Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla benimde 1 yıl dolunca faiz düştü ve paramı çektim, 1 hafta sonra sms geldi 3 aylığına faizinizi yine en yüksek orana yükselttik diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYUP88 -- 30 Aralık 2017; 11:36:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Almazsız %14 artık imkansız

O zaman tüm paramı çekeyim enparaya yaptırayım bari en yüksek faizi hangi banka veriyor biliyor musunuz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

quote:

Orijinalden alıntı: radko

Almazsız %14 artık imkansız

O zaman tüm paramı çekeyim enparaya yaptırayım bari en yüksek faizi hangi banka veriyor biliyor musunuz??

Aylık ve günlük oranlar değişiyor.
  • e-turuncu hesaba başvurdum da merak ettiğim, kurye kartımı da getiriyor mu beraberinde? daha doğrusu hesaba bağlı bir atm kartı geliyor mu? yoksa atm'lerde kartsız işlem mi yapıyoruz.
  • satem S kullanıcısına yanıt
    Aylık veya 3 aylık düşünürseniz Burganbank şuan rakipsiz.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Oranlar ve şartlar nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    90 güne kadar hoşgeldin 15.75, devam faizi 15.50

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

90 güne kadar hoşgeldin 15.75, devam faizi 15.50

Baya iyiymiş 15.75 en son 14.50-75 di galiba en az 1 puan artış yapmışlar, ing ise artık doydu faizleri bile artırmaya gerek duymuyor çoğu banka onu geçti birde en yüksek faiz diye her yerde reklam veriyorlardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

e-turuncu hesaba başvurdum da merak ettiğim, kurye kartımı da getiriyor mu beraberinde? daha doğrusu hesaba bağlı bir atm kartı geliyor mu? yoksa atm'lerde kartsız işlem mi yapıyoruz.

kart geliyor.
  • Gecmiste hem e-turuncu hesap, hem de ing pegasus kart sahibi biri olarak tek diyebilecegim sey ing pismanliktir. Musteri olarak degeriniz sifir.

• boombip kullanıcısına yanıt
    Günlük %14 faiz baban vermez.🤣

• radko kullanıcısına yanıt
    Babam yasamiyor. Yasim 37. Tanimadigin insanlarla boyle sulu muhabbetlere girme.

• quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

e-turuncu hesaba başvurdum da merak ettiğim, kurye kartımı da getiriyor mu beraberinde? daha doğrusu hesaba bağlı bir atm kartı geliyor mu? yoksa atm'lerde kartsız işlem mi yapıyoruz.

kart geliyor.

Adresine geliyor banka kartı atmlerde yapılan işlemler yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evropos -- 1 Ocak 2018; 12:7:42 >
    Alıngan olduğunu bilmiyordum.

şuan bu ikisine de sahibim kendimi kötü hissettim şuan nerdesiniz hocam alternatif bulamıyorum pek kk neyse de faiz konusunda belli miktarlar için çoğu bankanın hoşgeldininden bile iyi durumda e turuncu(günlük faizler için konuşuyorum), diğer 2 3 bankayla 3 4 ay geçirdikten sonra en mantıklısı ing oluyor yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 31 Aralık 2017; 14:9:8 >
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Dolari takip ediyorum. 3.40ta aldim 3.90 ustuyken sattim. Simdi tekrar aldim. 4 lirayi gecince satarim.

• ing banka başvuracam ama yeni kimlik oldupu için verişiş tarihini bir türlü bulamyurum bunu nasıl hhaledebilirim?
  • 1 yıl doldu banka haber vermeden faiz oranını düşürmüş, dolandırıldım diyenler var. Bir kere o 1 yıllıl süreyi takip etmek sizin göreviniz. Hesabınızı ne zaman açtıysanız 1 yıl sonra aynı gün hoşgeldin faizi biter. Sonrasında da faiz oranı düşer. Bu en baştan bilinen bir şey. Başka hiç bir banka 1 yıl hoşgeldin faizi vermezken 1 yıl boyunca en yüksek hoşgeldin faizini alanların bankadan şikayetçi olması akıl alır gibi değil.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Onlar çakal hocam kendini uyanaık sanan kayserili gibi gülüp geçiyoruz🤣🤣 utanmasalar bimere şikayet eder bunlar😂

• Var mı alternatifi hala, yakında benimde dolacak.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.