Şimdi Ara

(indirim)SIFIR 3YIL GARANTİLİ LG L225WS-BF 22'Siyah LCD Sadece Takaslık 17-19lcd ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SIFIR 3YIL GARANTİLİ+kutusunda +faturalı LG L225WS-BF 22'Siyah LCD Sadece Takaslık 15- 17-19lcd ile yada satış...

bendeki ürün bu

(indirim)SIFIR 3YIL GARANTİLİ LG L225WS-BF 22'Siyah LCD Sadece Takaslık 17-19lcd ile

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1038&uid=36987

satış fiyatım 400YTL peşin fiyatına karta 6taksit mümkün +mail order mümkündür nakitde düz 390ytle veririm

not önemli: eğer benden ürün alcaklar mümkünse 22yaş ve üzeri olsun bana saçma sapan alakasız sorular sormayın vaktimi boşa harcayamam ciddi alıcılara dükkanda teslim etmeyi istiyorum yada telefonla ulaşsınlar

not: birinci tercihim 17yada 19lcd ile takastır sizdeki ürünü marka model garanti durumu ve istediğiniz fiyatı söyleyin aradaki farkı konuşur hallederiz

DH DÜKKANIMA LÜTFEN UĞRAYIN HERŞEY VAR
    http://forum.donanimhaber.com/dukkan.asp?mem=43500

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 7 Aralık 2008; 2:14:07 >

• pm attım...
  • fiyat nedir bende 19 İNÇ Philips 190c LCD Monitor var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komando57 -- 18 Ekim 2008; 10:08:34 >
  • pm
  • tüm pmler yanıtlandı
  • pm..
  • coldfire3 yanıtladım
  • hayırlı satışlar buri...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cesar_

hayırlı satışlar buri...

saol cem
  • kolay gelsin burhan abi.cok güzel monitör.bizzat senin evinde gördüm oynadm(aynı monitör ile,yanlış anlaşılmasn) hem pc hem ps3.alacak arkadasa hayırlı olsn hiç kaçırmasn derim.fiyatta gayet makuL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7he mcRp -- 28 Kasım 2008; 23:26:04 >
  • PM.
  • Vazgeçildi ürün halen satılıktır arkadaşlar...
  • Hayırlı satışlar Burhan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.