Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha önce ing e-vadeli 1 yıl hoşgeldin kullanmıştım. Bugün program push notification verdi, 01.01.2019 ' a kadar oranınız arttırılmıştır dedi. Kabul ettim, para aktardım. Yüzde 20 verdiğini gördüm. Arı 16.75 te idim, iyi oldu bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enparadada 100bin ustune faiz %20 oldu bugun itibariyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enparada stopaj degerleride baya dusmus ornek 200bine aylik brut 3600 net 3000du bugun net 3400 olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Enparadada 100bin ustune faiz %20 oldu bugun itibariyle
    32 günlük faizde verilen oran.

önümüzdeki hafta perşembe günü büyük ihtimalle tcmb faizleri arttıracak ve 1 aylık mevduat faizini sabitlediğiniz için, günlük veren bankalara göre kazancınız düşük kalmış olur. bilginiz olsun.
  • ErsanH E kullanıcısına yanıt
    Ben denedim olmuyor. Sadece bildirim gelenler mi yararlanabiliyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

Enparada stopaj degerleride baya dusmus ornek 200bine aylik brut 3600 net 3000du bugun net 3400 olmus
    Enparaya özel değil, TL %5'e düşürüldü

Döviz %20'ye yükseltildi.

• E turuncu kart geldi şifre gelmedi kaç günde şifre geliyor

• E turuncu kart geldi şifre gelmedi kaç günde şifre geliyor

• İng Bank Bağcılar şubesinde olay çıkarsa birgün benden olabilir

Kendi hakkım olan 1 yılı doldurdum

Annem adına açtım

Annem köye gitmeden telefon numarasını kendi numaram olması için dilekçe verdik

Ama 3 ay olacak olmadı

Her gittiğimde işlemi yenilettiriyorum bir şekilde annem olmadan ama ne çare olmuyor

Telefon numarası sistemde sıkıntılı bir süreçte olduğundan internet alışverişlerim için şifre gitmiyor annemin telefonuna

Her neyse relax,sakin ol dedim kendime market yemek giyim falan postan çektirirsin Turuncu Ekstra için

Kart çalışmıyor

2-3 aydır normal faiz geliyor ayar oluyorum bu saçmalığa

Sakin

• pazartesi için e-turuncu hesap başvurusu yaptım hadi hayırlısı
  • ek %2 faiz için her ay 750tl harcama şartı mı var?
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    evet
  • 750 tl harcama için açılacak normal vadesiz hesaba 750 TL koysak oluyor mu? Yoksa ATM kartı illa e-turuncu hesaba bağlı olmak zorunda mı? E-turuncu vadeli hesaba ATM ile erişilemesin harcama yapılamasın istiyorum bu mümkün mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

750 tl harcama için açılacak normal vadesiz hesaba 750 TL koysak oluyor mu? Yoksa ATM kartı illa e-turuncu hesaba bağlı olmak zorunda mı? E-turuncu vadeli hesaba ATM ile erişilemesin harcama yapılamasın istiyorum bu mümkün mü ?
    Vadesiz hesaba tanımlıyorsunuz kartı ATM de bile hesap kısmında eturuncu hesaplar görünmüyor

• ock95 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. %22 orana göre getiri hesaplama aracı var mı? İng sitesinde %20 olanı gördüm sadece.

• hesaba girişte sms gerekiyor ama kart ile alışverişte sms gerekiyor mu?? sms olmadan kart ile alışveriş yapılabiliyorsa bu güvenlik sorunu olabilir. burayı zaten mevduat amaçlı kullanıyoruz artı 2 den faydalanacaz diye güvenlik sorunu ile karşılaşmayalım.

enpara da şöyle bir şey vardı kart ile aylık harcamaya limit koyuyorduk bunda var mı bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu içinde bahsedildiği gibi kart ile 750 tl lik altın al sat yapılabilir ama bence en iyisi hesaptan 750 tl lik fatura ödemesi yapmak. böylece kart hiç kullanılmamış olur

• Kartla alışverişi atm şifreniz yada temassız ödeme ile yapıyorsunuz.
    Kart harcamalarını vadesizden aldığı için en fazla vadesiz kadar riskiniz olur.
    Otomatik vadesize aktarma talimatı verirseniz o halde bakiye bittikçe tamamlama yaptığı için risk artacaktır haliyle.

• güvenlik konusu önemli. mesela geçenlerde Vakıfbank ı aradım.müşteri no girdim telefona şöyle bir mesaj geldi. bence gayet güzel bir uygulama çağrı merkezi arandığında telefona sms ile uyarı mesajı geliyor

sn. müşterimiz **XXXX ile biten telefondan adınıza çağrı merkezimiz aranmıştır arama bilginiz dışındaysa 4440724 u arayınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

E turuncu kart geldi şifre gelmedi kaç günde şifre geliyor
    2-3 gün
  • 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.