Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İndirmeye çok yüksek hızla başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> İndirmeye çok yüksek hızla başlıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Herhangi birşey indirmeye çalıştığım zaman 512 k internet bağlantım olmasına rağmen bazen 100 ile indirmeye başlıyor ve bu bazen 30 sn devam ediyor sizde de böyle mi oluyor

|
    |
    |
    |

Steam ID: kaynare

CPU: i5 760 || CPU COOLER: Corsair H100i || MAINBOARD: Asus p7p55d || RAM: Corsair XMS3 8GB DDR3 2000Mhz || GPU: Sapphire HD7850 2gb OC || SSD: Kingston V300 || HDD: 500gb Seagate 7200 rpm 16mb sata3 || CASE: Corsair 400R || PSU: Corsair Cx 750 Watt 80+ || Display: LG E2250V 21,5 inç 1920x1080 LED HDMI || HEADSET: Sound Blaster Tactic 3D Rage || MOUSE: Steelseries Kinzu V2 Pro || KEYBOARD: Logitech K200
    Çalışanlarının yarısına yakını asgari ücret alan ve asgari ücretin, açlık sınırının altında olduğu bir ülke hayal edin ve hükümetinden çok memnun bir halk.
  • Teğmen
    244 Mesaj
    ya öyle oluyo gösteriyo imrendiriyo geçmemiz için daha yüksek hıza
    |
    |
    Bende de 780-800 ile başlıyor 750 ile devam ediyor çünkü uydu.
    |
    |

Orjinalden alıntı: ozanunal

Bende de 780-800 ile başlıyor 750 ile devam ediyor çünkü uydu.

dallga geçme aaaa

biz normalin iki katı bulsak seviniyoruz
    |
    |

• Yarbay
    3520 Mesaj
    uydu warmış olurmu olur.....bende ilk başta cook yüksekten başlıor amma sonra yerin dibine inio
    |
    |
    download icin tıkladıktan sonra sen nereye indirecegine karar verene dek gecen sure boyunca veri depolanıyor ve sen masaüstüne yada herhangi bir klasöre indirsin diye onayı verince bu birikmis veri yüksek bir hizda sana akıyor olay bundan ibaret yani download ortalaman her zaman aynı oluyor ve aynı sürede indiriyorsun her zaman
    |
    |

Orjinalden alıntı: meco

download icin tıkladıktan sonra sen nereye indirecegine karar verene dek gecen sure boyunca veri depolanıyor ve sen masaüstüne yada herhangi bir klasöre indirsin diye onayı verince bu birikmis veri yüksek bir hizda sana akıyor olay bundan ibaret yani download ortalaman her zaman aynı oluyor ve aynı sürede indiriyorsun her zaman

Öyle olsa o zaman ben nereye kaydet derken bir saat bekledim diyelim. O zaman 1 saatte download olabilen birşeyin hemen inmesi gerekir. Bence bu doğru değil. ama oladabilir.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: everlasting

quote:

Orjinalden alıntı: meco

Öyle olsa o zaman ben nereye kaydet derken bir saat bekledim diyelim. O zaman 1 saatte download olabilen birşeyin hemen inmesi gerekir. Bence bu doğru değil. ama oladabilir.

ben bu olayın oldugu downloadlarda öyle yapiyorum zaten (crackler gibi ufak tefek seylerde) sonra onayı verince pat masaüstünde
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.