Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ingde dolar ile gram altın alabiliyor mu? internetten başvurduğum için altın hesabı açtırmıyor şubeye gidip sözleşme imzalamam lazımmış böyle saçma banka
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Ben altın hesabı açabildim mobilden. E turuncu müşterisiyim.
    Sizde neden açtırmamış ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Ben altın hesabı açabildim mobilden. E turuncu müşterisiyim.
    Sizde neden açtırmamış ki?
    ben şubeye gtimeden interneten açtım hesabı dolar euro açılıyor ama altın farklı menude açtırmıyor. sözleşme güncel degilmiş şubeye gitmem lazımmış.
  • Ing mobil uzerinden turuncu ekstraya kayit oldum. Elimdeki mevcut atm kartiyla vadesiz hesaptan 750 liralik harcama yaptigimda ek %2 faizden yararlanabiliyorum degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

Ing mobil uzerinden turuncu ekstraya kayit oldum. Elimdeki mevcut atm kartiyla vadesiz hesaptan 750 liralik harcama yaptigimda ek %2 faizden yararlanabiliyorum degil mi?
    Yararlanırsınız ayrıca size yeni çıpli kart gelecek o geldiğinde elinizdeki kart geçersiz oluyor.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Çok büyük ihtimalle öyle. Bildirim gönderdikleri belirli müşterilere yeniden bu oranı, 01.01.2019 ' a kadar tanımlamışlar demek ki.

• Farklı bir soru da benden olsun;
    Turuncu ekstra nakit kartıyla aliexpressten alışveriş yapamadım.Var mı bunu başaran?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Başvırurken eft ücretlerini içeren bi tablo vardı mecbur onayladım basvuru devam etsın dıye kesın ucretsız dımı
    evet ben de onayladım onu. Eft, havale veya hesap işletim ücreti yok. Kendim eft kullanıyorum sürekli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Teşekkürler. %22 orana göre getiri hesaplama aracı var mı? İng sitesinde %20 olanı gördüm sadece.
    o getiriyi 10 a böl ekstra %2 yi bulmuş olursun, onuda o getiriyle toplarsan tam değere ulaşırsın, kısa formül olarak o getiriyi 1,1 ile çarp aynı sonucu bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbidenmi -- 12 Eylül 2018; 1:19:33 >
  • iki İNG bank arsında iban numarasına dolar yollayamazmıyım arkadaşlar ? Türk parasına çevirip mi yollamak lazım ...

NOT : Cevabı buldum . yapılıyormuş ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evvela -- 12 Eylül 2018; 11:38:33 >
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Şimdi şikayetvar'a baktım, hem bankanın cevabı hem de sizin yorumlarınız görünüyor.
  • Benim de e-turuncu vadesi yarın doluyordu, biraz önce "hoşgeldin faizinizin vadesini 4 ay uzattık" diye sms geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Şimdi şikayetvar'a baktım, hem bankanın cevabı hem de sizin yorumlarınız görünüyor.
    Evet daha sonra göründü. Yayınlandıktan birkaç saat sonra şikayet.var da sorun yok düzeltme mesaj atmamışım
  • İBB online ödemeleri de 750 TL harcama kapsamına alınır değil mi? Mesala ben bu şekilde 700 TL ödeyip sonrasında da 50 Tl tutarında market alışverişi yaparak tamamlayabilir miyim? Bir de bu şartı yerine getirdikten ne zaman sonra faiz yükseliyor.
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun demeyi unutmuşum hocam, şikayetinizi okurken benim bile sinirim bozuldu.
    Şubeden bir MT yapmış olabilir mi acaba?
    Umarım sorununuz yakın zamanda çözülür.

Bu arada şikayetleri geriye doğru 2 ay giderek okudum, özellikle MH ve şubelerdeki personelin çözümsüz ve kaba olduğuna dair bir çok şikayet gördüm.
  • Beyler benim gibi stopajı %15 hesaplanan oldu mu? Ne yapmalıyım?
  • ek %2 faizden faydalanmak için turuncu extra kart mı talep etmeliyiz yoksa nakit karta tanımlı vadesiz hesaptan yapılan harcamalarda geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

ben şubeye gtimeden interneten açtım hesabı dolar euro açılıyor ama altın farklı menude açtırmıyor. sözleşme güncel degilmiş şubeye gitmem lazımmış.

Alıntıları Göster
    dolar hesabı için aidat ücreti gibi bir şeyler aldılar mı acaba sizden?
  • maverick15 kullanıcısına yanıt
    E o zaman ınternet bankacılık sıfresıde alamayız 2 3 gun hesaba gıremeyecek mıyız musterı hızmetlwrını arayınca tanımlı kart yok dıyor oradanda sıfre alamadım sımdı bekleyecek mıyım bugun e turuncu yazan kart geldı bu kart herkese gelmıyor sanırım bazılarımda baska kart var bana gelen kartın ucretı var mı

• e-turuncu hesapta günlük faizin işleyebilmesi için saat kaça kadar para çekme veya yatırma yapabiliriz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.