Şimdi Ara

ing banktan %9.5 faizli hesap ( eft havale bedava, para yatır çek vade bozulmuyor ) (%6,75 oldu) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
14
Favori
135.735
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baktım biraz daha iyi gibi teb iki bankada yakınımda mevcut ne yapsam acaba ing yi iptal edebilirmiyim?
  • Şekerbank 92 gün yeni hesap % 12.25 16 bin
    Finansbankası 32 gün 12.60 92 gün 12,80 16 bin
    Halkbank 92 gün 11% 16 bin
    Akbank 35 gün % 11
    İNG bank 32-45 gün 75 000 tl üzeri mevduata 12.50 veriyor.

Turuncu hesap değil.Normal mevduat hesabına veriyor..

Fiba Banka min 250+ Kampanya Oranlari

32-44gün %12

45-60 gün %12.25

61-91 gün %12.50

92-181 gün %12.75

Denizbank Ozel 400bin 32 gun 11.75

Finansbank 400 bin eski musteri

32 GÜN 12.40

45 GÜN 12.45

61 GÜN 12.80
  • quote:

Orijinalden alıntı: arthurexcalibur

32-44gün %12

45-60 gün %12.25

61-91 gün %12.50

92-181 gün %12.75

32 GÜN 12.40

45 GÜN 12.45

61 GÜN 12.80

Hocam bir baska yerden, bir baskasina ait yaziyi moto mot alip koyarken, o kisiyi refere etmen veya alinti oldugunu belirtmen gerekmezmi, o kisinin emegine ve paylasimina duyman gereken saygi adina ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

Orijinalden alıntı: arthurexcalibur

32-44gün %12

45-60 gün %12.25

61-91 gün %12.50

92-181 gün %12.75

32 GÜN 12.40

45 GÜN 12.45

61 GÜN 12.80

Hocam bir baska yerden, bir baskasina ait yaziyi moto mot alip koyarken, o kisiyi refere etmen veya alinti oldugunu belirtmen gerekmezmi, o kisinin emegine ve paylasimina duyman gereken saygi adina ?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: timarsizsipahi

quote:

Orijinalden alıntı: cloves

finansbank 105.000 tl için 33 günlük faiz 11,50 sanırım 1 hafta oldu parayı yatıralı bankadan bankaya değişiyor ve tanıdık da olmazsı lazım özel faiz almak için

Bir kez daha söylüyorum özel faiz almanız için tanıdık olmasına gerek yoktur. Bende konuyu burda görüp gidip finansbanktan 12.6 ile 6 aylık bağladım. Müşteri temsilcisi ile konuşmanız yeterli olacaktır.

konuya çok hakim olmadığım için bilemiyorum ama banka gezilerek en iyi faiz veren ve tanıdık olan finnasbank dı o yüzden oraya yatırılmış para ayrıntıyı bilemiyorum.Ama ben yapı kredi ye gidip mevcut durumu anlatıp ne vereceklerini soracağım adios kart alacağımdan dolayı onuda sorayım diyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

quote:

quote:

quote:

internetten başvurdum şimdi referans numarası falan geldi telefona bundan sonraki süreç hakkında bilgisi olan varmı?

Marifetli hesap hoşgeldin 11.5 turuncu 11 dir. 1 ay sonrasında marifetli 10.5 turuncu 10 olacaktır. Marifetli hesap açtırmanızı öneririm. İkisinde de yıllık kesim eft havale ücreti yoktur. Faiz günlük işler.

marifetli hesap mı? hangi bankada o ben ing turuncuya başvurdum

Teb bankası. Turuncu avantajını kaybetti.

hımm onada bakayım madem farkı varmı söylediğinizden başka? yıllık ücret vs??

