Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

saçma sapan işler, kardeşim faiz oranı ortalama belli işte ne kampanyası tanımla geç git ne uğraştırıyorsun insanları.

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt

Amaç uğraştırıp işini takip etmeyen insanlari düşük faizle uyutmak maalesef.

Özellikle emekli ilerlemiş yasta insanlarimiz üzerinden ciddi kazanç sağlıyorlar. Maalesef 1 günün hesabını yapan bankalar bu var.

Keşke dediğiniz gibi olsa tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar diyelim ki bana e-Turuncu Hesap Ayrıcalıklı Faiz Oranı uygulanıyor peki bu ayrıcalıklı faiz oranı hangi tarihte bitecek bunu nerden takip edebiliriz yada görebiliriz mobil uygulamaya bakıyorum ama o tarz bir bilgi göremiyorum?

• E-Turuncu artık EFT muafiyetini iptal mi ediyor?

Baska bir program dahilinde muafiyetiniz bulunmuyorsa, dijital kanallarda yararlandiginiz hesabiniza tanimli ucretsiz eft/havale hizmetimiz, 16 Subat 2021 tarihinde sona eriyor. Ucretsiz eft/havale hizmetimizle ilgili detayli bilgiye internet sitemizden ulasabilirsiniz.

• alpermete A kullanıcısına yanıt

aynı mesaj bana da geldi bilgisi olan var mı acaba? turuncu ekstra 750 ve üzeri harcama ile ücretsiz eft havale olayı bitti mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

aynı mesaj bana da geldi bilgisi olan var mı acaba? turuncu ekstra 750 ve üzeri harcama ile ücretsiz eft havale olayı bitti mi?

O tarihe kadar yeni bir kampanya duyurulmaz ise turuncu ekstralı olanların eft/havale muafiyeti olmayacak.(meslek gruplarına özel harcama koşulsuz olanlar dahil değil)

• Saçmalık, parayı çıkarırım o zamana kadar. Hesabı hem likit olduğu hem de tüm ödemeleri yapabildiğim için de kullanıyordum.

• furkkkkan F kullanıcısına yanıt

zaten vatandaşın yararına ne varsa iptal edin anasını satayım... turuncu ekstra 750 TL ve üzeri harcama yapsan bile ücretsiz eft/havale yapamayacağız doğrumu anladım?

• 1 yıl sonra dımdızlak bırakıyor bari 14+2yap 13+2yap

• Şimdi de bu....

Bilgilendirme: 13 Ocak 2021 tarihinden itibaren, gun sonunda toplam Vadesiz TL Hesap bakiyesi, belirlenen tutarda olan musterilerimizin TL Turuncu ve e-Turuncu Hesap bakiyeleri, bir sonraki gun Ayricalikli Faiz oranlari ile degerlenmeye baslayacak. Guncel Ayricalikli Faiz oranlari bankamiz internet sitesinde ilan edilir. Detayli bilgi:https://www.ing.com.tr/e-turuncu Iletisim: 08502220600 MERSIS: 0876004224300365 B016

• Haydaaaa!!!

• bu mesajların hiçbiri bana gelmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakkin kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz yeni bir kampanya imiş, vadesiz hesapta belli bir oranda bakiye olması zorunluymuş ancak Turuncu Ekstra kampanyasında bu zorunlu değilmiş.

Yani ayrı 2 kampanya, biri turuncu ekstra, diğeride geçtiğimiz ay 750 TL harcama yapmadıysanız bu ay vadesiz hesapta bulunan bakiye ile ayrıcalıklı faiz(+%2 kast ediliyor sanırım) kazanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkkkkan -- 16 Ocak 2021; 17:49:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkkkkan

Bahsettiğiniz yeni bir kampanya imiş, vadesiz hesapta belli bir oranda bakiye olması zorunluymuş ancak Turuncu Ekstra kampanyasında bu zorunlu değilmiş.

Yani ayrı 2 kampanya, biri turuncu ekstra, diğeride geçtiğimiz ay 750 TL harcama yapmadıysanız bu ay vadesiz hesapta bulunan bakiye ile ayrıcalıklı faiz(+%2 kast ediliyor sanırım) kazanabilir.

hocam nereye geçeceğiz ? günlük bu kadar iyi veren, eft 'si ücretsiz olan, burgan ? aktifbank ?

• Bence de 750 TL harcanirsa orani iyi veriyor.

• Hesapta pasif bakiye dönemi başlatılmış

• parayla altın aldık faiz arttı altın düştü şans

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkar

Hesapta pasif bakiye dönemi başlatılmış

750tl harcamak istemeyenler için

• 250 tl harcamaya 1 ay ssport ücretsiz

• espial kullanıcısına yanıt

başını ve sonunu okudum. akıl verip akıl istememek güzel kibir tanrı olduğunu sanıyorsun galiba

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.