Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ing iyi eft havale ücretsiz hesap işletim ücreti yok benim 12. aydan sonra mesela günlül aldıgı faiz 3.80 iken 11 e düştükten sonra 3,7 gibi bir oranda devam etti ona da dikkat edin.
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Evet gunluk, ben maas musterisi oldugum icin havale+ eft ucreti odemiyorum gunluk cekim limitini bilmiyorum, ne kadar oldugunu ben hic bi zaman hesabimdan yuklu miktarda para cekmem genelde 200-300 tl cekerek islemlerimi yapiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ing şu an cok musterı kaybediyor 11 oran ile orada kımse durmaz. 11 de bile 14 orandaki gibi faız alıyor bu çok fazla. cepteteb de marifet hesabın ing ile bir farkı yok 3500 vadesizde tutmasına rağmen ing den fazla faiz alıyorum şu an o da 14,50 oranı olduğu için 14 alıyormusum gıbı oluyor faiz ing den az alıyor günlük işliyor süresi 3 aydır. sadece cepteteb internet şubesinden acabilirsiniz marifet hesabı. ceptetebden sonra ben vakıfa gececem kullanan az kısı var ama sorun yok gibi duruyor olacagınıda sanmam ıslemlerını netten yapacan mobılden ınternet subeden kontrol edecen. eger aylık vade dusunuyorsanız 32 gunde 14,25 veren denızbank var ben cok arastırdım. enpara bence hayal kırıklıgı yaratıyor herkes ondan bıseler beklıyor bir adımda atmıyolar yuksek mıktarlar ıcın yuksek.
  • nako8 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 1 Nisan 2018; 23:12:17 >
  • ermanerz kullanıcısına yanıt
    Matematik terk, hocam 14000 nin %15i stopaj vergisi, sonra çıkan rakamı da 12 aya böl. Aylık faizi budur.

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    hocam mesela 100 bin liran var %14 oran ile günde 32 lira ayda 982 lira faiz elde edersin. mevduat getiri hesaplama diye bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanerz

Arkadaşlar benim aklım almadı bu işi aylık yüzde 14 mü veriyor. Mesela 100 bin tl yatırdın. Ayda 14.000 tl faiz mi verecek mümkün değil bence bu

Yıllık veriyor hocam.
    denizin hoşgeldini iyimiş bu oran kaç aylık ? sitesine baktım ama göremedim tek seferlik mi ?
    13,90 ile 14,5 arasında benim miktar az olduğu için 32 günde 13 lira falan fark ediyor öyle çok bi miktar değil. uğraşmam yani. marifetlinin usd ve eur oranları düşük ondan çok mantıklı olmuyor benim durumuma.
    ing günlükte hakkaten iyidi yahu özledim valla :) istediğin zaman kayıpsız çekmek iyi bişe
    günlük değil denizbank 32 gün vadeli süresini bende bilmiyorum.
  • Faiz kul hakkının daniskasıdır farkındamısın...

• quote:

Orijinalden alıntı: MamiZone

Faiz kul hakkının daniskasıdır farkındamısın...

Siz müezzinmisiniz ?

• HSBC şubeden perşembe günü aradılar. 32 güne %15 faiz veriyoruz dediler.

• radko kullanıcısına yanıt
    trollleri beslemeyin, yine gelmis zamanlari belli. ilgilenmezseniz sessizce kaybolurlar.

• alpkoca kullanıcısına yanıt
    Ne kadara ?

• 100 bin üzerine %15

• arkadaslar, dolar ya da tl hesabinda 10 gun kalsa yine faiz var mi? yoksa illa en az 32 gun mu baglamak mi lazim e turuncu icin?

diger konu ilk sene aldim faizi, sonra hesabi es dosta acip parayi aktardik? bu durumda ne oluyor? yuksek fqiz devam degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Payne -- 2 Nisan 2018; 20:32:4 >
  • Max_Payne M kullanıcısına yanıt
    1 günde dursa faizi alirsiniz, 32 gun nereden cikti o enpara da var.

her kisinin bir hakki var, daha once turuncu hesap acmamis istediginiz birine hesap actirip hosgeldin faizinden faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 2 Nisan 2018; 21:8:15 >
    Minmum 25bin olması lazımmış %11 için?

• suicide kullanıcısına yanıt
    enpara da gunluk sadece tl de var, dolar en az 32 baglaman lazim:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Payne -- 2 Nisan 2018; 22:49:20 >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.