Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Merkez banaksının bugunkü faiz artırımı bankalara hemen yansır mı?
  • kadirdiloglu K kullanıcısına yanıt
    Sadece oradan turuncu ekstra programina dahil oluyorsunuz. Ondan sonra mevcut nakit kartinizla, vadesz hesabinizdan 750tllik harcama yapar ve/veya vadesiz hesabinizdan fatura oder veya otomatik fatura talimati ile odenen faturlar da dahil toplam 750 olunca aylik, bir sonraki ay ekstra +%2 faiznalirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Bu haftayi pas gecip, bence haftaya %22 yaparlar, +%2 de truncu ekstradan gelir. Bence haftaya total %24 olma ihtimali yuksek.

• casper- kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim dün kart geldi hala şifre mesajı gelmedı kaç güne açılır mesaj gelşnce hesap aktif oluyor sanırım daha bekkeyecek mıyız yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Bu haftayi pas gecip, bence haftaya %22 yaparlar, +%2 de truncu ekstradan gelir. Bence haftaya total %24 olma ihtimali yuksek.
    Bence 24+2 olur.
  • Bu oranları neye göre tahmin edip paylaşıyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Bu oranları neye göre tahmin edip paylaşıyorsunuz ?
    Merkez bankası bugün faiz arttırımı yaptı. Normalde 17'yken şimdi 23'e çıktı faizler. Bizde de 20 olduğu için 25 civarına çıkması olası.
  • Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

26+2 27+2

Alıntıları Göster
    Peki ne zaman yansır tahminen

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Faize bulaşmayın altına para yatırın. Ben para faizdeyken o parayla araba aldım hep masraf çıkıyo yok yere. Başka yerden para çıkıyo. Benden demesi,
    Hocam buna bağlamaya gerek yok. Sadece sizin şanssızlığınız. Milyonlarca insan faiz yiyor, milyonlarca insan farklı dinlere mensup yada ateist, deist bu mantığa göre hepsinin başı beladan hiç kurtulmaması gerekli.
  • Dün bildirim geldi,

"Turuncu Ekstra'lılara 100 TL hediye!

Turuncu ekstra kartınızla ilk harcamanıza 100 tl nakit kazanın."

Şeklinde ama şart şurt bişey belirtmemişler?
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    siz imza attıktan sonra, kurye belgeleri bankaya götürüyor. Onlar da hesabı açınca size bildirim geliyor. Benim kart geldikten 1-2 saat içinde açılmıştı mesela. Bence bugün 3e 4e kadar açılır. Bi haber çıkmazsa, müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin.
  • Arkadaşlar turuncu hesap açtım internetten ama kafam karıştı..

Hesap açılış adımları sırasında havale eft adımında herşeye ücret yazmışlar onaylama butonuna basmadım sonra sayfayı kapatmadan yeni sekme açtım baktım havale eft bedava. Sonra döndüm sayfaya onay butonuna bastım tepki gelmedi, tekrar tekrar bastım tık yok sonra sayfayı yeniledim ana sayfaya döndü, baktım anlamadım dedim tekrar başvurayım, başvurdum başvurunuz alındı dedi, peşinden mail geldi kurye ziyaret saatini yazarak.

Anlamadığım 2 şey, başvuru takıldığım aşamaya (2 aşamada ayrı ayrı onay) onay vermeden bu nasıl oldu

2. Hem ücretsiz deyip hem havale eft ücretine onay almak ne demek

• %20 artmayacakmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

%20 artmayacakmı
    Enpara günlüğü 18,5 a almış. Cepteteb de güncellemiş sanırım bunda tık yok daha.
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Bugün artmazsa teb'e taşıyorum bende ing bir an evvel açıklama yapmalı
  • cepteteb ne yapmış
  • soyken kullanıcısına yanıt
    günlük %14 hala ama 32günlük %22.5 yapmışlar
  • Bende p.tesiye kadar bekleyeceğim %20+2 de güncelleme olmazsa taşıyacağım, hiç arayıp görüşen olmadı mı, arasak etkisi olur mu acaba ?
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    32 günlük şu devirde girilmez. 15 gün önce girenler %15'ten girdi deli zarar eder. Günlük en güzeli ama yüksek veren yok işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.