Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ING e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca %12 faiz, Turuncuekstra kart ile +2 ek faiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
5.607
Cevap
161
Favori
439.549
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> ING e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca %12 faiz, Turuncuekstra kart ile +2 ek faiz.
Giriş
    101 Mesaj

Ülkemizde en güvenilir bankalardan olup e turuncu kampanyası ile inanılmaz müşteri sayısı yüksek olan bir banka.

Nacizane bir tavsiye her kim size güvenilir değil dediyse onunla iletişimi kesmeniz sizi büyük bir cehaletten kurtaracaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    norvejli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: norvejli

Çalıştığım şirket borsa şirketleriyle anlaşmalı sürekli ingye geçmeyin diyorlar büyük ihtimalle parayı ellerinde tutup dolar düştüğünde alıcaklar.
    Yakın zamanda dolar düşücek diyorlar..
    İşin tuhaf yanı bu kadar profesyonel çalışmayan borsacımız çok çok iyi paralar kazandırıyor 50 kuruşa aldığım hisselerden çok çok büyük karlar ettim.
    Dediğinizden hiçbir şey anlaşılmıyor doları kimden alıyorlar bankayı satıyormu Hollanda adamlar Avrupa'nın büyük bankalarından garip geldi dedikleriniz

Orijinalden alıntı: norvejli

Çalıştığım şirket borsa şirketleriyle anlaşmalı sürekli ingye geçmeyin diyorlar büyük ihtimalle parayı ellerinde tutup dolar düştüğünde alıcaklar.
    Yakın zamanda dolar düşücek diyorlar..
    İşin tuhaf yanı bu kadar profesyonel çalışmayan borsacımız çok çok iyi paralar kazandırıyor 50 kuruşa aldığım hisselerden çok çok büyük karlar ettim.
    Buna inanmamizi bekleme. Dolar dusecekmis :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Teğmen
    129 Mesaj

Devrik cümleler kurmuşum afedersiniz.
    İngde olursa param hemen ulaşamıycaklar. Bir miktar param borsa işlerine bakan kişide bir miktar param enparada.
    İngye karşı çalıştığım şirkette düşmanlık var herkes kötülüyor çevremde de kullanan biri olmadığı için soramadım.
    Öte yandan borsa işlerine bakan kişi sayesinde arabamı aldım üstüne para biriktirdim
    |
    |
    ock95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Selamlar bu faiz işinden çok anlamıyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi 10k gibi rakama mevduat hesabı açmak istiyorum. En yüksek faiz bunlarda galiba. Daha önce hiç hesap açmadım. Şimdi hesap açarsam aylık ne gibi ücretler öderim? Hesap işletim ücreti yada hesabı açmaya karşılık bir kesinti yada ücrete tabi olacak mıyız? Bir diğer hususta 1 aylık sürelerle faiz isteyebilir miyim? Yani aylık olarak kazandırdığı miktarı çekebilir miyim? Cevaplarsaniz çok sevinirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Selamlar bu faiz işinden çok anlamıyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi 10k gibi rakama mevduat hesabı açmak istiyorum. En yüksek faiz bunlarda galiba. Daha önce hiç hesap açmadım. Şimdi hesap açarsam aylık ne gibi ücretler öderim? Hesap işletim ücreti yada hesabı açmaya karşılık bir kesinti yada ücrete tabi olacak mıyız? Bir diğer hususta 1 aylık sürelerle faiz isteyebilir miyim? Yani aylık olarak kazandırdığı miktarı çekebilir miyim? Cevaplarsaniz çok sevinirim.
    Hiçbir ücret yok. Turuncu ekstralı olursanız günlük 5.12tl kazanırsınız, turuncu ekstralı olmazsanız günlük 4.66tl kazanırsınız. Günlük olduğu için istediğiniz zaman para çekebilirsiniz. 1 sene hoşgeldin süresi var, sonrasında paranız az olduğu için avantajlı olmaz. Ama oranlr günlük olarak artabilir de azalabilirde. Şu ortamda faizler azalma eğiliminde.
    |
    |

