Şimdi Ara

inferno diablo down ( solo barbarian )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

daha önce bizim ülkemizde solo kesildimi bilmiyorum. çok takip edemedim forumu.

tamamen solo act 1 act 2 act 3 ve act 4 gidilerek diablo'yu solo kesmiş bulunmaktayım.

act 1 / 2 / 3 patchden önce act 3'ün sonu ve act 4 patchden sonra clear yapıldı.

en çok zorlayan boss haliyle diablo oldu o da aslında zorluğundan ziyade uzun ve sıkıcı bir dövüş olmasından kaynaklı.

barbarian olarak inferno farm tamamen item'e bağlı.

sizi yakışıklıyla tanıştırıyım :)

• Hileyle bende yaparım tabi. Gold dupe ile felan yapmadıysan ben de insan değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 hafta once kesmistim solo wizardla sonra 2 hafta once barbarla da kestim, yani turkiye`de ilk olmadigina emin olabilirsin, eminim bir cok kisi kesmistir.
  • umarım hardcoredur yoksa gereksiz topik açmaktan 3 yıla kadar hapis cezası var
  • quote:

Orijinalden alıntı: oray

4 hafta once kesmistim solo wizardla sonra 2 hafta once barbarla da kestim, yani turkiye`de ilk olmadigina emin olabilirsin, eminim bir cok kisi kesmistir.

Yani 1.5 ay olacak illa kesmişlerdir.Ne yazık ki gereksiz bir topic olmuş
  • gaza geldim bende az önce kestim.

• her diabloyu kesen kendini türkiyede ilk sanıyor, aynısını biri 3 hafta önce falan açtı nası bişey bu iş çözemedim
  • bende ıskelet kestım sımdı
  • Normal modda oyunu bitirdim diye konu açan var. Gayet doğal karşıladım ben. Tebrikler dostum güzel karakter
  • quote:

4 hafta once kesmistim solo wizardla sonra 2 hafta once barbarla da kestim, yani turkiye`de ilk olmadigina emin olabilirsin, eminim bir cok kisi kesmistir.

doğrudur. ben solo barbarian olarak kestiğim için paylaşmak istemiştim. sanırım bazılarına paylaşım anlamsız geliyor. foruma sayıyorum bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fengshyia

Normal modda oyunu bitirdim diye konu açan var. Gayet doğal karşıladım ben. Tebrikler dostum güzel karakter

teşekkürler. doğrudur yada yanlıştır. forum açılması mesele değil. silinebilirde. önemli olan buraya gelip paylaşmaktı.
    ben eminim buraya gelip dalga olsun diye yazı yazanların yarın fikir alışverişinde talep edeceklerini.
    neyse sallayın
    yeren ya da teşekkür eden herkese teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mageji

quote:

Normal modda oyunu bitirdim diye konu açan var. Gayet doğal karşıladım ben. Tebrikler dostum güzel karakter

teşekkürler. doğrudur yada yanlıştır. forum açılması mesele değil. silinebilirde. önemli olan buraya gelip paylaşmaktı.
    ben eminim buraya gelip dalga olsun diye yazı yazanların yarın fikir alışverişinde talep edeceklerini.
    neyse sallayın

Ayrıntılı bilgilerinizi vereblir misiniz? Resist?Block? vs...

• 42k dps
  • evet abi 42k dps bende şaşaırdım one hand bide göstere bilirmisin acaba.
    Bir de ne sorcam wow daki gibi siteden game tag search edip item lere baka bilicezmi acaba böle birşey gördüm gibi hatırlıyorum ana sitesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

Bir de ne sorcam wow daki gibi siteden game tag search edip item lere baka bilicezmi acaba böle birşey gördüm gibi hatırlıyorum ana sitesinde.

http://us.battle.net/d3/en/blog/5406050
  • quote:

quote:

neyse sallayın

kardeş dediğin gibi sonuçta forum burası; millet ne derse desin, niye "öyledir böyledir" diye cevpa veriyorus, biraz kızmışsın belli

takma boşver; ayrıca tebrikler, ilk son mühim değil, infernoda solo diablo kesmek her türlü maharettir benim nazarımda, tabiiii; tüm gear'ın satın alınarak mı oldu? yoksa farm itemi de var mı? satın aldıklarını gold ile mi Euro ile mi aldın? önceden para ile gold almış mıydın? yoksa dürüst olmak gerekirse; herkes basar parayı alır en kral itemleri herkes keser icabında; işte bu maharet değil... en azından farmladığın goldlarla almak lazım itemleri (yani onu kestim bunu biçtim demek için diyorum, yoksa isteyen bastırsın parayı alsın benim cebime mi zararı sanki)

char iyimiş yalnız, ben de şimdi barbar kasıyorum umarım böyle bişi yaparım

• quote:

quote:

doğrudur. ben solo barbarian olarak kestiğim için paylaşmak istemiştim. sanırım bazılarına paylaşım anlamsız geliyor. foruma sayıyorum bunları.

Burasi forum. Buraya konu açıyorsan insanlarin yaptiklarin hakkindaki dusuncelerine gogus gereceksin. Hakaret de edilir alay da edilir takdir de edilir. Herkese her seyi begendirmezsin. Gelen mesajlara mizmizlayacaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferim sana.
  • Adamın hevesini kursağında bıraktırmışınız.Ne güzel sevincini ,başarısını forumda paylaşmak istemiş.
    Hepiniz infernoda kestinizde sanki daha adama laf yapıyosunuz.Çoğunuz infernoya bile gelemediniz.
    Bu arada tebrik ederim arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorsairSA

Adamın hevesini kursağında bıraktırmışınız.Ne güzel sevincini ,başarısını forumda paylaşmak istemiş.
    Hepiniz infernoda kestinizde sanki daha adama laf yapıyosunuz.Çoğunuz infernoya bile gelemediniz.
    Bu arada tebrik ederim arkadaşım.

Komikmisin?... sanki skill isteyen bi oyun, sadece zamana bakar.
    Aynı bi MMO gibi grind vsvs. Burda competitive rts oynamıyoruz heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poopsy -- 25 Haziran 2012; 18:24:29 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.