Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, İNG den şubeye gidip vadeli hesap açtırmıştım tabiki 90 gün sonrasında düştü oranım şuan %10 civarında bir oran kullanıyorum. Şekerbank %14.5 Vakıfbank ise %14 oranlar var hangisi kullansam bilemedim. Çok nadir ihtiyacım olup parayı kullanabiliyorum. Öneriniz hangisidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compass3548

Merhaba, İNG den şubeye gidip vadeli hesap açtırmıştım tabiki 90 gün sonrasında düştü oranım şuan %10 civarında bir oran kullanıyorum. Şekerbank %14.5 Vakıfbank ise %14 oranlar var hangisi kullansam bilemedim. Çok nadir ihtiyacım olup parayı kullanabiliyorum. Öneriniz hangisidir ?

Şekerbank şube sayısı atm sayısı olarak az ve eft ücretli bunları göz önüne alarak vakıfbank tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

Orijinalden alıntı: Compass3548

Merhaba, İNG den şubeye gidip vadeli hesap açtırmıştım tabiki 90 gün sonrasında düştü oranım şuan %10 civarında bir oran kullanıyorum. Şekerbank %14.5 Vakıfbank ise %14 oranlar var hangisi kullansam bilemedim. Çok nadir ihtiyacım olup parayı kullanabiliyorum. Öneriniz hangisidir ?

Şekerbank şube sayısı atm sayısı olarak az ve eft ücretli bunları göz önüne alarak vakıfbank tavsiye ederim.

Vakıfbank ile biraz önce şubeye gidip görüştüm. İnternet üzerinden hesap açılmadığı için şubeden bilgi alayım istedim 100 gün sonrasında ki faiz ile alakalı çok net bilgi verilmemektedir. 11.75 olabilir 12.00 olabilir 12.25 olabilir bizim çok düşmüyor dediler. bende düşüneyim diyip ayrıldım.
  • Vakıfbank hayatımda gördüğüm en rezil banka gerek mobil uygulaması olsun gerek hizmetleri
  • Sonunda ing bilyoner ödemeyi getirmiş mailleri dikkate alıyolar demek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hoşgeldin faizi bitince en iyi alternatif hangisi?

• Alternatifsiz kardeşin,annen,baban adına yeni hesap aç orya koy paranı ben öyle yapcam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Compass3548 kullanıcısına yanıt
    vakıfbank devan faizi bir yıldır 11.75 di bir aydır 12 uyguluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godiantus

Hoşgeldin faizi bitince en iyi alternatif hangisi?

Vakıfbank 100gün 14 devam 12 . p.transferi ücretsiz
  • radko kullanıcısına yanıt
    3 ayda bir banka banka gezmek biraz sıkıcı ama para miktarina bagli olarak 14 yerine 14.5 almak cok daha mantikli olabiliyor.bu yuzden suan icin benim favorim teb ve seker.

• Odeabank'ın durumu nasıl kaç gün sürüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet macit

quote:

Orijinalden alıntı: rush10

quote:

Orijinalden alıntı: nako8

hocam ek faiz diyor yani 0.25 onu veriyor 14,75 oluyor tam emın degılım banka ıle gorusmek lazım teb marifet kullanmadım.

Hocam merhaba 2 ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm 2500 üstüne 14.50 muş.2500 lük kısma da sanırım 0.25 veriyormuş saçma sapan işler hala tatmin edici bir cevap alamadım.ayrıca miktar 49bin üstüne çıkarsa vadesiz de 3500 bırakılıyormuş

ing hoşgeldin dün bitti,bugün marifetli hesap açtım. belli olunca ayrıntıyı buradan yazarım.

Hocam nedir tam net durum teb de

• Compass3548 kullanıcısına yanıt
    Süre kısıtlaması yok. 4000 TL vadesizde kalmak şartıyla 104.000 TL ye kadar 14.5 veriyolar. 100k için fena sayılmaz 13.90 a denk geliyor. Daha düşük tutarlar için pek avantajı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Süre kısıtlaması yok. 4000 TL vadesizde kalmak şartıyla 104.000 TL ye kadar 14.5 veriyolar. 100k için fena sayılmaz 13.90 a denk geliyor. Daha düşük tutarlar için pek avantajı yok

Benim ücret belirttiğiniz tutar kadar değil şuan için 35 k civarında bir rakamım var. buraya koymam mantıklı mıdır ?
    Şu cümleyi yazdıktan sonra da 4k tutarının vadesiz kısımda kalıyor oluşunu gördüm ve anında vazgeçtim :)
    Teşekkür ederim alakanız için.
  • Vakıfbank %15 ile mevduat bağlamış bulunuyorum. Hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Vakıfbank %15 ile mevduat bağlamış bulunuyorum. Hayırlısı olsun.

%15 nasıl yaptınız bilgi verebilirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Komik gelebilir fakat 35k gibi paran varsa ülkemizde en iyi yatırım honda civic, 28k alıp 6 ay sonra 32k satabilirsin

Haklılık payınız yok değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet macit

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nako8

hocam ek faiz diyor yani 0.25 onu veriyor 14,75 oluyor tam emın degılım banka ıle gorusmek lazım teb marifet kullanmadım.

Hocam merhaba 2 ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm 2500 üstüne 14.50 muş.2500 lük kısma da sanırım 0.25 veriyormuş saçma sapan işler hala tatmin edici bir cevap alamadım.ayrıca miktar 49bin üstüne çıkarsa vadesiz de 3500 bırakılıyormuş

ing hoşgeldin dün bitti,bugün marifetli hesap açtım. belli olunca ayrıntıyı buradan yazarım.

Hocam nedir tam net durum teb de

Teb 14,5 + ek 0,25 tabloda belirtiyor, fakat ek faizi vermiyor. Neymiş üç ay sonra hoşgeldin bitip faiz %10' a düşünce 0,25 uygulanıyormuş. İtiraz ederseniz banka hakem heyetine yönlendiriyor. 3500 lirayı vadesize atıyor, faiz işletmiyor. Getiri olarak %14 ing turuncu getirisiyle aynı gibi geliyor. Sonuç, imkanı olan teb' le uğraşmasın. Şekerbank'ın 14,5 gece-gündüz hesabı olan buradan belirtirse, onuda öğrenmiş oluruz.
  • ahmet macit kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• ahmet macit kullanıcısına yanıt
    şekerde olay cok karisik degil. paranin tamamina faiz veriyor, tek eksi yonu 3tl eft ucreti var.

tebde de vadesizde kalan paradan dolayi oranin gercekte kaca dusecegi paranin toplamina gore degisir. 100k ile 250k nin 3500 unun faiz almamasi farkli seyler.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.