Şimdi Ara

ING e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca % 16 faiz, Turuncuekstra kart ile +2 ek faiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.297
Cevap
146
Favori
509.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 975
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 34
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 19
  • Favoriye Eklediklerim 147
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (270 mesaj) suicide (236 mesaj) AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM (149 mesaj) idefixoxo (118 mesaj) kaju waffle (116 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2542 mesaj) Mobil (2604 mesaj) Tablet (180 mesaj) Mini (402 mesaj) Uygulama (463 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> ING e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca % 16 faiz, Turuncuekstra kart ile +2 ek faiz.
Giriş
    22454 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

ing mobil uygulamasına giriş yapılamıyor herkeste aynı mı genel bir problem mi var acaba?

bende giriliyor

|
    |
    Rezil etti beni bugün ing ,bir yerdeyim ödeme yapacağım yok yapamadım.Once girdi zar zor kademe kademe ilerliyorum ödeme EFT kısmına geldim yok öyle bekliyor sonra internet baglantin yok diyor.İs yerinin wifi si ile denedik yine yok,diğer bankalara giriliyor ing yok,telefonu kiracaktim ,çıktım geldim şimdi yine zor bela ödemeyi gerçekleştirdim.

Tam lazım olduğu zamanlarda illahlah ettiriyor bu banka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: metanol

Altın(mümkünse fiziksel) veya BTC dışında güvenilebilir hiçbir varlık yok bana göre.
    "En güvenilmezi" ise malum kabile ile yönetilen TL.

öte yandan FED piyasaya havadan milyarlarca dolar pompalarken bir yandan faiz indirimine gidiyor, son çırpınışlar olduğunu bilerek yapıyorlar bunu, kısaca doların BTC karşısında korkunç bir devalüasyon yaşayacağı dönemler geliyor.

Yatırım tavsiyesi değil, fakat açıp kendiniz FED'in nasıl para bastığını araştırarak güncel sistemin sürdürülebilir olmadığını anlayabilirsiniz.

Alıntıları Göster

This aged well.

|
    |

• Yüzbaşı
    575 Mesaj

Aynı problemi bende bugün yaşadım... saat 09:30 ile 11:30 arası aynen dediğiniz sorunla karşılaştım, tam lazım olduğu zaman çok kötü oluyor.

|
    |
    samil422 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İng den teb e taşıdım. 15,5 .

+ 2 olmasına rağmen % 13 12 ay geçmişti böyle olursa müşteri bulamazsınız İNG !!!

peki teb de 90 gün hoş geldin bitince oran ne oluyor? 90 gün %15,5 sonrasında?

|
    |
    fearless_X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çöktü yine İng

|
    |

pasif bakiyesi olmasa iyiymiş ama 2.5k pasif bakiye zorunluluğu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 18 Kasım 2020; 14:56:56 >
    |
    |
    Jimmy77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İNG mobil çökünce uygulama çökünce internet bankacılığa girdim

eft den vazgeçin faizinizi arttılar diyor

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9e/8f/8b/9e8f8bcd3cd5cc08d4005a43d6bf8c23.jpeg&t=0&width=480&text=1

saçma bir kampanya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    krkmz1666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

400k üstü bakiye ile %13 faiz alıyorum bu nasıl saçmalık yahu devlet 15 çıkardı ing hala 13 veriyor.. İşin komiği faiz arttırımı önceside aldığım 13 dü, bir tavsiyesi olan var mı? ne yapmak lazım başka bankaya mı taşımak lazım?

Orijinalden alıntı: Di Renovatio

400k üstü bakiye ile %13 faiz alıyorum bu nasıl saçmalık yahu devlet 15 çıkardı ing hala 13 veriyor.. İşin komiği faiz arttırımı önceside aldığım 13 dü, bir tavsiyesi olan var mı? ne yapmak lazım başka bankaya mı taşımak lazım?

Cepteteb 15.50 veriyor.

|
    |

müşteri hizmetlerini arayın, bazı kampanyalari var, belli bir kısım mevduat vadesiz hesapta tutarak, oranı arttıriyorlar.

ya da diğer bankalar da olabilir. burgan 15.5 veriyor mesela

|
    |
    Di Renovatio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || TP-Link N600 || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Er
    10 Mesaj
    quote:

Sesinizi duydu sanırım ing😊 75b üzeri mevduatlar için avantajlı devam faiz oranı 13ten 14e çıktı bugün.

|
    |

Ayrıca Denizbank kullanmadiysaniz günlük kaptan hesap var. İng eturuncu gibi çalışıyor. Gerçi 5000vadesizde tutturuyor yani faiz isletmiyor ama.oran şu an 15,25. İlk 90gun hoşgeldin faizi piyasa faizi arttıkça otomatik artıyor. Düşünün derim. 400b az değil. 1-2 puan aylık ciddi fark ettirir faiz kazancı olarak.

|
    |

Arkadaşlar vaadeli mevduatımı ing bank tan başka bir bankaya taşımak istiyorum.EFT yaparken ücret alınıyor mu.Banka kartından 750 tl harcamıştım.Yanlış hatırlamıyorsam bu koşulu yerine getirince alınmıyordu.yine de sormak istedim.

|
    |

Geçen ay 750 Tl harcama yaptıysanız ayrıca Turuncu Ekstra programındaysanız bu ay yapacağınız EFT ve Havalelerden ücret alınmaz
    |
    |
    awesomeone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Ekonomi
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.