Şimdi Ara

-- İNFİNİTY ONLİNE -- Değişime hazır Olun (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
0
Favori
43.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isteyen eklesin friend list e adım efesss
  • efesssen beni eklemişsin beraber oynayalim mi ben lvl 3 üm gel hadi istersen
  • Arkadaşlar benim bazı görevlerde loading doluyor oyun kalıyor girmiyor neden anlamadım.
    Edit: Nick Quake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 1 Aralık 2006; 22:09:54 >
  • exe hadi oyuna girelim bisiler isticem bide pvp felan yapaliim lutfeeen gir gir gir!!!

cvp yaz bidee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowMG -- 2 Aralık 2006; 11:02:35 >
  • oyunu indirmeye başladım nasi bişey class lar fln nasil biraz bilgilendirseniz tam süper olacak (yazdiysaniz görmemişim demektir)
  • şöyle anlatim flyff nı 1000 ile çarpar 99999999999 a böler
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

oyunu indirmeye başladım nasi bişey class lar fln nasil biraz bilgilendirseniz tam süper olacak (yazdiysaniz görmemişim demektir)

şimdi oyun roomlu işte...bu oyunda başta sana 4 tanemi ne char verio aynı acc da sadece charı deiştirion adın lvl in kalıo sadece item deişio..sen deişik charları istersen satın alıon ama normal characterlerden bi farkı olmuolar...

item fln alıon rune sistemi var rune upgrade gibi giysilerin fln 3 upgrade sansı var onlara basıon attack mana hp fln...ama resst leri basmanı tavsiye etmem pek işe yaramıo...

ya mana hp fln bas...db bas...(deathblow)yada en çok critical bas full critical olursa süper olur....runeler pvp de yada mission larda rune şeyinde çıkıo...

güzel oyun comboları elinle mauseyle yapıosun. sağ tık sol tık vs.vs....

ben baekho kullanıom ama pek girmiom artık arada giriom 2moons da closed beta kazandımda...

karakter ler çok fazla karakter var kısaca yazıım..

baekho:sword claw
    krious:pike
    juru:great axe
    dorosi:boru
    violet:stche(orak)
    kain:shamsir(duble blade)
    adını unuttum bi kız: dual blade spear(kılıç gibi mızrak)
    xyun(du galiba):club (topuz)

vs.vs.vs.vs.vs....

ama başka baekho,kirious,juru,spearcı kız vs.vs. gelio bunlar...öbğrlerini satın alıosun 6k ya....

• ya bana para lasım 4k var :'( para para para
  • realboy gel pvp yapalim beraber item-para kasariz oke?

veya hakans test 600 para verio xD
  • arkadaslar bana 10 k verebilecek veya 12 k lık wind shamshir alabilecek varmı oyundaki adım AlperXp
  • Arkadaşlar rakionda 12 lvl blacksmitim eskiden neredeyse farkedilmeyecek kadar az kasıyodu şimdi ise feci kasıyor. Format atmayı düşünüyorumfakat sizce bu özellikler uygun mu? pc min özellikleri: 64mb ekran kartı 512mb RAM 1.6ghz
  • Arkadaşlar nick Quake ekleyin beraber kasalım oyunda Türk bulması çok zor gerçekten. Ayrıca daha lvl 3'üm 7-8 lvlli adamlar karşımda duramıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: rakion214

Arkadaşlar rakionda 12 lvl blacksmitim eskiden neredeyse farkedilmeyecek kadar az kasıyodu şimdi ise feci kasıyor. Format atmayı düşünüyorumfakat sizce bu özellikler uygun mu? pc min özellikleri: 64mb ekran kartı 512mb RAM 1.6ghz

Arkadaşım bu oyun Rakion değil.Bu oyun INFINITY Online lütfen başlıklara dikkat edelim

Saygılarımla...
  • slm beyler bnm oyundaki adım da TurKStaR benide ekleyebilirsiniz
  • Beyler nasıl para kasıyorsunuz anlamış değilim 3-5 kuruş yardım edinde bişiler alayım
  • Arkadaşlar herşeyi hesapladım vede karşıma çıkan para miktarı yüzünden üzüldüm 91.300 lazim butun herseyi almam icin.Arkadaşlar kain çok masraflı ama ilk once gerekli skilleri almak lazım.Bunlari bilmek istiyorsaniz bunlar Bizzare Claw , Bizzare Jaguar , Peckler Blast diğerleri 40 k olmasina ragmen en son alincaklardan biri bunlar ise 2 si 28 k 3. sü 16.300 luna lık ama gerekli.Herneyse bana bol bol db rune lazim itemlere karsilik vericem

• Oyuna PowerTurk olarak giriyorum arkadaşlar.... yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim....
  • Yardım mardım kalmadı bugünkü pvp de yenecem die geçirdiğim sinir krizleri yüzünden oyunu bırakıyorum sağlığınız için lütfen bu oyunu oynamayınız ve Darkitin midir Barkitin midir nedir oyle biri vardıbi daha gozume gorunmesin ben onu insandan saymıyorum
  • Barkitin naptı sana yahu
  • Ya pvp de kendine guven diyip pata kute 4 kisiyiz sirf bana dalio gicik oluyorum adamda butun charların butun skılleri giysileri silahlari var hepsi rune lu gicik oldum ya herkes bnm pvp yapamadigimi bildigi icin ilk bana dalıyor
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.