Şimdi Ara

TÜM BMW 2018 Navigasyon Güncellemeleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
14
Favori
43.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba dostum bende aracımın garitasını güncellemek istiyorum özelden numaramı yazıcam bi iketişime geçsek olur mu
  • Arkadaşlar garanti anlamında sıkıntı çıkmıyor mu biriniz yardımcı olsun ona göre alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Arkadaşlar garanti anlamında sıkıntı çıkmıyor mu biriniz yardımcı olsun ona göre alacağım

Yurtdışındaki BMW servisleri üzerinden sağlanmakta olan bir hizmet olduğu için BMW veritabanına işlenmektedir.
    Yetkili servis üzerinden hizmet aldığınız için garantiyle ilgili hiçbir sorun olmamaktadır.
    Denenmiş, teyit edilmiştir.
  • EVO için Europe 2017-1 yayınlanmıştır.
    Son durumda güncel haritalar:

EVO için Europe 2017-1 (TR'yi de kapsamaktadır)
    NBT için TR 2017, Europe 2017
    CIC için TR 2017, Europe 2017
  • secospacos S kullanıcısına yanıt
    Connected Drive dan kontrol ettigimde asagidaki detay gorunuyor.

Mevcut versiyon: Road Map TURKEY EVO 2015-2*

Guncelleme icin bir link vs. var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark.Knight

Connected Drive dan kontrol ettigimde asagidaki detay gorunuyor.

Mevcut versiyon: Road Map TURKEY EVO 2015-2*

Guncelleme icin bir link vs. var mi?

Merhaba, Şu an 2017-1 Haritası var. Avrupa için mevcut. Turkiyeyi de kapsıyor. İsterseniz İstanbulda yükleme yapabiliriz. Veya ilandaki gibi usb'yi kargolarım
  • Merhaba 1serisi aracıma sonradan NBT EVO yükseltmesi yaptırdım navigasyon 2016-1 ama şöyle bir durum var. Şimdi aracin şasesi ile nbt evo uyumlu degil diye süşünüyorum birde baglanti sırasinda araya bir kutu bagladilar sanirim crack gibi bir olaya yariyor şimdi ben haritayi güncellemek istersem sorun yasarmiyim. Su an havadurumu vs öZellikleri açılırmı bilgi verirseniz memnun olurum saygilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanbrs

Merhaba 1serisi aracıma sonradan NBT EVO yükseltmesi yaptırdım navigasyon 2016-1 ama şöyle bir durum var. Şimdi aracin şasesi ile nbt evo uyumlu degil diye süşünüyorum birde baglanti sırasinda araya bir kutu bagladilar sanirim crack gibi bir olaya yariyor şimdi ben haritayi güncellemek istersem sorun yasarmiyim. Su an havadurumu vs öZellikleri açılırmı bilgi verirseniz memnun olurum saygilar.

Merhabalar,
    Araya kutu bağladılar derken, emülatörlü mü ,yoksa lisanslı cihaz takıp ekstra bir özellik mi eklediler (Bluetooth gibi). Taktırdığınız yerden, lisanslı mı emülatörlü mü öğrenebilir misiniz?
    Emilator var birde yeri gelmişken emiletoru kaldırma işlemi nekadar bilginiz varmı id 5 e yukseltme yapiyor musunuz f20 2015 ed için teşekkürler kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanbrs

Emilator var birde yeri gelmişken emiletoru kaldırma işlemi nekadar bilginiz varmı id 5 e yukseltme yapiyor musunuz f20 2015 ed için teşekkürler kolay gelsin

Merhaba,

Emulatörlü araçlar için bir çözüm önerisi bizde bulunmamaktadır.
  • ıyı günler bende 320d 2012 bmw sedan var nevigasyon harita güncellemesi yapmak iştiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz tsk
  • Merhaba
    size nasıl ulaşabilirim..biraz heyecanlı biriyim hemen halletmek istiyorum aracım 2011 3.20D Navigasyonlu.

İst ataşehirdeyim , bana ulaşabilir misiniz..

0506 761 15 02.

teşekkürler.
    iyi akşamlar..2014 f30 uma geçen yıl nbt taktırdım..ancak emülator takılmadı direk şase nosuna eşleştirildi..2017-1 türkiye haritası yükleye bilir miyiz? yanlızca türkiye haritası avrupa haritasınan daha mı farklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nani33

iyi akşamlar..2014 f30 uma geçen yıl nbt taktırdım..ancak emülator takılmadı direk şase nosuna eşleştirildi..2017-1 türkiye haritası yükleye bilir miyiz? yanlızca türkiye haritası avrupa haritasınan daha mı farklı?

Yükleyebilirsiniz. Sadece TR olan daha kapsamlıdır.
  • peki bu 2017-1 türkiye haritasına nasıl ulaşabilirim? istambul dışındayım...mailim: tamerkolay@hotmail.com detayları görüşelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nani33

peki bu 2017-1 türkiye haritasına nasıl ulaşabilirim? istambul dışındayım...mailim: tamerkolay@hotmail.com detayları görüşelim..

pm ile cevaplandı
  • Benim aracımda tr haritası yüklü 2017 olan ve 3 sene güncellemesi de var. Benim sıkıntım avrupa haritası yok. Bu avrupa haritasını yüklüyor musunuz? Yüklersek benim orijinal türkiye haritası gider mi? Araçta profesyonel geniş ekran navi var fabrikasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Benim aracımda tr haritası yüklü 2017 olan ve 3 sene güncellemesi de var. Benim sıkıntım avrupa haritası yok. Bu avrupa haritasını yüklüyor musunuz? Yüklersek benim orijinal türkiye haritası gider mi? Araçta profesyonel geniş ekran navi var fabrikasyon

Yardım
  • Kimin hangi fiyattan ne yaptığı beni çok ilgilendirmiyor. Alınan hizmet ortada, yorumlar ortada.
    Fiyat 200TL'ye düşürülmüştür.
  • Size ulaşabileceğim bir telefon numarasını pm den gönderebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.