Şimdi Ara

Infiniti FX35

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
19.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu aracın ne kadar yaktığını,teknik özelliklerini,sorun çıkartıp çıkartmadığını bilen var mı aranızda ??

Ayrıca intenetteki ilanlarda sadece 2004 ve 2005 model olanları var ve neredeyse hepsi az kullanılmış.Sebebi yakıt mı acaba ??

Bilgi verirseniz sevinirim

• onu bunu bilmiyorum ama manyak güzel bir ses geliyor araçdan. ne zaman yanımda bitane geçse o sesi dinlemek için ölee peşin sıra bakıyorum...
  • Bildiğim kadarıyla bu araçta 350 Z motoru kullanmışlar..
  • Kimsenin bilgisi yok sanırım.İşin kötüsü internette de bulamadım.

2004-05 modelleri 70.000'e satılıyor.Hem de araçlar 25-30.000 km'de.
  • Dayımda FX45 modeli var LPG siz binilmez o kadar söleyim size şehir içi İstanbulda yaklaşık 23lt yakıyordu en son. Motoru oldukça kuvvetli bnm diye aracı ışıklarda geride bırakırsınız hot hatch olsa bile fark etmiyor fazla. Vergisi yüksek bakım maliyeti nispeten yüksek ancak kendisi satmayı düşünmüyor (benzini fabrika karşılıyor).

Arkadaşım daha yeni aldı izmirde FX35 LPG ile 350 -400 yakıyor genç işi kullanımda.
  • bu aracın motor sesinin sırrı nedir acaba

gerçektende hayranlık uyandıran bir sesi var bence

birde bu araçların kmlerine bakarken uyanık olun derim

çünkü araçlar mil cinsinden kadrana sahip

yani 40000 km de sandığınız araç 64000 km de olabilir

sadece uyarı
  •  Infiniti FX35

araç çok güzel ama çok benzin yakıyor.
  • Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar

Özellikle km durumu enteresan...Bu işte bir gariplik olduğunu tahmin etmiştim zaten
  • şu aracları almayı düşünüp nekadar yaktığını düşünenleri anlayamıyorum:) kaskosu desen dünya para dır . vergisi gene cok tuzlu aracın kendisi zaten pahalı tek sıkıntı cok yakar mı . belçikalı türk gibi ferrari ye lpg de taktıran vatadaşlarımızda mevcuttur. yakıtı dert ediyosan dizel suv lere bakcaksın . aracta 350 z motoru var . o kiloda 3.5 cc 6 silindir 280 hp aracın ne kdar az yakmasını beklersinki
  • 2009 da kasa değiştirdi fiyatları biraz daha aşağılara gelebilir eğer yeni kasa ülkemizde tutarsa
     Infiniti FX35

• Fx35 alıcak kişi bunları düşünmez dizel Sorento alır..

Düşünüyorsanız buyrun..

Nissan 350z ile motoru aynı..
    6 ileri değişken zamanlı Cvt şanzumanı mevcut..
    Şehir içi karışık 15-20lt civarlarında yakıtı olur..
    Sesi müthiş, sert direksiyon ile spor araç ruhuna bürünmüş sayko bir araç..
  • 70.000 YTL'lik araç alırken neden yakıt merak edilmesin ki ??

Bu tarz cevap yazan arkadaşların petrol istasyonları olduğunu düşünmüşümdür hep...Dizel Sorento dediğiniz araç 85.000 YTL...0 km alıp satmak zorunda kalsanız en az 10-15.000 zarar edeceksiniz...alacak adam belki 7-8 ayda bir araba değiştiren biri...küçük dağları benzin severler yarattı sanırım

Dip not : Infiniti almayı düşünen kişi ben değilim.Ama ben olsaydım da yakıtını merak ederdim
  • Yakıtı tabiki düşük değil ama performansı ve görüntüsü ile sorunsuzluğu birleşince oldukça iyi bir araç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sar2te

70.000 YTL'lik araç alırken neden yakıt merak edilmesin ki ??

Bu tarz cevap yazan arkadaşların petrol istasyonları olduğunu düşünmüşümdür hep...Dizel Sorento dediğiniz araç 85.000 YTL...0 km alıp satmak zorunda kalsanız en az 10-15.000 zarar edeceksiniz...alacak adam belki 7-8 ayda bir araba değiştiren biri...küçük dağları benzin severler yarattı sanırım

Dip not : Infiniti almayı düşünen kişi ben değilim.Ama ben olsaydım da yakıtını merak ederdim

valla 3500cc 6 silindir 2 ton aracın cok yakacağı garanti . yakıtdan ürken adam için 2000 cc den fazlası hikaye o yüzden komik geliyor . istasyonum yok bu arada . ayrıca ben infiniti bakcak olsam yakıtını düşünmem. zaten cok yakacağı belli .
  • Harbiden bu araca LPG takanlara guluyorum. Be adam paran yok, o zaman alma. Ya da paran kiymetliyse binme bu araca da. Sirf hava atmak icin neler yapiyor yurdum insani.

Arkadasimda var arac. Bir ara kullandim. Gercekten iyi kaciyor. Yol tutusu da iyi. Motor sesi cezbediyor. Bulundugum yerde cogu kimse bu araca sahip. Peynir ekmek gibi satiliyor desem yeridir. Herkes memnun gibi. Burada bu tur araclarin servisleri yedek parcalari bol.

Ama TRyi bilemem. Yedek parca sikintisi yasayabilirsin. Boyle araclari olan kisiler, genelde bir araca daha sahip olurlar. Bu araca birsey olunca, tamir edilinceye kadar diger aracina binmek icin.
  • Artık LPG li araç mantığınızı değiştirin lütfen.. dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz. yok bu arabayı alan yakıtını düşünmez gibi cahilce bir yorum yapmaktan vazgeçin lütfen arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iekinler

Artık LPG li araç mantığınızı değiştirin lütfen.. dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz. yok bu arabayı alan yakıtını düşünmez gibi cahilce bir yorum yapmaktan vazgeçin lütfen arkadaşlar..

yorum yaptığın mesajı yaklaşık 3 yıllık..
    bence sen biraz büyü forum adabını öğren öyle yazmaya başla..
  • fx35 gercekten zengin jipidir. Q7 fakir jipidir diyorum ve tartismayi baslatiyorum. Fx35 cok yakar binemessiniz. Hee nekadar yakiyor dersenizde zaten almayin derim :D dizel q7 filan bakin az yakar cok kacar hesabi basiniz agrimaz.
  • Ben aslında maserati alacaktım, fakat öğrendimki çok yakıyormuş.

Yakıta göre araç aradığım ve kıyasladığım için micrada karar kıldım.

Keşke fx35 in 1.4lt hacimli motoru olsada az yaktığı için alsam.

Bizim arkadaşlar çok bilgisiz onlar sadece aracın karizmasına bakıyorlar hiçbiri yakışını incelemiyorlar, haliyle onlar benim gibi iktisat mezunuda değiller. sorduğumda işadamıyız diyorlar diplamaları bile yok zavallılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

bu aracın motor sesinin sırrı nedir acaba

gerçektende hayranlık uyandıran bir sesi var bence

birde bu araçların kmlerine bakarken uyanık olun derim

çünkü araçlar mil cinsinden kadrana sahip

yani 40000 km de sandığınız araç 64000 km de olabilir

sadece uyarı

Nissan v6 motorları öyledir.
    Benzer ses infiniti l30 ve maximalardada var.

Gerçekten inanılmaz sesi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.