Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternet bankacılığında 2 hesap olarak gözükmekte ben mayıs ayından beri kullanıyorum bu zamana kadar herhangi bir ücret tahsil etmedi.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    2 senedir pegasus plus kullaniyorum memnunum... cok bir kampanya olmuyor pegasustan birsey alinca yuzde 2 mi ne puan veriyor sanirim... sirf bedava bilet icin basvurulur... Diger kartlarim da var ( platinum vs ) ama pegasus kullaniyorum hep... 2 senede 500 lira puan birikmistir ( pegasus hesabinda online checkin vs dahil ).. normalde vakifin maas hesabindan dolayi platinum kk kullaniyordum 1 senede toplan ancak 5 lira falan puan vermisti
  • Ceptetebde kart anında açılmıştı. İng yavaş demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 13 Ekim 2016; 21:08:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart açıldı. Uygulama ve atmlerini denedim gayet iyi. 1 sene burada kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 14 Ekim 2016; 15:41:20 >
  • Sifreyi alip değiştirdikten sonra ne yapıyoruz? Uygulama indirdim, orada hesap ac secenegi yok

• arkadaşalar e turuncu hesapta gecelik faizden yararlanmak için aksam kaca kadar para yatırbiliriz
  • ersin584 E kullanıcısına yanıt
    17.00

• İmzaladıgınız sözleşmede 31.12.2016 ya kadar eft ve havale ücreti alınmayacaktır yazıyor. 1.01.2017 den itibaren eft havale ücretli olacak sanırım.

• suicide kullanıcısına yanıt
    peki gün içinde parayı çekip 17.00a kadar tekrar yatırsak faiz miktarında düşme olur mu. birde bugün cumartesi. haftasonu yatırılan paradan faiz alınabilir mi. yoksa pazartesi yatırmış olmakla fark yokmu. çok teşekkürler
  • ersin584 E kullanıcısına yanıt
    gün içinde saat 17 :00 ye kadar çekip yatırdığın para da değişiklik olmaz çünkü faiz getirisini gece yarısı alırsın fakat mesai saati içerisinde işlemlerin dahildir.hafta sonu ve resmi tatil günlerindeki yatırdığın parana faiz işlemez...
  • Tesekkur ederim hocam

• Ya e-turuncu hesabı banka şubesine gidip açtırabilir miyim? Şubeye gitmeden açılacaksa sözleşme imzalamak için banka temsilcisi mi bize geliyor yoksa kargo çalışanı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYUP88 -- 16 Ekim 2016; 21:31:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

gün içinde saat 17 :00 ye kadar çekip yatırdığın para da değişiklik olmaz çünkü faiz getirisini gece yarısı alırsın fakat mesai saati içerisinde işlemlerin dahildir.hafta sonu ve resmi tatil günlerindeki yatırdığın parana faiz işlemez...

Peki parayi cekebilir miyiz hafta sonu ?hepsini degil harclik olarak.Ben az ama sık para cekiyorum cunku.

• Atm den cekebilirsin ancak gun bin tl limitin var

• e-turuncu hesapta günlük vade seçeneği var mı arkadaşlar?
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Bende maas hesabindan dolayiakbank kredi.kaeri vardi biraz daha limit lazim oldu akbank vermedi ingde e t7runcu hesabim oldygundan ing kabul etti. Simdi akbank axessi kullanmiyorum. Hemen hemen her alisveriste % 0.5 - 2 arasi Ucus puan geliyo.

• Arkadaşlar bu ing nin banka kartıyla internet vergi dairesinden ödeme yapabilen var mı? TANIMSIZ Kart diyor da, eğer deneyebilen olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Bende maas hesabindan dolayiakbank kredi.kaeri vardi biraz daha limit lazim oldu akbank vermedi ingde e t7runcu hesabim oldygundan ing kabul etti. Simdi akbank axessi kullanmiyorum. Hemen hemen her alisveriste % 0.5 - 2 arasi Ucus puan geliyo.

Her alışverişten yüzde 0.5 geliyor sadece uçuştan yüzde 2 geliyor

• Faizli paradan hiç bir hayır gelmez, kumardan bile beter, Allah korusun...

• eren131313 E kullanıcısına yanıt

yüzlerce insanın geliştirdiği oyunları korsan indirmek nedir peki? emek hırsızlığı mı?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.