Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eskiden de parası olanla olmayan arasında bu kadar fark var mıydı acaba?
    100k ile gidince 25-26 1M ile gidince 29.5 alıyorsun bankalardan.
    Tamam para büyük ama 4-5 puan farkta çok değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 puan fark, 100 K 32 günde yaklaşık 350 tl fark yapıyor...Paranızı ucuza kaptırmayın.
  • 4 puan fark, 100 K 32 günde yaklaşık 350 tl fark yapıyor...Paranızı ucuza kaptırmayın.
  • 23+2 olarak başlık güncellensin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 18 Eylül 2018; 9:53:23 >
  • %23 hoşgeldin alabilmek için vadesizde şu kadar para olacak diye bir kural varmı arkadaşlar?
  • hayır yok, akşamları vadesiz hesabı sıfırlayıp e-turuncu hesapta tutuyorum parayı. Faiz gece işliyor :)
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    ben internet sitesinden başvurdum, 2-3 iş günü içinde kartım kargo ile eve geldi. Sadece internette onayladığınız sözleşmelere imza atıyorsunuz kapıda ve kartınızı teslim alıyorsunuz. Enpara veya teb gibi biri gelip yarım saat sizinle konuşmuyor yani

sonra, o belgeler bankanıza ulaştığında hesabınız açılıyor. ing bank evime yakındı. kart, saat 3 gibi geldi 4.30 gibi hesabım açılmıştı Mail ve sms olarak bildirim geliyor size.
  • bu bizi ilgilendirmiyor sanırsam. İmza attığımız sözleşmede eft-havale ücretleri de görünyor mesela, ama kullanırken öyle bir ücret yok. ing sitesindeki yardım robotundan şöyle bir cevap aldım ayrıca: ING Bank Mevduat ürünlerinin hiç birinde hesap işletim ücreti yoktur.
  • Dolara çok dusuk oran veriyorlar

Turuncu hesaba atsak şubeden pazarlık yapılabilir mi?

Tavsiyesi olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

E işareti olana atman gerekiyor. Hesap detayından faiz oranını da kontrol edersin attıktan sonra.
    Peki bu 750 tl harcamayı vadesiz hesaptan mı yapıyor yoksa e turuncu kısmından mı? Ona göre vadesiz kısımda bir miktar para tutmak gerekli sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casper-

bu bizi ilgilendirmiyor sanırsam. İmza attığımız sözleşmede eft-havale ücretleri de görünyor mesela, ama kullanırken öyle bir ücret yok. ing sitesindeki yardım robotundan şöyle bir cevap aldım ayrıca: ING Bank Mevduat ürünlerinin hiç birinde hesap işletim ücreti yoktur.
    hesap işletim ücreti hiç bir bankada yok hocam, bi mahkeme kararı mı ne var tam hatırlyamadım. sadece kredi kartı yıllık aidatı alırlar,
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Vadesizden yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katalan!

e-turuncuya netten başvurmadan direkt gidip vadesiz hesap açsak ingden, sonra internet üzerinden e-turuncu açsak olmuyor mu? netten başvuru yapınca adamlar eve gelecek kuryeyi yada müşteri temsilcisini her neyse görevlendirmiyor mu?

Alıntıları Göster
    Hocam işte ben aynı bu şekilde e-turuncumu açtım. Direkt ing'nin sitesinden e-turuncu başvurusu yapılırsa kartınızı göndermek için kuryeyi gönderiyorlar sanırsam. İşte ben de hiç kuryeyle uğraşmadan e-turuncumu açmış oldum. Yaptığım şey şubeden vadesiz hesap açıp vadesiz için isimsiz kartı almam oldu, yani kuryenin yaptığını ben yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BhdrBss

Bende aynı yöntem ile açtım. Dikkat edin Pegasus kart yolluyorlar hemen. İnternet sitesinde başvurular kısmında gözüküyor. Arayıp iptal ettirin.

Tecrübeli arkadaşlara soru

İsimsiz kartı isimli olarak isteyebiliyor muyuz?
    Havale/EFT işlem limitini şubeden mi arttırıyoruz? Günlük 250k limit var.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam şimdi baktım Pegasus Plus Classic Kart başvurusu yapmış kendiliğinden. Ben uğraşmadan başvurunuz olumsuz sonuçlanmıştır dedi.

• ek %2 faiz için gereken 750 Tl'lik harcamanın içine belediye ödemeleri,trafik cezası,bes ödemesi,cep lira yükleme vb.ödemeler dahil olmuyormuş. Benim için ing çöp oldu. Marifetli hesapta devam...
  • Ben bugün açtım arkadaşların dediği gibi vadesiz yarın da uygulamadan e turuncu açıcam anlamadığım husus arkadaş ücret ne olursa olsun 4.5 tl eft ücreti olucak dedi vadesiz acarken ücret yok diye biliyordum ben bilgisi olan varmi

• Strange Night kullanıcısına yanıt
    Kart çıkarmışlar mı diye hangi menüden bakılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-turuncu açıldığında iki ayrı hesabınız oluyor.: Mt-1 e-turuncu hesabı, Mt-2 ise kartın bağlı olduğu vadesiz hesap.

Günlük faiz mt-1 hesabına işliyor, yani paranızı burada tutmanız lazım. 7/24 hesaplarınız arası anında transfer yapabiliyorsunuz uygulamadan, bunun da bir ücreti yok.

Mt-1 hesabında eft ücreti yok.

Mt-2 hesabından eft yaparsanız 4.5tl ücret yazar.

herhangi bir hesap işletim ücreti yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Mh pos cihazından geçmeli ya da net alışveriş i veya fatura ödenmeli dedi vadesizden altın alsam olur mu dıyorsunuz bır de ben su an tl yatırdım aynı anda 2. E turuncu olarak dolar hesavı açabiliyor muyum yüksek orandan
    Herhangi bir kurum ödemesi kredi vs.'de olur ( doğuş vdf, orfin, koç gibi bakarsınız, yakın çevrenizden zaten ödeyen var ise onun yerine parasını alıp siz ödersiniz. ( vdf'nin misal kesinlikle pc'den olması gerekiyor, ha bire borç bulunamadı yada hata diye uyarı verir. )
    Altın olursa, oluyorsa paylaşırsınız.
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    uygulamada başvurular sekmesine girip, tek tek yazan kartlara tıklayıp bakabilirsiniz. Pegasus classic kart başvurunuz yapılmıştır yazıyor bende de, kendi kendine yapmış
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.