Şimdi Ara

-- İNFİNİTY ONLİNE -- Değişime hazır Olun (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
0
Favori
43.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 23 Ocak 2008; 14:24:27 >
  • ewet kardeş 28 inde cb geLio işte :D
  • Beyler allah aşkına biri bana yardım etsin şu mail sorununu çözemiorm acc alırken mail soruyo giriom olmuo biri kendi giridği maili sölimsin ona benzer mail aççam nolur yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  • 28 inde glicek yani pazartesi...
    tamda tatilin başlamasıyla :D
  • açılmadı gitti yaw :S:D
  • Bu Konuya Noldu Bea Az Önce Böle Digildi
  • diğer infinity konusuna noldu ya??
  • oyuna tamamen ingilizce demişin .. .bu inglizce ne kadarda japoncaya benzior
  • ya diğer konu yok
    nereye gitti yaf
  • sanırım silinmiş tekrar yeni bi konu açıyım
  • ya oyun daha acik deilmi
  • halen cbmi arkadaslar cb bitiminde bende baslıyacagımda onu bekliorum...
  • 15 dk sonra iniyor 270 kb ile:)ilk başladığında 305 kb'dıda düştü:)
  • bence okadar guzel bir oyun degi lgibi geldi
  • nerde güzel değil oynadıktan sora yorum yap bence çok zevkli bi oyundur kaç tane oyunda skilleri tek tuşa basmadan yapıp yeteneğini gösterebiliosn ki sonucda
  • YA ARKADAŞLAR BEN GİREMEDİM OYUNA..NOT CONNECT LOBBY SERVERS FİLAN BİŞEYLER DİYOR..DUNGEON RUNNERS OYNADIM GRAFİKLERİ İYİ SAYILIR BİRAZ AMA PARTY YAPMAYINCA LWL ATLIYAMIYOSUN.
  • Beyler üye oldum bu ob ye geçince yeni client mi gelcek yeni client gelince şimdi aldığım account silinmez dimi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: berocan

Beyler üye oldum bu ob ye geçince yeni client mi gelcek yeni client gelince şimdi aldığım account silinmez dimi ?

cbden obye gecildiginde genelde charlar ws silinio arkdas....tabi yeni bide client....genelleme ama bunanr hee...
  • char silinsinde account gitmesin zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.