Şimdi Ara

infantino ve 6 saat furyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşalr sayın fifa başkanı gelmiş hoşgelmiş lakin boş gelmedigi kesin şimdi erman hoca en tepedekilerle görüştü dedi. serkan tff mi dedi oda alaycı bir ifade ile daha üst makamları kastedercesine bir gülümseme attı. yakında kokusu çıkar ama bizi yavaş yavaş birşeylere hazırlıyorlar gibime geliyor. bir sabah uyanıp şok olmayalım diye... sizce neden geldi bu adam (tabi doğruysa a haberin yalancısıyım :D)) ne hesaplar yapıldı merak ettigim için için soruyorum sakın yanlış anlamayın takımlara düşmanlıgım yok bu konu ocaktan beri konuluşuluyor merak ediyorum açıkçası...

• Fener kume dusurulecek ts ye 2011 sampiyonkugu verilecek gs nin elinden kupalari alinacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

Fener kume dusurulecek ts ye 2011 sampiyonkugu verilecek gs nin elinden kupalari alinacak

Elimizden ancak içinde kahve olan kupayı alırlar. Biz kazandığımızı geri vermeyiz sizin gibi.
  • Ronaldo reklam çekmeye geldiydi onu karıştırmışlardır a spor bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşalar bu durum ciddi son haberlerde cumhurbaskanı ile 3-4 saat görüştügü söyleniyor bence ortada birseyler var ve her neyse kötü birsey ya vazgeçirilmeye calışılıyor infantino ya da orta yol bulunmaya çalışılıyor
  • Cumhurbaşkanıyla görüşmedi.Tüpçüye ya siz cezaları verin ya da iş bize kalırsa cezalar çok daha ağır olacak dedi.Kaçışın olamayacağını söyledik.Fenerbahçe küme(ler) düşürülecek.Trabzonspor'a hem maddi hem de manevi kayıpları telafi edilecek.
  • Bilgim Yok kimle görüştü yada görüşmedi her yerde farklı haberler dolaşıyor:)) ama şu kesin ki Türkiye'ye geldiği kesinleşti kızın biriyle fotoğraf çekinmiş beyler Twitter'da gördüm. Kokusu çıkacak yakında ama kulüplerle ilgili bir yaptırım uygulanırsa sonuçları ağır olur umarım en hayırlısı neyse o olsun kimsenin hakkı kimsede kalmasın.

• Dun trabzon-fener arasindaki CAS davasi icin oldugu ima edildi Asporda. Toptan kume dusurceklerse dusursunler bitsin bu muhabbet.
  • Aynen çok uzadı yorumcularda birşey diyemiyorlar muallakta kalıyor

• Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart'taki CAS kararı öncesi 20 Mart'ta TFF Kulüpler birliği yayıncı kuruluş ve sponsorlar bir araya gelecek

Bu sefer iş ciddi

infantino ve 6 saat furyası

• Bu saatten sonra küme düşürebileceklerini sanmıyorum.
  • nasıl hayal kuruyorlar müzede kupaya bakmaya gelirler anca
  • Ulan 6 yıl geçmiş hala nasıl bir umutsa...
  • Micro_Processor kullanıcısına yanıt
    cumhurbaşkanının toplantısı ilginç hem zamanlama açısından hem katılacak kişiler açısından. futbolun her kesimini çagırıyor hayra alamet değil. ben şahsen bizi birşeylere hazırladıklarını ve bunlarıda yorumcular aracılıgı ile yaptıklarını düşünüyorum. bir anlamda nabız ölçümü yapıyorlar bakın fıfa başkanı gelmişti demekki bunun için gelmiş diyecegiz birsey olursa. ben şahsen yöneticilerinde bazı seylerden haberdar olduklarını düşünüyorum.
  • Hepsine evet dedirteceklerdir :)
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    gündemi iyi takip etmek lazım ben takip edecegim bu konu ile alakalı yorumlara, dik çıkış yapanlar var mı diye özellikle bakacagım. bilirsiniz bizim ülkedeki futbolla ilgilenen insanlar fifa ve uefadan genelde kara bir haber geldiginde ondalardan önce haber ediyorlar:D
  • kume dusurme olacagini zannetmem. oyle birsey olursa sadece alanya ligde kalir
  • Abicim şu ligde şikeye karışmamış takım yok, anlayın artık bunu. Şikeye az karışmış-şikeye çok karışmış takımlar var. Kim ne kadar karışmışsa bizde dahil herkes cezasını çeker umarım.
  • ayneeeen ayneeen Feneri küme(ler) düşürecekler aynen Trabzonada kupasını vericekler aynen İnfantino sessiz sedasız şafak operasyonuna çıkmış yürü bee
  • Kaynak sıkıntılı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.