Şimdi Ara

(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 83 gün 8 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • picasso16 (2 mesaj) spintirea (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Msi frozr L soğutucuma ikili msi max f12a-3 fan takılı. Biri boşta. Boşta olanı da vereceğim. Garantileri tüm kutu içerikleri vardır. Msi core frozr L kaliteli soğutucuyken çift fanla daha performanslı hale geliyor. Ayrıyetten 8 fana kadar destekleyen kumandalı kontrolcüyü de yanında veriyorum. Toplam 3 fan garantili eksiksiz kutu 1 edet msi argb kontrolcü ve kutudan çıkan torx fan hariç msi core frozr l yi satıyorum. Kumandadan da argb destekli her anakarta yükleyeceğiniz yazılımıyla ışıkları kontrol edebilirsiniz. Satma sebebim anakartım argb değilmiş eski olduğundan. Askere de gittiğimden nakit ihtiyacı sebebiyle takasa da malesef kapalıdır. Faturaları garantileri vardır tozlanmadı bile soğutucu 
    Özetle sattığım ürünler hepsi bir arada:
    Msi frozr l
    msi max f12a-3
    argb kontrolcü
    Benim ürünlerim de yeni sıfır gibidir. Zaten fanların stokları piyasada yok malesef. İstediğim fiyat 600 askerde olduğum için acil para lazım. Takas bu yüzden de düşünmüyordum.

https://www.youtube.com/watch?v=eSMHZPuE1ZM&feature=youtu.be

(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü(İndirim!) Msi Core Frozr L + Msi max f12a-3 Fanlar ve Argb Kontrolcüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi picasso16 -- 16 Mayıs 2021; 12:29:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam iyi satışlar fiyat yok ortalıkta
  • Çok haklısınız düzenliyorum hemen kusura bakmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.