Şimdi Ara

::İNDİRİM:: SATILIK ASUS P5KC ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     ::İNDİRİM:: SATILIK ASUS P5KC ANAKART

KARTIN GARANTİSİ, FATURASI, KUTUSU, KUTU İÇERİĞİ HERŞEYİ TAMDIR. EKSİK GEDİK BİŞİ YOKTUR. İSTEDİĞİM FİYAT 140 TL'DİR.. ÖZELLİKLERİNİ HATIRLATMAK AMACIYLA AŞAĞIYA YAZIYORUM...

*** QUAD-CORE / CORE 2 EXTREME / CORE 2 DUO / PENTIUM DESTEKLİ
    *** FSB 1333/1066MHZ
    *** INTEL P35
    *** INTEL ICH9
    *** 2 ADET DDR3 1333/1066 / 800 MHZ BELLEK
    *** 4 ADET DDR2 1066/800 / 667 MHZ BELLEK
    *** MAX 8 GB
    *** 2 ADET PCI EXPRESS X16
    *** BLUE @ X16 MODE, BLACK @ X4 OR X1
    *** 1 ADET PCI EXPRESS X1
    *** 3 ADET PCI
    *** 1 ADET IDE KANALI
    *** 4 ADET SATA2
    *** JMICRON JMB363 KONTROLCÜSÜ
    *** 1 ADET E-SATA
    *** SATA RAID 1 X SATA AND 1 X ESATA PORTS (OFFER BY JMICRON JMB363) SUPPORT RAID 0/1
    *** REALTEK ALC883 7+1 SES
    *** 1 ADET 10/100/1000MBPS LAN

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldf1re -- 10 Nisan 2009; 0:08:08 >

• Güzel kart, hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Güzel kart, hayırlı satışlar

saolasın eyw
  • FİYATI 160TL'YE İNDİRDİM:.....
  • kardeşim kart cidden güzel ancak p35 serisi artık bu fiyatları etmez .bence fiyatı gözden bi geçir.Bu şekilde daha kolay satabilirsin diye düşünüyorum.combo kart diyebilirsin ancak chipset eski artık.heleki x58 lerin bile artık piyasada cirit attıgını düşünürsek..hayırlı satışlar..
  • Görkem tam 2. elci oldun hee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys_tweaker -- 9 Nisan 2009; 23:27:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

Görkem tam 2. elci oldun hee

napalım abi ya hayat bizi buralara getirdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: parryossa

kardeşim kart cidden güzel ancak p35 serisi artık bu fiyatları etmez .bence fiyatı gözden bi geçir.Bu şekilde daha kolay satabilirsin diye düşünüyorum.combo kart diyebilirsin ancak chipset eski artık.heleki x58 lerin bile artık piyasada cirit attıgını düşünürsek..hayırlı satışlar..

önerizini dikkate alıcam
  • kardeşim teşekkür ediyorum insallah kısa zamanda satarsın..ihtiyacı olan için güzel bir seçim olur...
  • yoğun istek üzerine fiyatı 140'a indirdim arkadaşlar
  • pm attım.saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IeVeN -- 10 Nisan 2009; 0:47:32 >
  • hayırlı satışlar görkem
  • Hocam anakartınızı almak istiyorum, aldığım takdirde bugün kargoya yetiştirmeniz mümkünmü ?

Diyerek mesaj atıyorum, bekliyorumki hesap numarası versinde parasını hemen göndereyim, lakin cevap verme zahmetinde bile bulunmuyor....
  • Akşam saat 18:00 dan sonraki gönderiler bir sonraki güne devrediyor. Yarında pazar, pazartesi ancak olur bundan sonra. Aynı şeyi bende hissediyorum. Bir cevap verilse ne olur anlayabilmiş değilim. Ölücü falanda değilim. Bir ilan oluyor ve ilanda belirtilen fiyatı teklif ediyorum. I-ıh dönen yok. Garip!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.