Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cartok

Arkadaşlar benim hoşgeldin faizi 1-2 yıl önce bitmişti. Şimdi yeniden başlatmanın bir yöntemi var mı?
    Benim de bitti dün mesaj geldi tekrar başlatmışlar kullanmayınca geliyor herhalde.
  • Hoşgeldin bitince bütün bankaları gezersiniz olur biter aynı bankada kalmanın anlamı yok. Aslında bu faizler bile çok az normalde en az %30 faiz olması lazım ama işte rakamlar ortada %20 ye seviniyoruz...

Faizlerin tekrar yükselmesi için bir dolar şoku daha gerekli bakalım bekliyorum seçimden sonra...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesadüf eseri hoş geldin sürem uzatılmıştı 3 ay kadar.

Nasıl olduğunu paylaşmak isterim ama sizlerde de aynı taktik tutar mı bilemem...

Bir sene İng hoşgeldin sürem bitince paranın tümünü farklı bankaya aktarmıştım. Bir süre ing öylece boşta duruyordu. Derken bir arkadaşım küçük bir miktar (60 TL) bana eft yapması gerekiyordu. O ara şansa ing 'nin ibanını kendisine verdim. Hesaba para düştüğü gibi anında ing mesaj attı. Sürenizi 3 ay uzattık tekrar bize gelin vs.

Bizde davete icabet ettik tabi :) Sözün özü bir süre kullanılmayan hosgeldin süresi bitik e-truncu ibanınıza eft ile para gönderip deneyin.

İşinizi görür umarım
  • 10 martta turuncu ekstra surem doluyor sanirim. Gecen sene 10martta acmisim. Martin sonuna kadar ekstra 2 yi alabiliyor muyum bu durumda.

Subat ayinda 750harcadigim icin mesaj gelmisti "mart ayinda 2 puan ekstraniz var" diye

Bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Traful T kullanıcısına yanıt
    Yes.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

Tesadüf eseri hoş geldin sürem uzatılmıştı 3 ay kadar.

Nasıl olduğunu paylaşmak isterim ama sizlerde de aynı taktik tutar mı bilemem...

Bir sene İng hoşgeldin sürem bitince paranın tümünü farklı bankaya aktarmıştım. Bir süre ing öylece boşta duruyordu. Derken bir arkadaşım küçük bir miktar (60 TL) bana eft yapması gerekiyordu. O ara şansa ing 'nin ibanını kendisine verdim. Hesaba para düştüğü gibi anında ing mesaj attı. Sürenizi 3 ay uzattık tekrar bize gelin vs.

Bizde davete icabet ettik tabi :) Sözün özü bir süre kullanılmayan hosgeldin süresi bitik e-truncu ibanınıza eft ile para gönderip deneyin.

İşinizi görür umarım
    Dediğiniz gibi yaptım. Mesaj gelmedi ama faiz oranı %20 görünüyor. Teşekkürler.

• Bende görünce bi bakayım dedim 500 lira gönderdim hesaba faiz %20 gözüküyor eskiden 1 yıl yararlanmıştım bende bu acaba 3 aylık mı yoksa gene 1 yıllık mı acaba bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 28 Şubat 2019; 14:45:14 >
  • Yüksek ihtimal 3 ay , düşük ihtimal 1 aylıktır. Müşteri temsilcisinden kesin bilgi için aramaniz daha doğru olacaktır.

• Eturuncu hesapta 100k ustu para tutan babayigit var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Eturuncu hesapta 100k ustu para tutan babayigit var mi?
    Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Neden?

Alıntıları Göster
    Devlet guvencesi yok 100000 den sonra.

• quote:

Eturuncu hesapta 100k ustu para tutan babayigit var mi?
    Faizdeydi altın altım gram külçe olarak geri veriyor mu acaba ?
  • quote:

Devlet guvencesi yok 100000 den sonra.

Alıntıları Göster
    Konuya ek bilgilendirme: Örneğin bir bankada 101.000 tl parası olan bir kişininin, sadece 1000 tl si devlet güvencesi altında olmaz. Kalan 100.000 tl hala devlet güvencesi altındadır.

Dataylar için bakınız 4. madde.https://www.tmsf.org.tr/tr/Tmsf/Mevduat/mevduat.sss

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Faizdeydi altın altım gram külçe olarak geri veriyor mu acaba ?

Alıntıları Göster
    Çok bilen arkadaş cevaplamamış , fiziki vermiyorlar. 100.000 tl sigorta kapsamındaymı :(

"* 07/11/2006 tarih 26339 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Sigortaya Tabi Mevduat Ve Katılım Fonları İle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik”e göre; Türkiye’de faaliyet gösteren bir bankanın yurt içi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamanın her bir gerçek kişi için 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı sigorta kapsamındadır.
    **Müşterinin yapacağı alım-satım işlemlerinde, ING Bank'ın belirlediği gram cinsinden altın fiyatları esas alınacaktır. Altın fiyatları piyasa koşullarına ve döviz kurlarına göre dalgalanır. Dolayısıyla Vadesiz Altın Mevduat Hesabı’nızdaki tutar değişkenlik göstereceğinden, hesaba yatırdığınız TL tutar değer kazanabileceği gibi, anaparanın altına da düşebilir.
    *** ING Vadesiz Altın Hesap kapsamında altın alım satım işlemleri gram bazında kaydi olarak yapılmakta, fiziki teslimat bulunmamaktadır."

• quote:

Orijinalden alıntı: derde35

Konuya ek bilgilendirme: Örneğin bir bankada 101.000 tl parası olan bir kişininin, sadece 1000 tl si devlet güvencesi altında olmaz. Kalan 100.000 tl hala devlet güvencesi altındadır.

Dataylar için bakınız 4. madde.https://www.tmsf.org.tr/tr/Tmsf/Mevduat/mevduat.sss

Alıntıları Göster
    Evet ama 500000 tl varsa 100000’in garantide olmasi onemsiz :)

Eskiden 100000’e ev aliniyordu ama simdi araba bile alinmiyor.

100000 rakami 1000000’a cikarilmali bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 2 Mart 2019; 19:48:44 >

• Bugün internetten doldurdum formu gönderdim, bakalım ne zaman gelecek.
  • Turuncu hesabı 4 şubatta açtım 20.5 le.Önce 20 ye,1 mart cuma günü de 19 a düşmüş
  • -Nefer- kullanıcısına yanıt
    2 hafta oldu hala onaylanmadı başlamadan bitti heralde aşkımız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unchange

2 hafta oldu hala onaylanmadı başlamadan bitti heralde aşkımız.
    Keyifleri bilir hocam, bize banka çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

Turuncu hesabı 4 şubatta açtım 20.5 le.Önce 20 ye,1 mart cuma günü de 19 a düşmüş
    benim hala 20 gözüküyor sizin nasıl 19 a düştü
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.