Şimdi Ara

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
56.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlerleyen adımda çıkıyor. 5000₺ ve 12 ay demen lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymn0257 -- 10 Haziran 2021; 23:3:33 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Hayır istemiyor , ev hanımı olarak işaretleyin, krediyi onaylıyor. Sonuçta aile olduğu için eşi bakmakla yükümlü.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu saatten sonra müşteri olmak için başvursak yetişir mi acaba? Birkaç haber sitesinde 14 Haziran'a kadar geçerli olacağı yazmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya gitti mi?

Baktığımda bir türlü 0 faizli çıkmıyor. Anlamadım. ING hesabım da bulunmuyor.

• Uygulama üzerinden mi başvuruyorsunuz, bende böyle bir hata veriyor.

ING Bank 5000 TL 12 Ay Faizsiz Kredi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ve “Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman” söylemiyle ilerleyen ING Türkiye, yeni ING’li olan sınırlı sayıdaki müşterisine avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Bu kampanya ile henüz ING’li olmayanlar 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile dijital kanallar yoluyla kullanarak 0 faiz fırsatından yararlanıyor. 7-14 Haziran'da geçerli olacak kampanya kapsamında yeni ING müşterisi olan ve ihtiyaç kredisi kullanan ilk 5 bin kişi, sıfır faizle ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanabilecek.

• NFCli telefondan ilk defa müşteri olarak krediyi aldım. 1-2 saatte halloldu tüm işler. Hayat sigortasını da iptal ettim 0tl geri ödeme bekleniyor :)

Haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya bitti mi, ana sayfada görünmüyor

• Biraz önce sancılı bir NFC ve görüntülü görüşme sonrası hesap açıldı.

Mobil Şubeden başvuru yaparken, henüz eğitim düzeyi vs bilgilerini doldururken ekran hata verdi ve başvurunuz reddedildi dedi. Ne kredi tutarı ne bilgisi gördüm

Tekrar başvurmak istediğimde 1 gün beklemelisiniz uyarısını aldım.

Telefon yoluyla MT'ye bağlandım durumu izah ettim. Sistem başvurunuzu reddetmiş dedi.

Dedim ki ben bir finans çalışanıyım. KKB puanı üst seviyeye çok yakın, son 10 yılda 1 defa bile gecikmem yok ve 10.000 TL belgelenebilir müşteriyi mi reddediyor sistem ?

Bİlemiyorum sistem bakıyor arkada fln fin. Dedim çevremde bir sürü insan başvurdu aldı ve onları durumları da benden çok çok iyi değil. Bilemiyorum dedi.

Neyse. Bir Bankanın iyi niyetli olmayan kampanyasında zaman harcadık:

Muhtemelen yeterli sayıya ulaşıldı ve müşteri toplamak icin kampanya fln bitti demiyor herkese red veriyor.

Ama bu mesajımdan sonra müşteri olup da başvurusu olumlu sonuçlanan arkadaş varsa lütfen bildirsin. Onunla bir ilgisi olmadan BDDK'ya şikayet edeceğim bankayı.

Yanlış anlaşılmasın amacım 3-5 bin değil. Biz bu ekonomi de bu paralara muhtaçken bazı bankaların bunları fırsat bilerek faydalanması çok çirkin.

Ek not: MT 1 gün beklemelisiniz uyarısına "Efendim o yanıltmaca aslında 1 ay. yarın deneseniz yine aynı uyarıyı verecek" deyip değişik bir itirafta bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g3nj -- 11 Haziran 2021; 10:19:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

kampanya bitti mi, ana sayfada görünmüyor

sanırım bitmiş. bana da yarın sözleşme imzalatmaya geleceklerdi. imzalamayayım bari.

• ben kredi seçim sayfasına kadar seçtim krediyi hesapla çıktı sonra 0 faizli hayat sigortalı seçtim ama ileri sayfayı getirecek tuş çıkmadı sonrada tekrarladım çıkmadı sms gelmedi şimdi yine denedim anasayfadada yok birde 1,89 olmuş sanırım günü looser ı benim :D

• policeyi 0 tl olarak ben de iptal ettim bakalim tekrar kesilecek mi

• Yeni basvuru yapacaklar icin kampanya bitti. Mevcut basvurusu olup da cekme islemini yapmayanlar cekebilirler onlarin hakki devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

sanırım bitmiş. bana da yarın sözleşme imzalatmaya geleceklerdi. imzalamayayım bari.

Alıntıları Göster
    internetten başvurun varsa senin icin bitmiyor sifirdan basvuru yapanlar icin bitti hocam

• PunkBunny kullanıcısına yanıt

hocam sigortayı hangi adımlardan iptal ettiniz acaba?

tamam buldum hocam önceki mesajlarda varmış :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ntmbn -- 11 Haziran 2021; 11:41:25 >
  • Krediyi iptal ettirmek için önceki mesajlara bakınız. Krediyi iptal ettirdikten sonra hesaba paranın yatması 5 iş günü içinde gerçekleşiyormuş bilginiz olsun. Çoğu arkadaşa 1 gün sonra yattı.

• Kampanya sona ermiş başvurmamak için kendimi zor tuttum.bittigi iyi olmuş benim açımdan mevcutta var zaten:)

• Arkadaşlar dün internet üzerinden iki arkadaş başvurduk ben mobilden ing ol diyerek kimlik taraması yaptim ama hata verdi, nihayetinde ikimizde şubeye gittik işlemler uzun sürdü biraz sonunda baba cıktı aldım ama otomatik ödeme talimatı zorunlu dendi (en az 2 ay dendi ama bilmiyorum) ayrıca kredi kartı alınması lazım dendi ( ilk sene ucretsiz dendi), arkadaşa ise 2 fatura demiş temsilci veya bonus kart filan demiş sonra sistemsel sorun var hadi bastan deyince arkadas vazgecti siradakilerde magdur olmasin diye, merak ettiğin konu, böyle bir zorunluluk var mı yoksa kendileri mi öyle gösteriyor benim şuan hesabimda para kredi kartı için bir şey demedi daha sonra sadece uygulamadan otomatik ödeme için talimat verdi kendi cep faturama bu konuda bilgi verebilir mısınız? Birde sigorta iadesi yaptim ama iade 0 gösteriyordu bir önemi var mi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miranivo M kullanıcısına yanıt

İnternetten başvururken gelir kısmı zorunlu alan. O alana ne yazılacak peki? 0 kabul etmiyor belgelenebilir gelirde yok ev hanımı için zaten.

• Şubeden krediyi çektik . İlk gün sigortayı 0 TL bedelle iptal ettik . Mesaj geldikten sonra tekrar iptal etmek için girdiğimde sigorta görünmüyor. Bu sıkıntıyı yaşayan oldu mu ?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.