Şimdi Ara

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
56.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen yapıyorum herşeyi ama olmuyor. Sanırım migros ing devam eden kredim olduğu için yapmıyor.

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Beni de şubeye yönlendirdi anlam veremedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi

Sigorta açıklamalar kısmında yazıyor.Baska yerde yaptırıp bunu iptal ettirebilirsiniz.

• çok güzel fırsat.Bana da çıktı fakat almamak için kendimi zor tutuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

12 ay için 280 lira faiz, iyi bir masraf bence.
    en kötü zaten altın al kenara at, %50 gelebilir. ytd

Siz söyledikten sonra baktım uzun zamandır kredi, nakit avans vb çekmiyordum, nasıl uçmuş öyle faizler. 800 lira çıkıyor aynı tutar ve vade için. 310 lira civarı masraf bedavaymış ihtiyacı olan için.

• Krediniz onaylanmıştır deyince korktum bir an. Sonra on onay olduğunu anladım dijitali doldurdum banada çıktı 5000 olan. İhtiyacım olmadığı için hayat sigortası ödemeye gerek yok çözümü varsa çekerim ama :/

• Bu ön onayı iptal ettirmeye gerek var mı ? Gerekli işlemleri tamamlamasam iptal oluyor sanırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Krediniz onaylanmıştır deyince korktum bir an. Sonra on onay olduğunu anladım dijitali doldurdum banada çıktı 5000 olan. İhtiyacım olmadığı için hayat sigortası ödemeye gerek yok çözümü varsa çekerim ama :/

Krediniz onaylanmıştır dedi ama faiz oranını falan göremedim dijitali doldurdum dediğiniz ney hocam ?

• Bende başvurdum,sonuna kadar gittim en son krediniz onaylanmıştır dedi ama ben kredi almak için değil de faiz çıkıyor mu diye bakmak için girmiştim. Onaylanınca canım sıkıldı almak istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim acaba. Faiz var mı yok mu onu da anlayamadım.

• Bana %2 faiz çıktı 😡

• 2500 tl gelir yazdım ve sonuç

• egridereli kullanıcısına yanıt
    ön onay hocam, sorun olmaz kullanmazsanız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

ön onay hocam, sorun olmaz kullanmazsanız.
    Teşekkür ederim.

• egridereli kullanıcısına yanıt
    deneme amaçlı denedikten sonra krediniz onayladı mesaj geldi. İng mh aradım , “”ön onay bu , daha kullanmamış; yarıda kalmış işlem “dedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: englishmannn

Hayat sigortası masrafını bankaya mail atıp iptal edebilirsiniz. Zorluk çıkarmıyorlar.

Hocam selam, nereye atacağız acaba? o zaman sadece 25 tl dosya masrafı kalıyor değil mi?

Arkadaşlar ayrıca mobil uygulamayı indirip ing'li ol seçeneğinden başvurmanız gerekli.

• Bu internet üzerinden faiz oranına bakmak için ilerlerken bende de ön onay başvurunuz alındı tarzı bir mesaj çıktı. Müşteri hizmetlerini aradım, ön onay sonrası devam etmezseniz kredi başvurunuz 30 gün sonra iptale düşer dendi haberiniz olsun, ya da müşteri hizmetlerini arayıp direk iptal edebilirsiniz..

• Kampanyaymış ana sayfada çıkıyor. Yeni müşteri olma şartı var. Eski müşterilere yok anladığım kadarıyla.

• 0 faizli olarak kredi ön onayı alındı, her şeyi onayladım en sonda tarafınıza sms gelecektir dedi, bu şekilde mi prosedür

• Sistemsel bir sorun nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz.

Lütfen tekrar deneyiniz.

sürekli böyle hata alıyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.