Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara ile devam ama böyle alternatiflerinin çoğalması güzel.
  • ing mi?

benden uzak allaha yakın olsun ister 23 versin bir daha asla çalışmayacağım banka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Yaklaşık beş aydır kullanmadığım turuncu hesabımı e_turuncuya çevirdim %13 den dönüyor.

hocam sonrdan aslında siz faydalanamazmışınız diye verdikleri faizi geri istemesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

ing mi?

benden uzak allaha yakın olsun ister 23 versin bir daha asla çalışmayacağım banka.

al benden de o kadar. Bu Sabah itibarı ile tüm hesaplarımı kapattım. Artık -ing bank benim için -ed bank oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dejavu_2001 kullanıcısına yanıt
    Hesap bilgileri görüntüleme kısmından gerçekleştirdim. Bugün tekrar kontrol ettim %13 ile işlem görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman ingden uzak durun benimde o kadar firma arasında pişman olduğum tek yer çok fazla paracılar

enparadan vazgeçmeyin
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Daha önce turuncu hesabından hoşgeldin faizi kullananlara %13 vermiyor. Turucu'dan 9,5 alıyordum.. e-turuncu ya geçince %10 oldu.... 75.000TL üstü %11 - 150.000 TL üstü ise %11,5 faiz veriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

aman ingden uzak durun benimde o kadar firma arasında pişman olduğum tek yer çok fazla paracılar

enparadan vazgeçmeyin

ne açıdan böyle bişi dediniz?
    enpara da eft cart curt ücretsiz ama paraya dokunamıyorsun..
    ing de bu serbest eft de para alınmadığı yazmıştı birisi.. para çekme bankadan yada vadesiz hesaba transfer ile..
    bakaya gitmek ile kim uğraşacak dicek siniz ama enpara da böyle bişi de yok bankaya gitseniz de çekemiyorsunuz..
    ing daha çok vadeli hesaba faiz ile katlamaya yönelik normal bankacılık işlemleri yapılamadığı yazıyor zaten.

yanlış bişi yazıyorsa yada eksikse tamamlayın lütfen..

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu_2001

Daha önce turuncu hesabından hoşgeldin faizi kullananlara %13 vermiyor. Turucu'dan 9,5 alıyordum.. e-turuncu ya geçince %10 oldu.... 75.000TL üstü %11 - 150.000 TL üstü ise %11,5 faiz veriyor...

bugün e turuncu ya geçtim 13 görünüyor daha önce hoşgeldin almıştım. yarın belli olur gecelik ne kadar işlediği

• dejavu_2001 kullanıcısına yanıt
    Turuncu hesabımı çoktandır aktif kullanmadığımdan hoş geldin faizinden yararlanmışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 7 Mart 2016; 20:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

aman ingden uzak durun benimde o kadar firma arasında pişman olduğum tek yer çok fazla paracılar

enparadan vazgeçmeyin

ne açıdan böyle bişi dediniz?
    enpara da eft cart curt ücretsiz ama paraya dokunamıyorsun..
    ing de bu serbest eft de para alınmadığı yazmıştı birisi.. para çekme bankadan yada vadesiz hesaba transfer ile..
    bakaya gitmek ile kim uğraşacak dicek siniz ama enpara da böyle bişi de yok bankaya gitseniz de çekemiyorsunuz..
    ing daha çok vadeli hesaba faiz ile katlamaya yönelik normal bankacılık işlemleri yapılamadığı yazıyor zaten.

yanlış bişi yazıyorsa yada eksikse tamamlayın lütfen..

günlük hesaptan bahsediyorum
    tamam enpara gunluk hesap oranları düşük fakat iş sonuna baktığında enpara her zaman iyidir

örnek aksam saat 20:00 de enpara yatır o gece faizi al
    cumartesi yatır o gün faizini al
    enparada ayda bir kerede olsa bankamatik aramak zorunda değilsin herkese ücretsiz
    finans atmleri daha fazladır ing göre
    enparada 10 TL dahi almaya devam edersin

cepteteb 100 TL üzerine başlar
    ing nasıl bilmem

ben bankanın genel profili üzerine yorum yazdım. Banka genel olarak memnun edici değil kampanyalarda problem çıkartır düzensiz
    sadece şubelerinde fazla sıra beklemezsin müşterisi çok az o yüzden

• 2 senedir turunci kullaniyorum ben bir zararini gormedim. paraya ihtiyacim olunca ziraattaki maas hesabina eft yapip her kose basindaki atmden cekiyorum
    gunluk paket olunca eft havale vs. ucretsiz, tek baglayici yani 2 tane otomatik odeme gerekiyor o da pek sorun degil zaten komisyon almiyorlar otomatik odemelerden.

• başvuru yaptım ama kurye gelmedi henüz gelen var mı?
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    Hocam sonucu bildirirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: matherica

Hocam sonucu bildirirseniz sevinirim

13 den işlemiş ama 12.5 la arasındaki fark yok denecek kadar az

Hesap ayarlari(bilgileri denmis ama o zaten yok) kisminda gecisle alakali bir sey goremedim. acaba siteden yeni hesap mi actiniz eturuncu olarak? eger olursa hanimin adina acmakla ugrasmayim bidaha diyorum

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

Hesap ayarlari(bilgileri denmis ama o zaten yok) kisminda gecisle alakali bir sey goremedim. acaba siteden yeni hesap mi actiniz eturuncu olarak? eger olursa hanimin adina acmakla ugrasmayim bidaha diyorum

internet bankacılığında e turuncu ya dönüştür diye kısım var. mobilde de e turuncu hesabı aç diye bölüm var. yeni açmanıza gerek kalmıyor sizinkini dönüştürebilirsiniz

• Dönüştürmek isteyince bakiye uygun değil diyor

her tarafini kurcaladim int. bankaciliginin oyle bir menu goremedim. aktif kullanmayanlar icin mi var acaba bilemedim simdi...

mobilde de eturuncu acabilmek icin mevcut turuncu hesap bakiyeniz musait degildir diyor.(belkide hesapta para oldugundandir) en temizi baska isimle yeni hesap acmak sanirim, 3 gun sonra hosgeldin faizi vermiyoruz o sadece yenilere deme ihtimalleri cok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 8 Mart 2016; 11:46:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.