Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samil422

Turuncu ekstra kartım yok normal hesap açılışındaki nakit kartım var ve bana Özel 150 TL harcamaya 50 TL nakit kazanımı geldi ,nakit kartı kullanabilirmiyim yoksa illaki turuncu ekstra kartmi almam lazım?
    Kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Turuncu ekstra kartım yok normal hesap açılışındaki nakit kartım var ve bana Özel 150 TL harcamaya 50 TL nakit kazanımı geldi ,nakit kartı kullanabilirmiyim yoksa illaki turuncu ekstra kartmi almam lazım?
    Kampanyaları nerden takip ediebiliriz.

• karamurat_670 kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamadan bildirim geliyor.size özel olarak

• arabamı satıcambir miktar parayı askere giderken 6 12 ay müddetle e turuncu hesaba aktarayım diyorum,şuan enpara kullanıyorum da enparaya göre daha yuksek faizi varmış,başvuru yaptım web sitelerinden, banka kartı hemen gönderiyorlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destny -- 11 Mart 2019; 0:50:29 >
  • arkadaşlar merhaba. geçen ay 750 harca 50 tl verelim diye mobil uygulamada bildirim çıktı bende onayladım ama para falan gelmedi var mı bu durumda olan?
    vay yaa mesajı yazdım telefona bildirim geldi 50 tlpara girişi oldu diye :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıl72 -- 11 Mart 2019; 11:19:18 >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    üstat havale ile kart kullanımı aynı mı oluyor. sarı kız hangi altın ben göremedim bu arada
  • İng Banka kartınızla 15 marta kadar market,akaryakıt,giyim gibi yerlerde toplamda 150 tl harcama yapmanız durumunda 50 tl nakit hediye , diye bildirim gelmişti şimdide ,18 marta kadar markette toplamda 200 tl harcayın 25 tl nakit kazanın diye bildirim geldi.

Şimdi bu iki kampanya birleşir mi ?Yani her ikisinde de market olduğu için 200 tl ye 75 tl nakit veir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

üstat havale ile kart kullanımı aynı mı oluyor. sarı kız hangi altın ben göremedim bu arada
    ben alttaki siteden kartla hesabıma sarıkız alıyorum. ama ziraat,garanti,albaraka,akbank dan birine alabiliyorsun havaleyi. ödemeyi kartla yapıyorsun.
    https://www.altungold.com/butcenize-gore-altin-havale/butcenize-gore-altin-havale/
  • İNG dolar hoşgeldin faizi 3,5 tan %3e düşmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

İNG dolar hoşgeldin faizi 3,5 tan %3e düşmüş.
    Dolarda faiz onemsiz. Hicbir etkisi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Dolarda faiz onemsiz. Hicbir etkisi yok.

Alıntıları Göster
    1000usd de belki ama örneğin 100-200binde fark eder

• quote:

1000usd de belki ama örneğin 100-200binde fark eder

Alıntıları Göster
    Peki vergi %15 mi hocam suan?

• quote:

Peki vergi %15 mi hocam suan?

Alıntıları Göster
    Dövizde %18

• idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Vergiyi sormak istemistim yani kesinti hocam stopaj oluyor sanirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Vergiyi sormak istemistim yani kesinti hocam stopaj oluyor sanirim.
    TLde stopaj %15, dolar için %18

• quote:

TLde stopaj %15, dolar için %18

Alıntıları Göster
    Tesekkurler hocam

• ING Mobil'den kolayca ING Menkul Hesap açın, ayda en az 5 işlem yapın, bir sonraki ay Turuncu Hesaplarınıza Hoş Geldin Faizi kazanın!

Kampanyadan yararlanmak için aynı ay içinde Hisse(Pay) Piyasası ve/veya VİOP'da en az 5 kez kısmen ya da tamamen gerçekleşmiş işleminizin bulunması yeterli.

Kampanya 3 ay ile sınırlıdır. 3 ay boyunca her ay en az 5 kez işlem yaparak, Hoş Geldin Faizi'nden 3 aya kadar yararlanabilirsiniz.

Üstelik, piyasaları yakından takip etmeniz için 350 TL değerinde veri ekranı 3 ay boyunca hediye!

Detaylı bilgi için 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı'ndan sırasıyla 5 ve 4'ü tuşlayarak ING Menkul Değerler ile görüşebilir, 3 ay boyunca geçerli veri ekranı hediyesi için talepte bulunabilirsiniz.

( Teks'lilere 4 ay veri ekranı hediye, değerlendirmek isteyen var ise bildirimlerine göz atsın )

• GlamourSS kullanıcısına yanıt
    Hocam ben actim ve cuzi miktarlarda 5 islem yaptim. Musteri hizmetleri miktarin bi onemi yok, gerceklesmis islem olmasi onemli dedi. 1 nisani bekliyoruz artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky

Hocam ben actim ve cuzi miktarlarda 5 islem yaptim. Musteri hizmetleri miktarin bi onemi yok, gerceklesmis islem olmasi onemli dedi. 1 nisani bekliyoruz artik.
    Duruma göre bende sizin gibi yapmayı düşünüyorum, 750 harcama yapmadıysanız ay sonuna kadar tamamlayın +%2 için.

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.