Şimdi Ara

!!! İNDİRİM !!! !!! SATILIK !!! i-FlashDevice HD Lightning - iPhone FlashDisk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
6
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Apple #Aksesuar
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Aksi belirtilmediği müddetçe resimler ürünün kendisine aittir. İzmir içi merkezi noktalardan elden teslim, şehir dışı önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yapılır. Kargo alıcıya aittir. Takas ve indirim içerikli mesajlar atılmaması rica olunur.

i-FlashDevice HD Lightning

Ürün iPhone5/iPhone6/iPad/iPod Touch cihazlar ile uyumludur. Ara OTG kablo ile uyumlu Android cihazlarda da çalışabilmektedir. Bağlantı yapıldığında store dan ücretsiz yazılımı otomatik olarak indirerek harici depolama olarak kullanılmaktadır. 8GB ve 16GB lık kapasiteleri mevcuttur.

Not: OTG kablo kutu içeriğine dahil değildir.

8GB için Fiyat: 20,00-TL
    16GB için Fiyat: 40,00-TL

!!! İNDİRİM !!! !!! SATILIK !!! i-FlashDevice HD Lightning - iPhone FlashDisk  !!! İNDİRİM !!! !!! SATILIK !!! i-FlashDevice HD Lightning - iPhone FlashDisk  !!! İNDİRİM !!! !!! SATILIK !!! i-FlashDevice HD Lightning - iPhone FlashDisk
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdReNaLiNe -- 28 Eylül 2016; 14:54:05 >

• AdReNaLiNe A kullanıcısına yanıt
    GÜZEL ÜRÜN TAKİPTE OLALIM
  • Bir de otg kablo almamız mı gerekiyor anlamadım mevzuyu tam olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android cihazda kullanacaksanız otg kabloya İhtiyacınız var, kablonun kutu içeriğine dahil olmadığını belirttim.

• Anladım hocam ben iphone için almayı düşünüyorum zaten. Biraz araştırayım tekrar dönüş yaparım size

• quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

Anladım hocam ben iphone için almayı düşünüyorum zaten. Biraz araştırayım tekrar dönüş yaparım size

iphone lar için zaten herhangi bir aparata ihtiyaç olmadan kullanılıyor.

• AdReNaLiNe A kullanıcısına yanıt
    pm
  • aldık bi tane bakalım yarın elimde olacak kısmetse

yorumlarımı yazarım
  • 8gb olanını aldım sorunsuz olarak ertesi gün elime ulaştı

paket itinalı şekilde yapılmıştı

kullanımı oldukça basit telefona takar takmaz uygulamayı otomatik olarak yüklüyor

kullanımı da gayet basit ama bana göre bazı eksikler var

nedense uygulama üzerinden fotoları sadece kopyalayabiliyorsunuz silme veya taşıma yapılamıyor

yani kopyaladığınız foto telefonda kalıyor ve sonradan silmeniz gerekiyor iki iş yapmak gerekiyor

eşimin telefonunda denedim 1850 adet foto var hepsini kopyalayayım dedim 1 seferde belli sayıda fotoyu kopyaladıktan sonra uygulama kilitlenip kapandı bi miktar foto kopyalanmış ama hangisi kopyalanmış tespit edemedim

foto yedekleme seçeneği var ancak paralı satın almak gerekiyor

onun dışında hız fena değil

alternatif uygulama arıyorum şu anda bulursam paylaşırım burdan
  • 8 gb olanını aldım
    İp5-5s iPad Air 2 de çalıştı sorun yok
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.