Genel olarak aynı ufak farkları vardır mutlaka. İkisinde de yıllık kesim eft havale ücreti yoktur. İsterseniz sitesinden inceleyin.

ben de marifetli hesapa başvurmuştum ama müşteri hizmetleri tam fiyasko çıktı. müşteri numaramı sms ile gönderdiler, telefon bankacılığından işlem yapmak için aradım, verdikleri müşteri noyu kodladığımda başkasının müşteri nosu çıktı. eğer aramayıp o noyu kendi numaram sanıp eft yapsam yanmıştım. sonra yine aradım, farklı bi müşteri nosu verdiler. iban numaramı sordum, ilk sms ile gelen noyu verdiler. üsteleyip başka şeyler sorunca doğum tarihi gibi kişisel bilgilerimin eksik olduğunu söylediler. "daha önce aradığımda doğum tarihim soruldu ve cevap verdiğimde işlem yapıldı, şimdi bir anda bilgilerim mi kayboldu" diye sordum (ki önceki aramam yarım saat falan öncesiydi). şikayetvara yazdım, aradılar dinlediler. sonra sms gönderdiler "şubenize iletilmiştir, size gerekli açıklama yapılacaktır" diye. fakat ne arayan oldu ne soran. ben de şubeye gidemiyorum işten izin alamadığım için. yarına kadar bekleyeceğim, aramazlarsa ben arayacağım, eğer yine çelişkili şeyler derlerse kapattıracağım..

ha bir de marifetli hesap maddelerinde hesabın ortak hesap olarak açılabileceği bilgisi var. (sık sorulan sorularda 13. madde). bunu da sormuştum nasıl olacak diye. bu soruyu duyunca afalladılar ve 10 dk kadar beni tel.de bekletip "öyle bir şey yok" dediler.. ne komik değil mi?

• ortak hesap denilen sanırım yüksek mevduatı 2 ye bölüyorsunuz ve her iki tarafta 50.000 tl lik devlet korumasından yararlanıyor.100.000 yatırdıysanız ve bankayı boşaltırlarsa yada batarsa 50 devlet garantisi var 50 sizden gider ortak hesapta her iki tarafta 50.000 tl lik korumada oluyor sanırım
  • olabilir. ama direkt "öyle bir şey yok" demeleri tuhaf idi. ben zaten nasıl olacağını sormuştum, şartı bana uyar mıydı uymaz mıydı o ayrı meseleydi. ya web sitelerinde yazandan haberleri yok, ya da o seçenek değişti ama güncelleme yapmadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

internetten başvurdum şimdi referans numarası falan geldi telefona bundan sonraki süreç hakkında bilgisi olan varmı?

Marifetli hesap hoşgeldin 11.5 turuncu 11 dir. 1 ay sonrasında marifetli 10.5 turuncu 10 olacaktır. Marifetli hesap açtırmanızı öneririm. İkisinde de yıllık kesim eft havale ücreti yoktur. Faiz günlük işler.

marifetli hesap mı? hangi bankada o ben ing turuncuya başvurdum

Teb bankası. Turuncu avantajını kaybetti.

hımm onada bakayım madem farkı varmı söylediğinizden başka? yıllık ücret vs??

Genel olarak aynı ufak farkları vardır mutlaka. İkisinde de yıllık kesim eft havale ücreti yoktur. İsterseniz sitesinden inceleyin.

ben de marifetli hesapa başvurmuştum ama müşteri hizmetleri tam fiyasko çıktı. müşteri numaramı sms ile gönderdiler, telefon bankacılığından işlem yapmak için aradım, verdikleri müşteri noyu kodladığımda başkasının müşteri nosu çıktı. eğer aramayıp o noyu kendi numaram sanıp eft yapsam yanmıştım. sonra yine aradım, farklı bi müşteri nosu verdiler. iban numaramı sordum, ilk sms ile gelen noyu verdiler. üsteleyip başka şeyler sorunca doğum tarihi gibi kişisel bilgilerimin eksik olduğunu söylediler. "daha önce aradığımda doğum tarihim soruldu ve cevap verdiğimde işlem yapıldı, şimdi bir anda bilgilerim mi kayboldu" diye sordum (ki önceki aramam yarım saat falan öncesiydi). şikayetvara yazdım, aradılar dinlediler. sonra sms gönderdiler "şubenize iletilmiştir, size gerekli açıklama yapılacaktır" diye. fakat ne arayan oldu ne soran. ben de şubeye gidemiyorum işten izin alamadığım için. yarına kadar bekleyeceğim, aramazlarsa ben arayacağım, eğer yine çelişkili şeyler derlerse kapattıracağım..

