Şimdi Ara

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.112
Cevap
15
Favori
84.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Killzone ile beraber Ps4 ün gözbebeği bu oyun şuanda. ilk 2 Underrated oyundan sonra bu oyunla gereken ilgiyi görmeli.
  • Infamous Second Son 1080 P 30 FPS geleceği açıklandı.
  • Bu oyunun türkçe gelmesini çok istiyorum infamios 2 türkçe dublaj çok başarılıydı çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe duyurulacakmı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive)

İçerisindeki sürüm , Collector's Edition'dan tek farkı , bordo berenin olmayacağı ve birkaç içerik eklenmemiştir. Cole Mont'u sanırım en işimize yarayacak olan nostaljidir.
  • Bu oyunu oynamaktan büyük keyif alacağız.
  • FENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.777651672260830.1073741840.115605765132094&type=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 25 Kasım 2013; 20:01:54 >
  • Grafikler gözüme çok hoş gözüktü, fakat oynanış pek bana göre gelmedi sanırsam. Türkçe dil desteği ile çıktığını göz önünde bulundurursak senaryosuna güvenebilirsem almayı düşünüyorum. Oynanışı benimsemem için senaryoya bağlanabilmem yeterli. Umarım çok klişe değildir.
  • Infamous Second Son'a Heyecanlanmak için 7 Neden..

• infamous 1'i sevmiştim, plat kaplama yapacak kadar oynamıştım. Oynanış dışında, atmosferi falan iyiydi.
    2'yi az oynadım, ortam pek sarmamıştı açıkçası.

Second Son da pek çekici gelmiyor. Şehir olarak Seattle seçilmiş zaten, mekanlar fazla normal. Bir de oynanışta dumanlı bir şeyler, böyle duvardan geçmeler falan, sevmedim.

Biraz ucuzlayınca tabi alacağım, grafikleri görmek ve temel mantığını (binaya tırman, trafiğin ortasına dal. İyi-kötü tercihi vs.) sevdiğim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

infamous 1'i sevmiştim, plat kaplama yapacak kadar oynamıştım. Oynanış dışında, atmosferi falan iyiydi.
    2'yi az oynadım, ortam pek sarmamıştı açıkçası.

Second Son da pek çekici gelmiyor. Şehir olarak Seattle seçilmiş zaten, mekanlar fazla normal. Bir de oynanışta dumanlı bir şeyler, böyle duvardan geçmeler falan, sevmedim.

Biraz ucuzlayınca tabi alacağım, grafikleri görmek ve temel mantığını (binaya tırman, trafiğin ortasına dal. İyi-kötü tercihi vs.) sevdiğim için.

Katılıyorum virgülüne kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

/>

ya bu adam havacı değil mi elektrik mi emiyor
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Bu neon gücü yani özel güçlerinden sadece biri...
    Senin söylediğin ise Smoke yani duman gücü..
  •  inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive)

• Görsel anlamda bizi tatmin edecek oyun şu yayınlanan videolara ve görsellere baktığımız zaman. Renk cümbüşü göreceğiz.
  • 1080p mi gelecek oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

1080p mi gelecek oyun

evet 1080p 30fps diye biliyorum.
  • SiPAHi_ S kullanıcısına yanıt
    videodan gördügüm kadari ile aa fakiri bir oyun malesef :( her ne kadar 1080p 30 fps olsada aa olmayinca siritiyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

videodan gördügüm kadari ile aa fakiri bir oyun malesef :( her ne kadar 1080p 30 fps olsada aa olmayinca siritiyor malesef.

399 dolara bu kadar. 8XAA istiyorsan PC al.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.