Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

##Industry Giant 2 oynamış olan varmı :) ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> ##Industry Giant 2 oynamış olan varmı :) ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2078 Mesaj
    Arkadaşlar biliyorum çok eski bir oyun ama ben baya sevdim bu oyunu.Oyunun elimde ispanyolca versiyonu var.Oyun fx5200 olan p4 2.0 makinede çalışıyor fakat amd sistemde 6600gt pcı-ex de çalışmıyor.Bütün yamaları denedim olmadı.Yardımcı olabilecek varmı?Fikirlerinizi bekliyorum...

|
    |
    |
    |

ne hatası veriyor oyun..
    |
    |
    |
    |

ne hatası veriyor da çalışmıyor onu soruyorum

hatanın türüne göre çözüm bulabiliriz belki
    |
    |

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

tamam anladım çalışmıyor da

ne hatası veriyor da çalışmıyor onu soruyorum

hatanın türüne göre çözüm bulabiliriz belki

Hocam hata ispanyolca olduğundan bişey anlamadım sayılır.Ama oyun başlamadan önce enginetest programı ekrankartımı ve çözünürlük ayarlarını kontrol ediyorya işte orda kalıyor.Sürekli tekrar tekrar test yapıp duruyor.Defalarca denedim.Yani oyun pcı-ex vga ları desteklemiyor....
    |
    |
    |
    |
    The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood
  • Binbaşı
    1395 Mesaj
    revoltu arıyoprum ben elinde o oyun olan varmı bide locomanianın cd keyini bulamadım pm ile bana mesaj atarmısınız
    |
    |
    Happy with what you have to be happy with, you have to be happy with what you have, to be happy with what you have, you have to be happy with what you have to be happy with what you have to be happy with...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.