Şimdi Ara

TÜM BMW 2018 Navigasyon Güncellemeleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
14
Favori
43.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shanke

E90 lcı sis farı kodlaması oluyor mu + ne gibi özelliği var ayrıntı vere bilir misin ??

arabayı kumandadan açtığımızda, angellarla beraber sislerin de yanmasını kodlayabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Seçkin acelem yok, izmir e geldiğinde bana da bir tane getirir misin?

tabiki abi. 1 ay içinde gelicem muhtemelen. hemen hallederiz
  • Seçkin hocam Bursa ya işin düşer mi ??
    Mayıs ayı gibi gelme durumun olursa haberleşelim.
    acelem yok gelirken bana da bir tane getirir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shanke

Seçkin hocam Bursa ya işin düşer mi ??
    Mayıs ayı gibi gelme durumun olursa haberleşelim.
    acelem yok gelirken bana da bir tane getirir misin?

bursa'ya hiç yolum düşmüyor desem yeridir. İstersen USB'yi gönderebilirim ama kendiniz de yükleyebiliyorsunuz. gerçekten cok basit
  • Merhaba 2012 E90 320xd LCi aracımın haritasını güncellemek istiyorum. 150 TL lik paket bana uygun yardımcı olur musun? VıN: F090944 PM hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkerem -- 23 Nisan 2015; 15:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkerem

Merhaba 2012 E90 320xd LCi aracımın haritasını güncellemek istiyorum. 150 TL lik paket bana uygun yardımcı olur musun? VıN: F090944 PM hata veriyor

Pm'leriniz geldi fakat şu an yurtdışındayım. Pazartesi yardımcı olacağım size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

Merhaba 2012 E90 320xd LCi aracımın haritasını güncellemek istiyorum. 150 TL lik paket bana uygun yardımcı olur musun? VıN: F090944 PM hata veriyor

Üstadım PM attıkça hata verdi sistem bende bir bir daha bir daha denedim hep sandım ki PM ler gitmiyor senin mesaj kutunu doldurdum kusura bakma.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

Üstadım PM attıkça hata verdi sistem bende bir bir daha bir daha denedim hep sandım ki PM ler gitmiyor senin mesaj kutunu doldurdum kusura bakma.

Estağfurullah hocam sorun yok

• secospacos teşekkürler sorunsuz şekilde kurdum.
  • secospacos sayesinde güncellendim çok teşekkürler . .(kendiniz indirecekseniz işlemleri mac tan değil windowstan yapın , tecrübe ile sabittir :) )
  • Dostum teşekkür ederim ben de. Harika oldu.

• Evet Seçkincigim özverili ve ilgili çalışmaların için tekrar tekrar teşekkürler.

• Artan USD ve EURO'ya rağmen aynı fiyattan kodları sağlamaya devam ediyorum şimdilik.
  • Dijital Hız
    Dijital Anlık tüketim
    Farlar ile ilgili kodlamalar (sorunuz)
    Aynalar ile ilgili kodlamalar
    Silecekler ile ilgili kodlamalar
    Emniyet kemeri uyarısı iptali
    Hata tespiti ve silme

Yukarıdaki işlemler için fiyat değişmektedir. İstediğiniz kodlamaları PM üzerinden sorabilirsiniz.
  • güncel
  • secospacosa teşekkürler. hızlı ve sorunsuz navigasyon güncellemesi için.
  • 2016 HARİTASI GELMİŞTİR. KONU GÜNCEL
  • secospacos S kullanıcısına yanıt
    Aracımda navigasyon yok, yükleme gibi bir olayı var mı ? (F32)

• quote:

Orijinalden alıntı: JackTheSurvivor

Aracımda navigasyon yok, yükleme gibi bir olayı var mı ? (F32)

maalesef o tarz işlemleri bmwarea/mertotoelektronik gibi yerlerle görüşmeniz gerekmekte
  • Sevgili secospacos ile bugün Buyaka avm otoparkında buluşarak 2012 320d E90 LCI aracımın navigasyonunu Turkey 2016 Premium olarak güncellettim. Ayrıca dijital hız ve anlık yakıtı da aktif hale getirdi. Toplam işlem süresi yarım saat sürmedi. İlgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Harita orijinal ve en güncel haritadır ayrıca navigasyon çok hızlı çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolextra -- 24 Ocak 2016; 1:44:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.