Şimdi Ara

inekle.com nasıldır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar bu internet sitesi hakkında bilgisi olan var mıdır?
    önerir misiniz? ya da benzeri internet siteleri hakkında önerdikleriniz ya da önermedikleriniz varsa yoruma bekliyorum.

• max 100k
  • Dostum şimdi ineklenin prensiplerinde en iyi üniversitelerden öğrenciler almak var. Orada gördüğün insanların en düşüğü 20binlik ve bu yollardan geçmişler.
    Ders anlatmaları konusunda pek bir şey diyemem hocadan hocaya değişir ama sorularını orada çözdürmen ciddi yarar sağlar. Ben okulda soru çözümlerine katılıp 40 dakika bekleyip 5 soru çözdürmektense çözümlü kaynaklar kullandım. Ancak bazen çözümlü kaynaklar yetersiz kalıyor. O gibi durumlarda özel hocan yoksa buralara atacaksın sorunu. Hem öğrenciler kazanıyor, eğitim hayatlarına katkıda bulunuyor hemde senin işin çabucak halloluyor.
    Bunun dışında forumda "tavsiyeler verin .s.s" diye açtığın konulara orada düşük ücretlere birinci kişiden aklında soru kalmadan dinleyebilirsin.
  • Teşekkürler
  • zekiamacalisiyor kullanıcısına yanıt
    Ben inekle'de ders veren hocalardan biriyim. Sistemi gerçekten çok başarılı buluyorum fakat son zamanlarda biraz aktiflik sorunu görüyorum. Bir de sistemde yenilikler yapılabilir, çok basit mantıkla ilerliyor ama bunun sebebi de vakfın böyle bir projeyi üstleniyor olması. İşin içinde ticari kaygı yatmadığından bazı sıkıntıları olabilir. Senin aklına takılan soruların varsa yanıtlandırabilirim.
  • Hocam matematik geometri alanında yardımcı olursanız çok sevinirim.İsminizi soyisminizi dmden atarsanız.10 dakikalik promosyon dakikalarımda görüşebiliriz.Sorularımı size sorabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.