Şimdi Ara

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
56.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hafta sonu diye öyle olmuş olabilir. Pazartesi günü sigorta gelir umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda 0 bedelle iptal edenlerin sigortası bişey yapmadan geri düştü uygulamaya sanırım. MH yi felan karıştırmak istemedim, her konuda MH yi arayıp kampanya açıklarını bitirdi bazı DH ölücüleri  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 14 Haziran 2021; 0:43:53 >
  • Kampanya bitmiş sanırım.Ben geçen hafta internetten başvuru yapmıştım beni şubeye yönlendirmişti, bordro aldım ama fırsat bulup gidemedim gitsem faydalanabilir miyim?

• sigorta ücreti konusunda, arkadaşlar sıfır yazarken iptal ettim. bir de sms geldi 0 tl iade edilecektir diye. daha sonra 3 gündür kontrol ediyorum hala tekrar poliçe düşmedi sisteme. iptal edilecek poliçe görünmüyor. sanırsam bize oldu 280 tl. kestiler bizim parayı. alamayacağız gibi.

• yasincalis kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iptal etmediğim halde gözükmüyor. Sıkıntı var galiba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hafta sonu olduğundan dolayı poliçe sisteme girilmemiştir. Bugun denerseniz policeniz gozukecektir.

• Arkadaşın dediği gibi haftasonundan dolayı olmamış az önce baktım sigorta göründü, kontrol edin sigorta görünüyor.

• cuma günü şubeden aldım krediyi. sıfır görünürken iptal ettim. 0 tl iade oldu diye mesaj geldi. hala gözükmüyor bende. 280 tl alabilsek iyi olurdu.

• Perşembe 0 TL gözükürken iptal etmiştim. Cuma öğleden sonra tekrar denedim 280 TL olarak gözüktü yine iptale bastım. Şimdi iadesi gelmiş konudan haberdar eden arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende Perşembe günü 16:30 gibi kredi kullandım. Her adımı telefonumdan izleyip bitirdim. sigorta iptalini de telefondan yapmıştım Cuma günü iptal mesajı gelmişti 0 tl olarak ptesi 16:59'da iade hesabıma yatırılmış. Bilgi mesajı gelmemişti o yüzden konuyu görünce aklıma geldi bakayım dedim yatırılmış 26liraya 5bini kaptık. Teşekkürler haber veren arkadaşa.

• Bina no, Apartman/Blok alanlarından en az biri dolu olmalıdır.

adres ekranından öteye geçemiyorum

banka sayfasında kampanyanın bittiği yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 15 Haziran 2021; 15:7:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastyksbenderr

280 gözükürken iptal ettik ama 2 gün oldu yatmadı daha yatanların kaç gün sürdü?
    edit:5 iş günü içerisinde yatacağına dair mesaj geldi

İptal edince kredi şartları bozulmuyor mu?

• kaçırdık mı şu an nasıl alacağız ?

• geçen perşembe günü başvuru yapmıştım dün kurye geldi kağıtları imzaladım.bu gün şubeye gittim ordada kağıtları imzaladım arada kredi kartı itelemeye çalıştılar zorla iptal ettim.şubede banka kartını tesim ediyorlar.hemen geçici aktivasyon şifreleri geliyor.uygulamadan sigorta iptalini yaptım 18:00 itibariyle kontrol ettiğimde sigorta ücretini yatırdıklarını gördüm.sağolsun haber veren. 27 lira ya aldık krediyi.

• Konu açıldığı gün denedim; 12 ay 5000 tl girdim, faiz çıktı. Yıllarda bu bankanın müşterisiyim ama faydalanamadık.. Zararı yok, ingbank ile yolları ayırmanın vakti geldi artık

• Hocam zaten kampanya ing ile yeni tanışanlara

• Sanırım geç kaldık 1,59 dan veriyor şuan.

• Kampanya kesin bitti mi devam ediyor mu?

• bitti, eski orandan çıkıyor artık. o kadar adim ilerlemeden hangikredi gibi sitelerden bakarsaniz ordan da gozukuyor. %0 iken orda da %0 gozukuyordu.

• Sigorta iptali için açılır açılmaz sıfır görünürken mi iptal etmeli yoksa 280 yazmasını mı beklemek gerek?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.