Şimdi Ara

İndirim! MSI GTX 1060 6GT OC V1 6GB TR GARANTİLİ İstanbul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
2.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 İndirim! MSI GTX 1060 6GT OC V1 6GB TR GARANTİLİ İstanbul
    Herkese hayırlı haftalar dilerim

VATAN BİLGİSAYARDAN 2017 HAZİRAN AYINDA ALINMIŞ TERTEMİZ EKRAN KARTIMI SATIYORUM. MSI GTX 1060 6GT OC V1 MODELİDİR ve SAMSUNG RAMlidir HER TÜRLÜ OYUNUN ÜSTESİNDEN GELMEKTEDİR. İSTANBUL İÇİ SATIŞ TERCİHİMDİR. DİĞER TÜRLÜ ÖNCE ÖDEME SONRA KARGO ŞEKLİNDE GÖNDERİM SAĞLANIR.
    Fiyat : 1500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 23 Mayıs 2019 Satıldığı Şehir : İstanbul, Üsküdar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat takip
  • Fiyat Takip
  • türkerrr kullanıcısına yanıt
    Kafan mı iyi? aynı ürün mü gösterdiğin ile bu? aynı ise git onu al. can sıkıntısına milletin malını ilanını kötülüyorsun dengesiz.

• arkadaş manli ile reklam anlaşması yapmış herhalde, benim gtx 1070 ti asus cerberus konusuna da böyle yazmıştı
    hayırlı satışlar
  • Ürün 2 mayısa kadar satılmaz küçük pazarlıkla alabilirim bana pm den yazarmisin. Istda elden teslim alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hezarfen07 kullanıcısına yanıt
    adam alcak olsa var ya yanından geçmez o ürünün sırf can sıkıntısına millete yazıyor :D Allah hidayet versin ne diyelim bize düşen o :)

• Manli ne ya çıldırıyorum sdhgshdghds hayırlı satışlar kardeş moralini bozmasın böyle parazitler, çok iyi fiyat.
  • fatura fiyatı nedir?
  • selam,

5 tb seagate 3.5" 2018 yılı sonuna kadar garantili kullanılmamış HDD ile takasa,üzerine ne kadar istersiniz ?

iyi satışlar.

İndirim! MSI GTX 1060 6GT OC V1 6GB TR GARANTİLİ İstanbul
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.