Şimdi Ara

İndirme hızında en hızlı interneti Turknet, yüklemede Turkcell sundu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
10.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D-smart net kullanıyorum 16mb paket gelen hız 11mb idare ediyor işte. Upload hızı 4mb olsa güzel olurdu

• Araştırmayı yaparken sadece en iyi hızlar kullanılmış sanırım.
    Yoksa ülkenin %80'i benim gibi garipleri oynuyor olması lazımdı...

Teşekkürler Türkiye, Teşekkürler Allahsız Telekom.

İndirme hızında en hızlı interneti Turknet, yüklemede Turkcell sundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 19 Eylül 2019; 1:16:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Kabloneti anlamıyorum sanki hobi amaçlı çalışan bir firma gibi, yıllardır hizmet verdikleri yerler aynı hep aynı müşterilere hizmet veriyorlar sanırım,
    genişlemeyi düşünmüyorlar. Ne fiber ne kablo gelmedi yıllardır, Turknet olmasa vdsl2'yi bile rüyada görecektim.
    Kablonet Türk Telekom için rekabet edecek bir firma olmaması icin pasifize edildi.

Telekom ihalesi sırasında hali hazırda var olan kablo TV altyapısına ek yapılmayacağı yapılsa da çok az olacağı garantisi verildi.

Dön dolaş aynı altyapı daki kullanıcılara kampanya yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Kabloneti anlamıyorum sanki hobi amaçlı çalışan bir firma gibi, yıllardır hizmet verdikleri yerler aynı hep aynı müşterilere hizmet veriyorlar sanırım,
    genişlemeyi düşünmüyorlar. Ne fiber ne kablo gelmedi yıllardır, Turknet olmasa vdsl2'yi bile rüyada görecektim.
    kablonet hobi olarak çalışıyor,25 yıldır genişlediğini görmedim.dikkat ederseniz eski mahallelerde var genelde.
  • Hmm

• Kablonet kendi halinde takılıyor onlara ne söylesek nafile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınızın tam tersini yaşadım ben de. Önceki oturduğum apartmanda Türksat yoktu. Apartmanda sadece ben başvuruda bulundum, 2 hafta sonra gelip binaya kutu taktılar.

Ayrıca hem Ankara'da hem İstanbul'da 10 yılı aşkın süredir Türksat kullanıyorum, internette asla ciddi bir sıkıntı yaşamadığım gibi müşteri hizmetlerinden de bir hayli memnunum. Aradığımda ulaşabiliyorum, mantıklı cevaplar alabiliyorum ve akşam 22:00'a kadar teknik ekip gönderiyorlar.

• İndirme hızında en hızlı interneti Turknet, yüklemede Turkcell sundu
  • testi Bursada yapınca ping süreleri oldukça düşük. yalnız benim upload daha yüksek çıktı. test pek güvenilir değil sanırım.

speed test ile normal değerler çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceo-tr -- 19 Eylül 2019; 9:57:44 >
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    Ben TürkTelekom omurgası üzerinden hizmet alımını bu yüzden önermiyorum. Eskiden Superonline(hala bazı yerlerde devam ediyor) şu sıralar özellikle TurkNet'ten hizmet alırken TurkTelekom altyapısı ile mi hizmet alacağınızı sorun.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Sıkıntının ciddi bir kısmını, operatörlerin birbirlerini bulundukları apartmana sokmama çabası oluşturuyor. Mahallelere kadar ortak altyapı olsa hem maliyet düşecek hem de operatörlerin ulaşmadığı yer kalmayacak ama ekonomik kriz ortak altyapı çalışmasına da vurdu. Maalesef diğer arkadaşlar kablonetten bulundukları mahalle itibariyle hizmet alamayabiliyorlar.

• TurkNet, nPerf'e İstanbul'da 10 Gb/s sunucu tahsis etmiş. Duygusal bağları güçlü görünüyor. Ayrıca TurkNet sunucusu üzerinden yapılan testlerde ISP'nin kendi hızlarının yüksek çıkması doğal görünmekte.

• Steam e upload yapıyormusun ? :)

• Ben hep 1mbps kullanırım

• ceo-tr kullanıcısına yanıt
    Bursa'da nerede YAPA var?

• Charmlander kullanıcısına yanıt
    birkaç özel firma ve devlet kurumları
  • Suyun başını tutan Ttnet de parayı koyacak yer bulamadı.

• ceo-tr kullanıcısına yanıt
    Bölge olarak bir bilgin var mı peki? Ben Çekirge ve Beşevler adreslerinden sorgulattım ikisinde de YAPA gözükmüyor? Bu test yaptığın bölge neresi?

• ben sppedtest.net'i dikkate alırdım, sonuçta bu az bilinen siteye göre onlarca kat daha fazla test yapılıyordur. yani test sonuçları daha kapsayıcı.

tabi dünyada 97. sırada olduğumuz gerçeği değişmiyor. ekonomisi en büyük ilk 20 ülke listesindeyiz (şimdilik) ve vatandaşlarına verdiği internet ile listede 97. sıradayız ve dünya ortalamasının 3'te 1'ini anca verebiliyor. zaten devletimiz vatandaşlarına 3'ün 1'ini vermesiyle meşhurdur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.