• Yüzbaşı
    902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Arkadaşlar benim hoşgeldin faizi 1-2 yıl önce bitmişti. Şimdi yeniden başlatmanın bir yöntemi var mı?
    Benim de bitti dün mesaj geldi tekrar başlatmışlar kullanmayınca geliyor herhalde.
    |
    |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Yarbay
    14264 Mesaj
    Hoşgeldin bitince bütün bankaları gezersiniz olur biter aynı bankada kalmanın anlamı yok. Aslında bu faizler bile çok az normalde en az %30 faiz olması lazım ama işte rakamlar ortada %20 ye seviniyoruz...

Faizlerin tekrar yükselmesi için bir dolar şoku daha gerekli bakalım bekliyorum seçimden sonra...

|
    |
    101 Mesaj

Tesadüf eseri hoş geldin sürem uzatılmıştı 3 ay kadar.

Nasıl olduğunu paylaşmak isterim ama sizlerde de aynı taktik tutar mı bilemem...

Bir sene İng hoşgeldin sürem bitince paranın tümünü farklı bankaya aktarmıştım. Bir süre ing öylece boşta duruyordu. Derken bir arkadaşım küçük bir miktar (60 TL) bana eft yapması gerekiyordu. O ara şansa ing 'nin ibanını kendisine verdim. Hesaba para düştüğü gibi anında ing mesaj attı. Sürenizi 3 ay uzattık tekrar bize gelin vs.

Bizde davete icabet ettik tabi :) Sözün özü bir süre kullanılmayan hosgeldin süresi bitik e-truncu ibanınıza eft ile para gönderip deneyin.

İşinizi görür umarım
    |
    |
    Bahsedilenler: cartok
    10 martta turuncu ekstra surem doluyor sanirim. Gecen sene 10martta acmisim. Martin sonuna kadar ekstra 2 yi alabiliyor muyum bu durumda.

Subat ayinda 750harcadigim icin mesaj gelmisti "mart ayinda 2 puan ekstraniz var" diye

Bilgisi olan var mi?

Yes.

|
    |
    Traful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Malcolm X.
  • Binbaşı
    1632 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

Tesadüf eseri hoş geldin sürem uzatılmıştı 3 ay kadar.

Nasıl olduğunu paylaşmak isterim ama sizlerde de aynı taktik tutar mı bilemem...

Bir sene İng hoşgeldin sürem bitince paranın tümünü farklı bankaya aktarmıştım. Bir süre ing öylece boşta duruyordu. Derken bir arkadaşım küçük bir miktar (60 TL) bana eft yapması gerekiyordu. O ara şansa ing 'nin ibanını kendisine verdim. Hesaba para düştüğü gibi anında ing mesaj attı. Sürenizi 3 ay uzattık tekrar bize gelin vs.

Bizde davete icabet ettik tabi :) Sözün özü bir süre kullanılmayan hosgeldin süresi bitik e-truncu ibanınıza eft ile para gönderip deneyin.

İşinizi görür umarım
    Dediğiniz gibi yaptım. Mesaj gelmedi ama faiz oranı %20 görünüyor. Teşekkürler.
    |
    |

• Binbaşı
    1225 Mesaj
    Bende görünce bi bakayım dedim 500 lira gönderdim hesaba faiz %20 gözüküyor eskiden 1 yıl yararlanmıştım bende bu acaba 3 aylık mı yoksa gene 1 yıllık mı acaba bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 28 Şubat 2019; 14:45:14 >
    |
    |

|
    |
    Eturuncu hesapta 100k ustu para tutan babayigit var mi?

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    2168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Neden?

Malcolm X.
  • Yarbay
    17173 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Neden?

Alıntıları Göster
    Devlet guvencesi yok 100000 den sonra.

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yüzbaşı
    287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Faizdeydi altın altım gram külçe olarak geri veriyor mu acaba ?
seo paketleri
son dakika
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.