Şimdi Ara

-- İNFİNİTY ONLİNE -- Değişime hazır Olun (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
0
Favori
43.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte aslında ben bole oyunları dha çok severim ama belki sıkabilir...ama işte rekabetin kralı bole yerlerde olur.onda adam sabah akşam item aksmıştır para kasmıştır iteminden dolayı kral olur.ama bu oyunda şu anda sade ve sadece yetenek önemli.senin oyunla ilgili bilgin yeneteğin taktiğin hızın çevikliin dikkatin önemli olan sadece bunlar
  • yani ben kaçkere tekrarladım arkadaşların bazılarıda söledi oyun FUNNY PLAY!!!
    yani oyun saten sabahtan akşama insanlar kassınlar kafa patlatsınlar die yapmamışlar.yani oynarken kasarken istemeden bile para için kasar adam sonra sıkılır.

e oyunda saten funny playe yatkın herkese 1m i vermişler hiç dertleri olmasın die biz stres atmak için eğlenmek belkide arkadaşlık kurmak için girelim die yapmışlar.
    yani admaalrın istei bizim amacımızın bi lvl e ulaşıp kral olmak kasmak deil
    eğlenmek girip bazen gülmek bazen üzülmek bazen sevinmek eğlenmek için yapmışlar.bizim amacımızıda eğlenmek yapamya çalışmışlar.

saten öbür türlü kasmak kral olmak için oynana oyunlarda kas kas neree kadar bi yerden sonra sıkar..
  • bu oyunda yetenek onemli bu dogru (byaekho yi oynuodum adını yanlis yazmıs olabilirim kaplan gibi olan) karsımdada esit lwl bi cift kılıclı. kıyasıya bi rekabet war. bir o bir ben kazanıyorum. yeni skilleri acmaya calısıyoruz. bunları kullanarak birbirimizi yenecez ya son skill 40 000 kusur istio. onu almak için yanıp tutusuyorum ama ertesi gün pc i bir acıyorum 1m. once sewiniyorum. sonra butun ne warsa alıyorum. sonra arkadasla savasıyoz. ama bu biraz yavan geliyo.sıkılmaya baslıyorum giderek amacıma ulastım herseyi aldım ama zevk? sıfır...
  • nieki senin için zevkli olan para kasmak item almak skill almak mı?

benim için combo yapmak adam eksmek mob kesmek vs.vs.

hemde bi ipucu baekhodaki o 40k lık skill saten bi işe yaramıo hiç ii deil
    en ii si ikinci sırada 5k ya olan elini yere sokup patlatıo ya o süper dmg verio 30 20 20 60 vuruo bende...
  • yani benim demek istediim en önemli şey bu oyunda para olsada saten bek bi faydası omluo yani paran oldu herşeyi adlın die kral olamiosun.itemler hiçbi işe yaramıo nerdeyse sadece runeye runede saten çok deeeeerli şeyler yok...

skill desen o baekhonun skilleri mesela normal düz vurmayla aynı dmg verio bi farkı yok nerdeyse.sadece bazıalrında 20 dmg fln fark var....

yani para olsada olmasada bişi farketmio.önemli olan yetenek beceri deneyim..

sende para olsada aynı pvp olmasada...karşındaki adamda full giysili oslada aynı pvp olmasada.sadece belki adamın attackı 10 daha fazla olur arada critical vurur.resist i vardır o kdr onlarda pek etki etmez...
  • @ Executioner123

Burada kral olmak isteyen yok. skiller onemsiz demişsin yapma etme. kukreme rakibi senden uzaklastırır. bi tane kalkan kırma gucu war.kukreme fire ve expert runeler ilen manyak vuruyor. yani skiller onemsiz deil. bu oyun iki skille oynanmaz. senin dediine (hack kalmadıda x trapla gitti)gore o zaman herkes hack kullansın gunz da macra kullan ama eglenelim. f tusuyla yapılan skill hep yapılsın hiç bitmesin ama eglenelim. ben eglenemem acıkcası
  • Now run program please wait a moment dio takıldı sanırım
  • bekle gecmesi lazım
  • AAaaa ok arka planda uptade yapıomus 4/6 ben gelioom xD
  • bu arada

@DolZ

Saol kardeş
  • Ok Ok az kaldi geliom da sen niye oyunda deilsin bana para verebilir misin sanırım bende 1m olmıcak zzz :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowMG -- 17 Kasım 2006; 17:23:50 >
  • kime dedin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: __DreamFall__

@ Executioner123

Burada kral olmak isteyen yok. skiller onemsiz demişsin yapma etme. kukreme rakibi senden uzaklastırır. bi tane kalkan kırma gucu war.kukreme fire ve expert runeler ilen manyak vuruyor. yani skiller onemsiz deil. bu oyun iki skille oynanmaz. senin dediine (hack kalmadıda x trapla gitti)gore o zaman herkes hack kullansın gunz da macra kullan ama eglenelim. f tusuyla yapılan skill hep yapılsın hiç bitmesin ama eglenelim. ben eglenemem acıkcası

kardşe diomya onların dmg i en çok 20 30 fark eder çok büyük bişi deil...hemde ben hackle mi diorumda tabiki o zevkli deil sen nie konuyu çarpttın annamadım

• yaw ornek verdim sadece bu arada uzatmaya gerek yok bende sende fikirlerimizi ve bildiklerimizi söyledik arkadaslar oynar gorur
  • doru sölüosun...
  • Bugün oyun içi bir hack ile karşılaştım

Oyun başlar başlamaz,Oyun bitiyor ve Tek kişi sürekli o kazanıyordu.
    serverdende cıkılmıyordu anca alt-f4 ile cıkabildim.

Bu oyunda lamer olmuş arkadaşh
  • Abi ben oyunu oynuonda biraz garip olmus lvl 1 ler ustlerini 1m le döşemişler herkesi kesiolar maşallah bana gift verin lütfen çıplak kaldım
  • adam belki vlvl ini düşük göstermiştir hiding ticket le istediin lvl olabiliosun 60 a kdr...

bide oyunda sana para fln gönderebilirim adım TheFreakFace

ekle...
  • Saol Adım BlaziNomad şimdi girio musun?
  • kan ben seni ekliyorum şimdi oyuna giricem zaten bana üstümü döşicek-silah-skill-guard için para versen yeter xD çok mu oldu-- ben şu uzun silahlı herifi seviorum
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.