Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.554
Cevap
130
Favori
569.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi hesap üzerinden? Ve masraf alıyomu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Hangi hesap üzerinden? Ve masraf alıyomu?
    Vadesiz hesaptan yapin. Aylık 750₺hedefini tutturmak için. Masraf yok. İster tek fatura ödeme yapın ister otomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Faturaların hepsi için mi geçerli bu? Elektrik su doğlgaz vs

• Aynen tüm faturalar için geçerli,yalnız gsm ön ödemeli hatta tl yüklemesini ing uygulaması üzerinden yapmayın,750 tl harcamaya sayılmıyor.Operatörlerin internert sitesi üzerinden,yada a101,bim vs. aracılığı ile tl yükleyin.

• Faruk Gürbüz Dalsarar F kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler.

• Aktifbank e bono daha avantajli degil mi ???

• bende e turuncu hesap acmayı düşünüyorum ama parayı eft ile göndericem şimdi vadesiz hesap acıp parayı gönderip sonramı e turuncu hesap acmalıyım yoksa direkt e turuncu hesap açıp gönderebiliyormuyuz ayrıca birde vadesiz hesap actınmı hesap işlem ücreti alıyormu kullanan yada bilen varsa cevap verirse sevinirim
  • lordert kullanıcısına yanıt
    Turuncu hesabı açıp direk olarak bu hesaba eft yapabiliyorsunuz, hesap işletim ücreti yok vadesiz hesapta
  • Hoşgeldin faizinin bitiş tarihini mobil uygulama veya internetten görebilen var mı?

• idefixoxo İ kullanıcısına yanıt
    Göremezsiniz. Mh’ni arayın. Hatta mh’nin bile kafası karışıyor eğer uzatma falan yapıldıysa hesap yaparak buluyorlar.

• Merhaba
    Enparada aylık 400 tl civarı faiz getiren bir miktar param var.
    İngye geçmeyi düşünüyorum ve güvenilir değil diyorlar.
    Altın dolar içinde en uygun makası düşük ing diyorlar.
    Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: norvejli

Merhaba
    Enparada aylık 400 tl civarı faiz getiren bir miktar param var.
    İngye geçmeyi düşünüyorum ve güvenilir değil diyorlar.
    Altın dolar içinde en uygun makası düşük ing diyorlar.
    Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
    güvenilir değil?
  • norvejli kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde en güvenilir bankalardan olup e turuncu kampanyası ile inanılmaz müşteri sayısı yüksek olan bir banka.

Nacizane bir tavsiye her kim size güvenilir değil dediyse onunla iletişimi kesmeniz sizi büyük bir cehaletten kurtaracaktır.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Dediğinizden hiçbir şey anlaşılmıyor doları kimden alıyorlar bankayı satıyormu Hollanda adamlar Avrupa'nın büyük bankalarından garip geldi dedikleriniz

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Buna inanmamizi bekleme. Dolar dusecekmis :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ock95 kullanıcısına yanıt
    Devrik cümleler kurmuşum afedersiniz.
    İngde olursa param hemen ulaşamıycaklar. Bir miktar param borsa işlerine bakan kişide bir miktar param enparada.
    İngye karşı çalıştığım şirkette düşmanlık var herkes kötülüyor çevremde de kullanan biri olmadığı için soramadım.
    Öte yandan borsa işlerine bakan kişi sayesinde arabamı aldım üstüne para biriktirdim
  • Selamlar bu faiz işinden çok anlamıyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi 10k gibi rakama mevduat hesabı açmak istiyorum. En yüksek faiz bunlarda galiba. Daha önce hiç hesap açmadım. Şimdi hesap açarsam aylık ne gibi ücretler öderim? Hesap işletim ücreti yada hesabı açmaya karşılık bir kesinti yada ücrete tabi olacak mıyız? Bir diğer hususta 1 aylık sürelerle faiz isteyebilir miyim? Yani aylık olarak kazandırdığı miktarı çekebilir miyim? Cevaplarsaniz çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her hafta mevduat faiz oranı düşüyor

• Arkadaşlar benim hoşgeldin faizi 1-2 yıl önce bitmişti. Şimdi yeniden başlatmanın bir yöntemi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Selamlar bu faiz işinden çok anlamıyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi 10k gibi rakama mevduat hesabı açmak istiyorum. En yüksek faiz bunlarda galiba. Daha önce hiç hesap açmadım. Şimdi hesap açarsam aylık ne gibi ücretler öderim? Hesap işletim ücreti yada hesabı açmaya karşılık bir kesinti yada ücrete tabi olacak mıyız? Bir diğer hususta 1 aylık sürelerle faiz isteyebilir miyim? Yani aylık olarak kazandırdığı miktarı çekebilir miyim? Cevaplarsaniz çok sevinirim.
    Hiçbir ücret yok. Turuncu ekstralı olursanız günlük 5.12tl kazanırsınız, turuncu ekstralı olmazsanız günlük 4.66tl kazanırsınız. Günlük olduğu için istediğiniz zaman para çekebilirsiniz. 1 sene hoşgeldin süresi var, sonrasında paranız az olduğu için avantajlı olmaz. Ama oranlr günlük olarak artabilir de azalabilirde. Şu ortamda faizler azalma eğiliminde.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.