Serbest Bırakıldı) (Tekrar Gözaltına Alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dinocan Gökçek -- 5 Mayıs 2021; 1:19:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu işin çok ciddi manada tadı kaçtı, insanların sinirleriyle oynuyorlar. Koskoca devlet dükkanına turist çekmek için maymunluk yapan esnaf gibi davranıyor.

Gerçekten bu kadar mı muhtaç durumdayız arkadaşlar ? Turistler rahat rahat gezsin diye içeri tıkılmanız devletin açık açık 2. sınıf vatandaş muamelesi yapması

kanınıza dokunmuyormu? Akp li ve Mhp li arkadaşlar özellikle size soruyorum bunu gerçekten rahatsız olmuyormusunuz ya ? Şu videodaki adamın yürüyüşüne

bakın. Bende insanım kardeşim mevzu paraysa 25 senedir vergi veriyorum geberene kadarda vermeye devam edicem sıradan vatandaşın hiç mi kıymeti yok ?

• Yüz verdikçe tepemize çıkanlarda bugünİngiliz Turist, Kadın Polisi Taciz Etti (Serbest Bırakıldı) (Tekrar Gözaltına Alındı) 

• Ülkeye gelen turiste bak. Davulcu bıçaklar, polisi taciz eder sonra biz evdeyken gidip denize girer müzeyi gezer.

Hayırdır bilader Sevr tekrar yürürlüğe mi girdi noluyoruz?

• Irkçı toplumlardan gelen turistler arsız olur.

• Jopu bı tarafına sokamamışlar mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

Jopu bı tarafına sokamamışlar mı ?

İzle bakayım nasıl gözaltına almışlar.

• Turist parası neyse veririm demiştir merkezde Allah bilir. Dinimiz imanımız para oldu malum.

• Geçen düşündümde bu Akp iyi ki dini kullanıyor , tabanlarından çekinmeseler seks turizmi başlardı.

Olaya pozitif bakalım , şükürler olsun popoyu kurtardık.

• Bu millete haktır.

• Turist değil de Türk vatandaşı olsaydı yerlerde sürükleyerek arabaya tıkmışlardı. Üç kuruş dövize muhtaç ettiler ülkeyi, ülkeye gelen turistte başı boş insanlar.

• Bizim polisin gücü solcu öğrencilere yeter.

• Aynen katılıyorum, yukardaki arkadaşın dediği gibi yakında kumar, seks turizmi de açılırsa hiç şaşırmam.

@Darch

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Her öğrenci solcu mu

• Adamlar pasaportuna güvenip barzolup yapıyor. Gerçi bugün Fransa'ya gitsem ve Fransızlar evdeyken ben sırf turist olduğum için Eyfel'e çıkıp, kıyılarda denize girsem ben de böyle davranırım (!)

• Bu işin çok ciddi manada tadı kaçtı, insanların sinirleriyle oynuyorlar. Koskoca devlet dükkanına turist çekmek için maymunluk yapan esnaf gibi davranıyor.

Gerçekten bu kadar mı muhtaç durumdayız arkadaşlar ? Turistler rahat rahat gezsin diye içeri tıkılmanız devletin açık açık 2. sınıf vatandaş muamelesi yapması

kanınıza dokunmuyormu? Akp li ve Mhp li arkadaşlar özellikle size soruyorum bunu gerçekten rahatsız olmuyormusunuz ya ? Şu videodaki adamın yürüyüşüne

bakın. Bende insanım kardeşim mevzu paraysa 25 senedir vergi veriyorum geberene kadarda vermeye devam edicem sıradan vatandaşın hiç mi kıymeti yok ?

• PyroSemi P kullanıcısına yanıt

Ülkücü öğrencileri jopladıklarını görmedik henüz.

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Sağcı ülkücü demek değil

• PyroSemi P kullanıcısına yanıt

ne demek istedğimi ilk mesajımdan bal gibi anladın.en güzel örnek boğaziçili öğrenciler.çocuk yoldan değil de kaldırımdan gitti giye darp edildi.bana bunun açıklamasını yapabilir misin?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.