Şimdi Ara

İnfrared Isıtıcı İçin Ne Tavsiye Edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
10.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnfrared Isıtıcı kullanan arkadaşlar....
    Alırken neye dikkat etmeli? Ne marka önerirsiniz?... Varsa uygun site tavsiye edermisiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: selotus5

İnfrared Isıtıcı kullanan arkadaşlar....
    Alırken neye dikkat etmeli? Ne marka önerirsiniz?... Varsa uygun site tavsiye edermisiniz?

Marka olarak Ufo
  • satıcı ferit var ona git o verir sana bitane

şaka biyana ufo al
  • UFO reklamlarda cok dönüyor.. heralde iyidir o kadar reklam yaptığına göre bir de elektrik tüketimi nasıl acaba
  • ufo olm başka bilmiyoz ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16RapStyle -- 16 Ekim 2007; 22:56:33 >
  • 4 ay UFO'nun imalatında çalışmıştım. Kapaklarını yapıyordum . Pek özen gösterilerek yapıldığını söyleyemem açıkçası ama piyasada şu an en popüler olanı UFO. Çalıştığım zamanlarda arkadaşlar çok yakıyor falan diyorlardı. Ben hiç kullanmadım. Tavsiye ederim ama ne de olsa ekmeğini yemiştim zamanında.
  • Bende bu noktada zaten çakılı kaldım... Acaba başka iyi markalar yokmudur.... Ufo haliyle bira pahalı gibi sanki....

quote:

Orjinalden alıntı: SinapS

UFO reklamlarda cok dönüyor.. heralde iyidir o kadar reklam yaptığına göre bir de elektrik tüketimi nasıl acaba
  • Ufo, elektrik saatini UFO gibi döndürür. Eğer çok lazım değilse almayın...
  • alternatif ne olabilir peki?
    quote:

Orjinalden alıntı: Ziborotty

Ufo, elektrik saatini UFO gibi döndürür. Eğer çok lazım değilse almayın...
  • quote:

alternatif ne olabilir peki?
    quote:

yorgan
  • iş yerinde kullanıcam iş yerim 16-18 metre kare felan, ufomu almak daha mantıklı yoksa klima felan taktırmakmı? sizce hangisi arkadaşlar? elektrik tasarrufu için hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Greylist

iş yerinde kullanıcam iş yerim 16-18 metre kare felan, ufomu almak daha mantıklı yoksa klima felan taktırmakmı? sizce hangisi arkadaşlar? elektrik tasarrufu için hangisini önerirsiniz?

A sınıfı japon malı klima = daiken, hitachi, mitsubishi, sanyo, fuji, toshiba bunlardan birini seç
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanka26

quote:

alternatif ne olabilir peki?
    quote:

yorgan

• maximus marka almıştım geçen kış.Uyku modu var işe yarar bir özellik.Şu anda sorunsuz kullanıyorum.Memnunum yani.Ama Başka bir markayla kıyaslama imkanım olmadı hangisi iyi diye.Elektirk sarfiyatı korkulacak kadar fazla değil.Ama daha iyisi varmı bilmiyorum.UFO ile arasında isimden başka bir fark olduğunu zannetmiyorum.İnfrared ısıtıcı alırken Maximus markasını gözardı etmeyin derim.Uyku modu güzel bir özellik ısıtıcımı 2800w da kullanabildiğim gibi 800w olarak ta kullanabiliyorum.Yattığım odada sabaha kadar açık bırakabiliyorum.
  • Harbi ışıkla mı ısıtıyor onlar? Ama Infared denilen teknoloji telefonlardaki Kızıl Ötesi değilmidir? zararı falan olmaz mı yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 2 Kasım 2007; 21:16:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: winston55

maximus marka almıştım geçen kış.Uyku modu var işe yarar bir özellik.Şu anda sorunsuz kullanıyorum.Memnunum yani.Ama Başka bir markayla kıyaslama imkanım olmadı hangisi iyi diye.Elektirk sarfiyatı korkulacak kadar fazla değil.Ama daha iyisi varmı bilmiyorum.UFO ile arasında isimden başka bir fark olduğunu zannetmiyorum.İnfrared ısıtıcı alırken Maximus markasını gözardı etmeyin derim.Uyku modu güzel bir özellik ısıtıcımı 2800w da kullanabildiğim gibi 800w olarak ta kullanabiliyorum.Yattığım odada sabaha kadar açık bırakabiliyorum.

ama kötü bir özelliği var termostatını max. a da getirsen bir süre sonra(7-8 dak) kapanıyor.3-4 dakika bekledikten sonra tekrar çalışmaya başlıyor.yani odanın ısısı pek umrunda değil.oda ısınmamışta olsa termostata geçiyor.

• O saçma aletlere okadar para yatırmayın bence yağlı elektrikli kaloriferlerden alın geç ısıtır ama ısıttımıda hemen soğumaz.
  • elektrikle ısınma pahalı oluyo ama uzun yıllar boyunca kullanılacaksa klima daha ii bence inverter lı olanlar yazında soğutulacaksa süpper olur zaten...
  • peki bu tarz ısıtıcılar elekrik sobalarından daha verimli degil mi?

yada u tür sobların en aaz elektrikle en çok ısıtanı hangisi
  • çin malı almayında ne alırsanız alın. bizim eve ekvator diye bir cihaz aldım yanındaki plastik kalım erimeye başladı o kadar dandik yani ama şunu söylüyebilirim ki diğer eski ısıtıcalara göre daha iyi ısıtıyor. marka olarak Türk malı olan Kumtel'i öneririm. ne de olsa yerli malı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.