Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar faiz oranlarınız yüzde kaç bilgilendirebilir misiniz? Turuncu Ekstralıyım %9 görünüyor. MB'nin politika faizi %8.25'miş sıkıntı olmasın
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Benim de %9

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başvuru yaptım, 6 Ağustos gününe kurye randevusu aldım, sabah kuryeyi aradım dağıtımda değil diyor, bankayı aradım bugün gelecek diyor-du ve gün sonunda gelen giden olmadı. Enpara'dan geçiş yapacaktım, bunlar daha ilk işlemden falso yapıyorlar. İşini düzgün yapan insan kalmadı ülkede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yükseltmezse ptesi çekerim parayı, Halkbank 10.25'lere kadar çıkarmış.
  • vakıf genç arı hesap %10.05 olmuş bnmki hala %8.30dan işliyor bilgisi olan var mı
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Arı hesapta başlangıçta neyse o sanırım artsa da azalsa da değişmiyor. Bende de aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    ziraat %10 diyor doğru ise oraya taşınalım
  • Ziraat 30 güne yüzde 10 veriyor artmazsa oraya taşıyacağım

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    Çekecek misiniz hocam her şey parayla oldu faiz de düştü yüzde 3 de artmaz sanırım

• porazo P kullanıcısına yanıt
    parayla oldu derken eft ücreti ne kadar en son geçen ay 53kuruş gibi bir ücret talep ediyordu

edit: ing den bahsediyorsunuz sanırım ben geçen ay vakıfbank arı'ya taşındım 8.30 şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 7 Ağustos 2020; 22:55:28 >
    arkadaşlar en son hareket eden iş bankası bile faizleri 2 puan yükseltmiş günlük kazandıran hesap 8.25 olmuş... ing de herhangi bir hareket yok hala 7 olarak gözüküyor bilgisi olan var mı?
  • İng hoşgeldin 9 olmuş turuncu ekstra +2 puan ile şu an günlük %11 gorunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 10 Ağustos 2020; 9:29:34 >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    bundan 12 gün önce mobil uygulamadan 90 gün ayrıcalıklı faiz kampanyasına bütün şartları yerine getirerek katıldım ama ayrıcalıklı faiz bir türlü tanımlanmadı bu gün itibariyle standart %7.5 gözüküyor ama olması gereken %9 ..... zaten ing web sayfasına da girince bunu herkes görür basitçe... bu ilk problemim.... ikinci sorunumda şu şekilde temmuz ayında turuncu ekstra ile 750 ve üzeri harcama yaptım ve sms bile geldi ispat olarak temmuz ayında 750 ve üzeri harcama yaptınız ağustos ayında bütün ayrıcalıklardan yararlana bilirsiniz diye ama oda tanımlanmadı... tam 10 küsür gündür bununla uğraşıyorum iki günde bir arıyorum telefonla muhattab olduğum arkadaşlar ekranlarından anlattığım her şeyi kanıtlarıyla görüyorlar ama yetkileri dahilinde olmadığı için sadece gerekli yazışmalarla incelenmesini talep ediyorlar eeee tamamda kardeşim 10 gün oldu neyi inceliyorsunuz olumlu yada olumsuz bir dönüş yapın bende ona göre yoluma bakayım değil mi? başınızı fazla ağrıtmadan çözüm öneriniz var mı? müşteri hizmetlerinden daha üst bir ulaşa bileceğim ing yetkilisi yok mu dur? teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

bundan 12 gün önce mobil uygulamadan 90 gün ayrıcalıklı faiz kampanyasına bütün şartları yerine getirerek katıldım ama ayrıcalıklı faiz bir türlü tanımlanmadı bu gün itibariyle standart %7.5 gözüküyor ama olması gereken %9 ..... zaten ing web sayfasına da girince bunu herkes görür basitçe... bu ilk problemim.... ikinci sorunumda şu şekilde temmuz ayında turuncu ekstra ile 750 ve üzeri harcama yaptım ve sms bile geldi ispat olarak temmuz ayında 750 ve üzeri harcama yaptınız ağustos ayında bütün ayrıcalıklardan yararlana bilirsiniz diye ama oda tanımlanmadı... tam 10 küsür gündür bununla uğraşıyorum iki günde bir arıyorum telefonla muhattab olduğum arkadaşlar ekranlarından anlattığım her şeyi kanıtlarıyla görüyorlar ama yetkileri dahilinde olmadığı için sadece gerekli yazışmalarla incelenmesini talep ediyorlar eeee tamamda kardeşim 10 gün oldu neyi inceliyorsunuz olumlu yada olumsuz bir dönüş yapın bende ona göre yoluma bakayım değil mi? başınızı fazla ağrıtmadan çözüm öneriniz var mı? müşteri hizmetlerinden daha üst bir ulaşa bileceğim ing yetkilisi yok mu dur? teşekkürler.
    Bendede aynı sorun var.. adamlar tam yalancı. Bildiğin yalancı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    ne yapacağız arkadaşlar bu durumda müşteri hizmetleride bir şey yapamıyor sadece biz yazdık aciliyeti bildirdik incelenip size dönecekler diyorlar. benim tek beklentim olumlu yada olumsuz dönüş yani illa olumlu olması şart değil hakkım olmasına rağmen... bana desinler ki yok kardeşim olmaz dediğin gibi değil yanlışlık olmuş tamam bende yoluma bakarım .... ama böyle 2 hafta boyunca sürüncemede kalması çok ayıp bence??? işi gücü bırakıp bununla mı uğraşacağız.
  • Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Ben daha çözemedim, ama yine de bir kaç tavsiye, önce şikayetvar.com yaz, sonra ulaşabiliyorsan ve ya yakınsa şubene git, orada şikayetini ve aciliyetini bildir.
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    şubeye telefonla ulaşsam büyük ihtimalle yardımcı olmazlar e-turuncu hesap şubesiz bankacılık derler diye düşünüyorum????
  • İng e-turuncu tarzı günlük faiz veren,havale-eft ücreti almayıp atmsi kolay bulunabilen hangi banka var arkadaşlar ? E-turuncu avantajı bitince faizi düşük vermeye başladılar kaç aydır. Sinir oldum artık.
  • Dalga geçer gibi 7.5 yapmışlar taşıdım ziraate bir aya 10 faiz alırım 2.5 daha fazla

turuncu ekstra dahil mi?
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.