Şimdi Ara

SON FİYAT! Asus VG27AQL1A 10 bit ELMB Sync(0 ghosting net.) 1 ay kullanıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
2.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Siirt İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 SON FİYAT! Asus VG27AQL1A 10 bit ELMB Sync(0 ghosting net.) 1 ay kullanıldı.
    https://www.epey.com/monitor/asus-tuf-gaming-vg27aql1a.html
    Ürün linkteki üründür. Pek çok monitör kullandım ancak UFO testinde hiç birisi bu kadar net ve grainsiz-ghostingsiz değildi. Kargo 50 tl tutacaktır.
    Panel olarak harika bir panel, arkada kablo gizleme yolu var, Eski monitörüme döndüğüm için satılıktır. Paneli rakipsiz ama bağlantıları benim için yeterli gelmedi. Vatan'dan alındı fatura fiyatı 4.400 TL.
    IPS AYDINLATMA
    1MS
    27"
    2K
    10bit
    HDR600
    AMD FREESYNC
    nVidia Gsync
    170 hz yenileme
    400cd parlaklık
    Standı plastik, ergonomik hareket ettirilebilir
    zerre ışık sızması vb. yoktur, sorunsuzdur.

Bunun da fiyatı 3500 TL
    Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Siirt Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27aql1a-1ms-175hz-2k-freesync-ve-g-sync-uyumlu-dp-hdmi-gaming-monitor.html

sıfırı 4159 TL.
    yani 159 TL Fark ile adınıza faturalı ve taksitli ürün almak ister misiniz
    yoksa önce 4000tl gönderip ürünü beklemek veya elden 2ici el başkasına faturalı ürünü almak mı istersiniz :)
  • Ah bide 2k olsa tadından yenmez.
  • alsatalsat A kullanıcısına yanıt
    Hocam 2k zaten monitör
  • İlan güncellendi, bugüne özel fiyat 3800, cil ihtiyaç dolayısı ile.
  • Acil fiyat 3800 mi
  • Fiyata baktığımda pek acil gibi görünmüyor
  • Mentalisttt M kullanıcısına yanıt
    1000 tlye mi vermem lazımdı sevgili donanımhaber ölücüsü arkadaşım? piyasadan 600 700 tl uyguna veriyorum 3000 tl indirim mi yapmam lazım yeterince sıcak olması için?
  • Tiegro kullanıcısına yanıt
    ertesi gün araç almak için il dışına çıkacaktım satılmadı zaten aciliyeti yok, o güne özeldi.
  • BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    Oluculukle alakasi yok acilse sacma sapan fiyatlar yazilmaz ki 300 400 fazla verip sifirini almak varken niye ugrassin millet. Satmak icin koyun su ilanlari
  • Mentalisttt M kullanıcısına yanıt
    İnşallah siz acil bir şey satarsınız da biz %50 indirimle alırız hocam en az. Satmak için değil turşu kurmak için koydum ilana
  • evet durum onu gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalisttt

Oluculukle alakasi yok acilse sacma sapan fiyatlar yazilmaz ki 300 400 fazla verip sifirini almak varken niye ugrassin millet. Satmak icin koyun su ilanlari
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vg27aql1a-1ms-175hz-2k-freesync-ve-g-sync-uyumlu-dp-hdmi-gaming-monitor.html

sıfırı 4159 TL.
    yani 159 TL Fark ile adınıza faturalı ve taksitli ürün almak ister misiniz
    yoksa önce 4000tl gönderip ürünü beklemek veya elden 2ici el başkasına faturalı ürünü almak mı istersiniz :)

• Kanka an itibariyle sıfırında 100 lira pahalıya satıyorsun, 1 ay önce indirimde 3600 TL ye düştü itopyada şuan 3.099 .00 TL
    https://www.itopya.com/aoc-agon-27-ag273qcx-vga-2xhdmi-2xdp-144hz-1ms-freesync-qhd-curved-gaming-monitor/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuvvetMira27 -- 14 Ocak 2021; 23:50:51 >
  • KuvvetMira27 kullanıcısına yanıt
    5100 yazıyor hocam ındırım bıttı galıba
  • xmuratbeyx X kullanıcısına yanıt
    arada takip et geçen ay 3600'a düştü bu 3100 oldu daha aşağıya bile satabilirler.
  • hocam 2650 tl ye 3 aylık bir ürün aldım. alan arkadas 5000 tl vermiş. ürün süper tek kelimeyle. ben herkeze tavsiye ediyorum. diğer monitörlerle kıyaslanmaz. gözüde yormuyor va panel olduğu için

mrb ürün hakkında bilgi istiyorum sizden bende düşünüyorum ama karar veremedim gosting ısık sızması vs sorun sıkıntı varmı kullandıgınız üründe? biraz bilgi verir iseniz sevinirim.

• cellat87 kullanıcısına yanıt

Benimkinde yok hocam ama şans işi biraz bazilarinda olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valla çok iyi almışsın hocam. 240 hz 2k almasam satılacak monitör değil zaten çok güzel monitör. Asusu da aldım mesela, ne doğru düzgün usb girişi var, kulaklık aparat yok, hoparlörler düşük, malzeme kalitesi yerlerde ama daha pahalı. Millete anlatamazsın adı asus olunca daha iyi zannediyor..

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt

Bu benim 2. Aoc monitorüm . Asus monitör de aldim daha önce. Asuslar tn panelide olsa göz yoruyor. Aoc tn panel de kullandım va panelde görüntü çok iyi gozude yormuyor. Bu ürün hakikaten premium bir monitör. 1800r kavis oranı cok iyi. 1500 r ler fazla eğimli oluyor. Göz alışamıyor. Va panel bana göre en iyi panel türü. Ürünü masaya koyunca ben burdayım diye bağırıyor. Çok sekil bir ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.