Şimdi Ara

FOTO***BIR_INDIRIM_DAHA***Satılık***Giriş Seviyesi AMD Phenom II x4 Sistem***IZMIR***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 FOTO***BIR_INDIRIM_DAHA***Satılık***Giriş Seviyesi AMD Phenom II x4 Sistem***IZMIR***
    FOTO***BIR_INDIRIM_DAHA***Satılık***Giriş Seviyesi AMD Phenom II x4 Sistem***IZMIR***

FOTOĞRAFLARI YENİLEDİM

Anakart : MSI 870A-G54

İşlemci : AMD Phenom II x4 955 3.2 GHZ

İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion

Bellek : Corsair XMS3 6 GB DDR3 1600 Mhz (Fotolarda 4*2 GB görünüyor ama bir tanesi sorunlu, sistemden çıkardım)

SSD : 120 GB Sandisk (Sağlık durumu %99 - foto ekledim)

Grafik kartı : NVIDIA GeForce GT710 1 GB (Sıfır takıldı)

PSU : THERMALTAKE LİTEPOWER 450W APFC (Önceden alındı fakat yeni takıldı, performans %100)

Kasa : Aerocool PGS

Monitör : Samsung P2250 21,5 INCH (22) FHD (DVI-VGA)

Fotoğrafların net olabilmesini sağlamaya çalıştım. Kasa temizlendi, yukarıda yazdığım gibi ekran kartı sıfır takıldı ve psu kutusunda ambalajlı beklemedeydi bu sistem için takıldı. Kutu vs olmadığı için kargo ile uğraşmak istemiyorum dolayısıyla İzmir'de KSK/Mavişehir'de elden teslimden yanayım. Fakat illa şehir dışı kargo ile almak isteyen olursa kargo alıcıya ait olarak gönderebilirim. Onun harici elden teslimde gelen arkadaş açar, bakar, dener öyle alır.

Bileşenler parça parça satılık değildir. Sadece kasa 1350 veya sadece monitör için 300 TL; ikisini birden isteyenler için 1600 TL fiyat düşünüyorum. Takas kesinlikle düşünmüyorum...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Ürün elden satılmıştır. Hayırlı olsun....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.