Şimdi Ara

İng beginner

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lys yi yeni bitirdik hedef bil. mühendisliği ve bildiğiniz üzere iyi bir ingilizce gerekir altyapı konusunda iyi değilim başlangıçtan itibaren şu üç ayda ingilizce konusunda yapabileceğimin en iyisini yapmak istiyorum bunun için varsa tavsiyeniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üç ay gibi kısa sürede biraz zor sıfırdan başlayarak. Nelerde eksiğiniz var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newreader -- 18 Haziran 2017; 19:59:15 >
  • newreader N kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi sıfırdan başlayacağım ama hazırlık da okuyacağım yani üniversiteye kadar yapılabilecek en iyi ingilizce hazırlığını yapmak istiyorum

• Hazırlık okuyacaksan tatil yapmaya bak zaten hazırlık ile aklına girer. Hangi üniversite

• Sınav sonuçların açıklanmasına daha var ama açıklanan sorulara göre boğaziçi o olmazsa odtü

• O zaman en mantıklısı kelime çalışmaları yapmak...
    Eyvallah hocam

• agjjbr A kullanıcısına yanıt
    Kelime çalışmaları konusunda kaynaklar edinmeye çalış. Yoksa ben tavsiyelerde bulunabilirim.
    Gramer kaynakları konusunda da tavsiyelerde bulunabilirim.
    Çok tşklr hocam english grammar today kitabıyla başladım bir de arkadaşların çok iyi tavsiyeleri oldu

HOCAM BANA TAVSİYE VEREBİLİR MİSİNİZ GRAMER KONUSUNDA BİDE KALAN SÜRE İÇİNDE 0DAN B1 SEVİYESİNE GELİNİR Mİ ?
  • 2pac. kullanıcısına yanıt
    3 ay sanki çok kısa bir süre gibi. Zaman konusunda yeterince vakit ayırabilecekseniz kaynak tavsiyelerinde bulunabilirim. Süreniz kısıtlı ise çok zor gibi. Ne kadar zamanınız var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newreader -- 30 Haziran 2017; 19:40:5 >
    Acikcasi iste calistigim icin pek fazla vaktim yok 1hafta is 1hafta evde olabilirim evde oldugum surelerde ciddi anlamda calsiabilecegimi dusunuyorum

Anladım. Peki mevcut kaynaklarınız var mı?
    kaynak yok açıkçası internetten çalışmayı düşünüyorum ama önerdiğiniz kaynakları alabilirim.
    Hocam gramer için Youtube'da ingilizce gramer yazarsanız bazı ücretsiz dersler var oralardan yararlanabilirsiniz. Gramer çalışma kaynağı olarak da şunu önerebilirim.http://www.dr.com.tr/Kitap/A-Practical-Guide-to-Advanced-English-Grammer/Funda-Dagabak/Foreign-Languages/Language/Phrase-Book-and-Language/urunno=0000000380701

Eğer kelime konusunda ilerlemek isterseniz de kesinlikle Powerful Vocabulary adlı şu kaynağı öneririm:http://www.idefix.com/Kitap/Powerful-Vocabulary/Egitim-Basvuru/urunno=0001698753001

Bunlarla ilerledikten sonra deneme sınavlarına başlamanız da size artı sağlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newreader -- 1 Temmuz 2017; 22:14:3 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.