ha bir de marifetli hesap maddelerinde hesabın ortak hesap olarak açılabileceği bilgisi var. (sık sorulan sorularda 13. madde). bunu da sormuştum nasıl olacak diye. bu soruyu duyunca afalladılar ve 10 dk kadar beni tel.de bekletip "öyle bir şey yok" dediler.. ne komik değil mi?

Evet teb müşteri hizmetleri gerçekten berbat. Bilgilerimin yanlış olduğunu ve marifetli hesap açamayacaklarını söylemişlerdi bana.Fakat bir gün önce hiç bir sorun olmadan telefonla işlemlerimi halletmiştim. Ben de forumdaki bir arkadaşın yönlendirmesiyle internet sitesinden marifetli hesap açtım. Tabi daha önce teb de hesabım olduğu için kolay oldu.

• Arkadaslar 10.000 lira attigimizda aylik 80 lira kar ediyor sanirim hesap, dogru mudur? Bu cek yatir olayi hosuma gitti, baska bir bankada hem vadeli hem vadesiz hesap kullaniyoruz bu dertten dolayi ama ing de batma durumu falan konusulmus mobildeyim hepsini okumadim nedir tam olarak bunun asli?
  • Selamlar,

Ben yarın yaklaşık 20 bin TL yatıracağım ama hangi banka şuan için en iyi faizi veriyor?

İng'nin batma durumu ne kadar doğru en başta ing'ye yatıracaktım acil cevap lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnRiQuE34

Selamlar,

Ben yarın yaklaşık 20 bin TL yatıracağım ama hangi banka şuan için en iyi faizi veriyor?

İng'nin batma durumu ne kadar doğru en başta ing'ye yatıracaktım acil cevap lütfen.

ing nin batma durumu nerde konusuluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Selamlar,

arkadaş uyduruyor galiba
  • bencede uyduruyor,nettende arastırdım soylenti bile yok.
  • hep benim yuzumden oldu, ama yukarda ortak hesapta batarsa 2ye bolunur falan yaziyordu ordan yola cikarak yazmistim
  • 2001 krizinden sonra ayar çektiler artık banka batırmak kolay değil

heyecan yapmayalım
  • Eurobank Tekfen 32 güne 12.25 oran veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrltn

Eurobank Tekfen 32 güne 12.25 oran veriyor

Eurobank yunan bankasi hic guven vermiyor her ne kadar finansinda sahibi yunanlilar ama adi sani cok duyulmamis banka subeside cok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ey59

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Selamlar,

arkadaş uyduruyor galiba

Merhaba,
    Ben battı demedim battı mı ?durumu ne kadar doğrudur diye foruma sordum.

Ben önceki üyenin yazısını bana itilaf edemezsiniz.

Saygılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnRiQuE34 -- 2 Şubat 2012; 18:30:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: srdrltn

Eurobank Tekfen 32 güne 12.25 oran veriyor

Eurobank yunan bankasi hic guven vermiyor her ne kadar finansinda sahibi yunanlilar ama adi sani cok duyulmamis banka subeside cok yok

Eurobank yunan bankasi degildir, Tekfen Grubu'na ait bir bankadır. Lakin satış aşamasındadır ve kımse talip olmamaktadir. Korfez ulkeleri ilgeniolar ama almıyorlar. Her kosulda guvenerek calısabılırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.