Şimdi Ara

İndirme hızında en hızlı interneti Turknet, yüklemede Turkcell sundu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
10.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla ben akşamları genelde film indiriyorum ama paketim 36mbit neredeyse tamamını kullanıyor. online oyun tekken 7 oynuyorum çok iyi bağlantı hızı
  • kesin turknet 1 yıldan fazladır kullanıyorum sıkıntısını görmedim hiç düşünme

• Dalga mı geçiyorsunuz? Turknet beş para etmez hizmet sunmak aciz bir firma. Sürekli kopmalar yaşadığım için iptal ettirme kararı aldım. Bana modeminizden kaynaklıdır yeni modem alıp deneyin hızınızı da ücretsiz 35 mpbs yapalım dediler. 300 lira verdim yeni modem aldım. Sıkıntılar devam etti, sürekli kopma oluyor ve diğer odalardan internet çekmiyordu. Modemin dibine gidip oradan bağlanıyorduk. 35 mpbs falan yalan oldu. Bana boş yere 300 lira harcatıp modem aldırdılar ya hakkım helal değildir. Eski modemim de sağlamdı. Kandırıldım. Başka bir servis sağlayıcısına geçiş yaptım ama Turknet, taahhütsüz olmasına rağmen diğer firmaya gecmemem için elınden gelen k.hpeliği yaptı. Ayrılmak ve başka firmaya geçmek isteyenlere bunu yaptığını öğrendim. Siz siz olun, Turknet e bulaşmayın. Düşman başına.

• Normalde türk telekomun kesin yerlerde dir, ortalamayı arttıran kurum ve kuruluşlar.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen modemin wireless bandı evinizdeki diğer kablosuz cihazın bandıyla çakışıyordur. Benim başıma gelen olayda Mouseu oynatınca internetim gidiyordu. Modemin bandını değiştirdim sorun çözüldü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blıkesir'de de büyüyor ama bölge sorumlusuyla görüşmeme göre 2 yıl geriden geliyor. Bekleyeceğiz.
  • Lütfen kötülemek için kötülemeyin
    Öncelikle bina içi kablolama sorununuzu çözün adam gibi bir modem satın alın. Beş para etmez modemler ile iş olmuyor Tt alt yapısı kötü ise adamların yapacağı bir şey yok
    Eski evimde tt 8mbit/800kb adsl verirken
    Yapa ile 12mbit /1034kb Türknet ile alabildim
    http://www.dslreports.com/ girin bir test yapın bakalım Türknet vdsl kullanıyorum bu sonuçları alabilen varmı.İndirme hızında en hızlı interneti Turknet, yüklemede Turkcell sundu İndirme hızında en hızlı interneti Turknet, yüklemede Turkcell sundu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz55

Özellikle Türktelekomu aradım olduğum yer kaç mbps destekliyor diye sordum 78mbps dediler, 122TL aylık ödeme ile 50mbps aldık, test ediyoruz 47mbps çıkıyor, iyi yani ağlayan arkadaşlar hangi kafayla alıyorlar bu abonelikleri anlamıyorum, git bi sor danış neyi destekliyor, ezbere abone oluyorlar. sonra ağlarlar.
    şöyle çok bilmiş şeyler söylemiyor musunuz insan fıttırıyor doğrusu
    1997 senesinden beri internet kullanırım ve merak etme en az senin kadar bilirim bu işleri

alırken zaten soruyoruz misal 16 mbit alırsın diyorlar ,ilk yıl gerçekten alınıyor ama 2. yıl 8 mbit bile veremiyorlar
    16 mbit diye satarken satıyorlar ,sonra 1 mbit verdiklerinde ,ama biz size 16 mbit vereceğiz demedik , 16 mbite kadar dedik deyip insanı çileden çıkartıyorlar (16 mbit nere ,1 mbit nere)

bu iş elma armut gibi değil ,bugün o hızı verirler yarın vermezler ,hattın desteklemiyor diyerek
    yasal olarak da bir şey yapamıyorsun ... mbite kadar dedikleri için

• quote:

Orijinalden alıntı: boatox

Muhtemelen modemin wireless bandı evinizdeki diğer kablosuz cihazın bandıyla çakışıyordur. Benim başıma gelen olayda Mouseu oynatınca internetim gidiyordu. Modemin bandını değiştirdim sorun çözüldü.
    bendede aynı sorun var hep ISS'yi suçluyordum mouseu kapattım internet hızlı olmaya başladı, çözümü nasıl yapacağım modem arayüzünden
  • Ben 5 senedir tt net abonesiydim her altı ayda fiatı artırdılar şimdi Mileni.com a geçtim çok memnunum 32 bit hız dediler hiç düşmedi tt net 90 tl dediği 24 bit hizındaki kampanyayı şimdi 75 tl kullanıyorum hemde 32 bit

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkür ederiz. Olması gerektiği gibi... #TurkNet

• felekman kullanıcısına yanıt
    Merhaba, biz her zaman en iyisi için çalışıyoruz. Bu güzel yorumlarınızı görmek bizi oldukça mutlu ediyor. Bu istikrarlı çizgimizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz. Teşekkür ederiz.

• Triac3 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, söylediklerinizde çok haklısınız... Ortak altyapı üzerinden hizmet veriyoruz ve kablo kalitesi ile birlikte iç tesisatı kalitesi oldukça önemli. Biz her zaman için kullanıcılarımızın ulaşabildikleri maksimum hızları vermeye çalışıyoruz. Şu an tüm İSS'ler bazında ortalama olarak en yüksek hız veren TurkNet. Olması gerektiği gibi...

Size nazar değmesin. İnternete bağlanırken kemerinizi takmayı unutmayın :)

• Merhaba, fiyat/performans açışından alınan hizmeti değerlendirdiğiniz zaman birinci zaten belli #TurkNet :) İkinici sırada kim olursa olsun...

• EzioAditore kullanıcısına yanıt
    Merhaba, buyrun gelin. Bizi siz tecrübe edin. Biliyorsunuz hizmetimizi taahhütsüz olarak veriyoruz. Kendimize güvenmesek diğer İSS'ler gibi taahhüt denilen zincirle bağlı tutardık sizi... Biz kullanıcıların özgür olmasından yanayız. Memnun kalmamanız durumunda her hangi bir ek ücret ödemeden hizmetinizi iptal ettirebilirsiniz.

• hector1745 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, nice senelerimize...

• ecs_elite_group kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu güzel yorumları görmek, okumak bizi oldukça mutlu ediyor. Biz siz değerli kullanıcılarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Taahhütle değil gönülden bağlıyız...

• Evde hem Turknet hem kablonet var , turknet rezalet ping değerlerine sahip oldugu için ekstradan kotalı kablonet bağlattım , indirme , netflix vs için turknet , oyun ve upload için kablonet kullanıyorum , ikisine 120 TL ödüyorum , kablonet binada yoktu başvurdum gelip binaya kurdular , apartmanda sadece ben kullanıyorum imza falanda toplamadık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.